XII Wiosenny Ogólnopolski Halowy Turniej                                                                                                

                                                                                                                  Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych sobota 9 marca 2013

 

 

 

GRUPA   A - juniorki młodsze  rocznik 97 i młodsze

 

 

 

MUKS Praga I Warszawa

GKS

Wilga

Garwolin

KS

Zamłynie

Radom

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga I

X

X

6:0

13:0

 

5:1

8:2

 

 

 

12

32:2

I

2

Garwolin

0:6

0:13

 

X

X

1:8

0:6

 

 

 

0

1:33

III

3

Radom

1:5

2:8

 

8:1

6:0

 

X

X

 

 

6

17:14

II

4

 

 

 

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 97 i młodsze

 

 

 

MUKS

Praga II

Warszawa

Gimnazjum

Wyszków

AZS

Uniwersytet Warszawski

TKKF

Grójec

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga II

X

X

4:2

3

6:1

3

4:1

3

9

14:4

I

2

Wyszków

2:4

0

X

X

4:1

3

2:0

3

6

8:5

II

3

AZS UW

1:6

0

1:4

0

X

X

1:0

3

3

3:10

III

4

Grójec

1:4

0

0:2

0

0:1

0

X

X

0

1:7

IV

 

 

Gry eliminacyjne

sobota  9 marca 2013

Mecze eliminacyjne 1 x 15 minut

 

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

97

A

MUKS Praga Warszawa

GKS Wilga Garwolin

6:0

  2

09.20

 

1-2

 97

B

MUKS Praga Warszawa II

Gimnazjum Wyszków

4:2

  3

09.40

 

1-3

97

A

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

5:1

  4

10.00

 

3-4

 97

B

AZS Uniwersytet Warszawski

TKKF Grójec

1:0

  5

10.20

 

2-3

97

A

GKS Wilga Garwolin

KS Zamłynie Radom

1:8

  6

10.40

 

1-3

 97

B

MUKS Praga Warszawa II

AZS Uniwersytet Warszawski

6:1

  7

11.00

 

1-2

97

A

MUKS Praga Warszawa

GKS Wilga Garwolin

13:0

  8

11.20

 

2-4

 97

B

Gimnazjum Wyszków

TKKF Grójec

2:0

  9

11.40

 

1-3

97

A

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

8:2

10

12.00

 

1-4

 97

B

MUKS Praga Warszawa II

TKKF Grójec

4:1

11

12.20

 

2-3

97

A

GKS Wilga Garwolin

KS Zamłynie Radom

0:6

12

12.40

 

2-3

 97

B

Gimnazjum Wyszków

AZS Uniwersytet Warszawski

4:1

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

13

13.00

 

I A -  IV B

MUKS Praga Warszawa

TKKF Grójec

9:0

14

13.20

 

II B - III A

Gimnazjum Wyszków

GKS Wilga Garwolin

2:2 k (2:3)

15

13.40

 

II A - III B

KS Zamłynie Radom

AZS Uniwersytet Warszawski

0:0 k (1:2)

16

14.00

 

I B - IV A

MUKS Praga Warszawa II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GODZ

PÓŁFINAŁ

PÓŁFINAŁ 1997 

WYNIK

 

gospodarze

goście

17

14.20

 

Z 13

Z 14

 

MUKS Praga Warszawa

GKS Wilga Garwolin

6:0

18

14.40

 

Z 15

Z 16

 

AZS Uniwersytet Warszawski

MUKS Praga Warszawa II

0:3

 

 

 

FINAŁY 

 

19

15.00

 

P 17

P 18

III m

 

GKS Wilga Garwolin

AZS Uniwersytet Warszawski

1:0

20

15.20

 

Z 17

Z18

I m

 

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

2:1

                 

 

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

 

              Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 16.00

 

Wyróżnienia indywidualne:1997

 

Królowa strzelczyń –

 Weronika ZawistowskaMUKS Praga Warszawa.

 

 

Najlepsza zawodniczka

 Gabriela Tryfon - . AZS Uniwersytet Warszawski

 

 

Najlepsza bramkarka –

 Żmijewska Aleksandra MUKS Praga Warszawa.