XII Wiosenny Ogólnopolski Halowy Turniej                                                                                                

                                                                                                                  Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych niedziela 10 marca 2013

 

GRUPA   A  - młodziczki rocznik 2000

 

 

UKS

Dubler

Opole Lub.

S.P

Nr 2

Milicz

MUKS

Dargfil

Tomaszów

MUKS Praga II Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Dubler

X

X

3:0

3

1:0

3

1:1

1

7

5:1

I

2

Milicz

0:3

0

X

X

0:4

0

0:6

0

0

0:13

IV

3

Dargfil

0:1

0

4:0

3

X

X

2:1

3

6

6:2

II

4

Praga II

1:1

1

6:0

3

1:2

0

X

X

4

8:3

III

 

 
GRUPA   B  - młodziczki  rocznik 2000

 

 

MUKS Praga Warszawa

KS

Zamłynie

Radom

UKS

Watra

Gidle

PSP

Nr 1

Maków

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

0:2

0

0:3

0

6:0

3

3

6:5

III

2

Zamłynie

2:0

3

X

X

2:0

3

3:0

3

9

7:0

I

3

Watra

3:0

3

0:2

0

X

X

1:0

3

6

4:2

II

4

Maków

0:6

0

0:3

0

0:1

0

X

X

0

0:10

IV

 
 
GRUPA   C – młodziczki rocznik 2002

 

 

Nazwa drużyny

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

Punkty

 

Bramki

 

Miejsce

 

 

MUKS  Praga  Warszawa  

X

3:1

4:0

5:0

7:0

3:1

15

22:2

I

UKS Watra Gidle 

1:3

X

1:2

4:1

1:1

0:0

5

7:7

IV

UKS Dubler Opole Lub 

0:4

2:1

X

6:0

5:0

0:0

10

13:5

II

MUKS Dargfil Tomaszów

0:5

1:4

0:6

X

1:1

0:3

1

2:19

VI

Podwórkowe Wojowniczki

0:7

1:1

0:5

1:1

X

0:1

2

2:15

V

MUKS  Praga Warszawa II 

1:3

0:0

0:0

3:0

1:0

X

8

5:3

III

 

 

 

 

Gry eliminacyjne

niedziela  10 marca 2013

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-5

02

C

MUKS Praga Warszawa

Podwórkowe Wojowniczki

7:0

  2

09.15

 

3-4

02

C

UKS Dubler Opole Lub.

MUKS Dargfil Tomaszów

6:0

  3

09.30

 

2-6

02

C

UKS Watra Gidle

MUKS Praga Warszawa  II

0:0

  4

09.45

 

1-2

00

A

UKS Dubler Opole Lub.

S.P nr 2 Milicz

3:0

  5

10.00

 

1-2

 00

B

MUKS Praga Warszawa II

KS Zamłynie Radom

0:2

  6

10.15

 

3-4

 00

B

UKS Watra Gidle

P.S.P Maków Mazowiecki

1:0

  7

10.30

 

1-2

02

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Watra Gidle

3:1

  8

10.45

 

3-5

02

C

UKS Dubler Opole Lub.

Podwórkowe Wojowniczki

5:0

  9

11.00

 

4-6

02

C

MUKS Dargfil Tomaszów

MUKS Praga Warszawa  II

0:3

10

11.15

 

2-3

00

A

S.P nr 2 Milicz

MUKS Dargfil Tomaszów

0:4

11

11.30

 

1-4

 00

B

MUKS Praga Warszawa II

P.S.P Maków Mazowiecki

6:0

12

11.45

 

2-3

 00

B

KS Zamłynie Radom

UKS Watra Gidle

2:0

13

12.00

 

2-3

02

C

UKS Watra Gidle

UKS Dubler Opole Lub.

1:2

14

12.15

 

4-5

02

C

MUKS Dargfil Tomaszów

Podwórkowe Wojowniczki

1:1

15

12.30

 

1-6

02

A

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa  II

3:1

16

12.45

 

1-3

 

00

A

UKS Dubler Opole Lub.

MUKS Dargfil Tomaszów

1:0

17

13.00

 

2-4

 00

B

KS Zamłynie Radom

P.S.P Maków Mazowiecki

3:0

18

13.15

 

1-3

 

 00

B

MUKS Praga Warszawa II

UKS Watra Gidle

0:3

19

13.30

 

1-2

00

A

UKS Dubler Opole Lub.

MUKS Praga Warszawa II

1:1

20

13.45

1-3

02

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole Lub.

 

4:0

21

14.00

2-4

02

C

UKS Watra Gidle

MUKS Dargfil Tomaszów

 

4:1

22

14.15

 

2-3

00

A

S.P nr 2 Milicz

MUKS Praga Warszawa II

0:6

23

14.30

 

6-5

02

C

MUKS Praga Warszawa  II

Podwórkowe Wojowniczki

1:0

24

14.45

 

1-4

02

C

MUKS Praga Warszawa

MUKS Dargfil Tomaszów

5:0

25

15.00

 

1-3

 

00

A

MUKS Praga Warszawa II

MUKS Dargfil Tomaszów

2:1

26

15.15

 

2-5

02

C

UKS Watra Gidle

Podwórkowe Wojowniczki

1:1

27

15.30

 

3-6

02

C

UKS Dubler Opole Lub.

 

MUKS Praga Warszawa  II

0:0

                    

 

 

 

 

GODZ

PÓŁFINAŁ B

PÓŁFINAŁ 

WYNIK

 

gospodarze

goście

28

15.45

 

I A

II B

2000

UKS Dubler Opole Lub.

 

UKS Watra Gidle

3:0

29

16.00

 

I B

II A

2000

KS Zamłynie Radom

MUKS Dargfil Tomaszów

1:1

k 2:3

 

 

 

 

 

FINAŁY

 

30

16.15

 

III C

IV C

III m

2002

MUKS Praga Warszawa II

UKS Watra Gidle

0:6

31

16.30

 

 P/28

P/29

III m

2000

UKS Watra Gidle

KS Zamłynie Radom

3:3

k 1:0

32

16.45

 

I C

II C

I m

2002

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole Lub.

 

0:1

33

17.00

 

 Z/28

Z/29

I m

2000

UKS Dubler Opole Lub.

 

MUKS Dargfil Tomaszów

1:1

k 2:3

                   

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

              Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 17.30

 

Wyróżnienia indywidualne:2000

 

Królowa strzelczyń –

 

Marta Osuch  - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

 

Najlepsza zawodniczka -

 

Anna Bancerz - UKS Dubler Opole Lub.

 

Najlepsza bramkarka –

 

Kaja Kołodziejska - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

 

 

Wyróżnienia indywidualne:2002

 

Królowa strzelczyń –

 

Nikola Brzęczek – UKS Watra Gidle

 

Najlepsza zawodniczka -

 

Maria Wrzesińska – MUKS Praga Warszawa

 

Najlepsza bramkarka –

 

Daria Sokołowska – MUKS Praga Warszawa