VI Halowe Mistrzostwa Polski juniorek młodszych – Sieradz 19-20 grudnia 2009 r.

19.12.2009 sobota

Grupa A

 

UMKS OSTROWIA Ostrówek

MOSiR Sieradz

UKS

ANDRUSY Lipnik

MKS OLIMPIA Szczecin

LUKS ECOREN Ziemia Lubińska

 

 

1

2

3

4

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

OSTROWIA

5:2

3

12:2

3

2:0

3

9

19-4

I

2

ANDRUSY

2:5

0

5:0

3

0:3

0

3

7-8

III

3

OLIMPIA

2:12

0

0:5

0

1:7

0

0

3-24

IV

4

ECOREN

0:2

0

3:0

3

7:1

3

6

10-3

II


Grupa B

 

MUKS

PRAGA Warszawa

RTP

UNIA

Racibórz

KS

SZTORM Gdynia

 

1. FC

Katowic

 

 

1

2

3

4

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

3:3

1

1:1

1

4:2

3

5

8-6

II

2

UNIA

3:3

1

0:3

0

5:1

3

4

8-7

III

3

SZTORM

1:1

1

3:0

3

5:2

3

7

9-3

I

4

1. FC

2:4

0

1:5

0

2:5

0

0

5-14

IV



 

20.12.2009 niedziela

Mecz

zasada

gospodarz

gość

wynik

A

zwycięzca grupy A z II miejsce grupa B

UMKS OSTROWIA Ostrówek

MUKS PRAGA Warszawa

5:2

B

zwycięzca grupy B z II miejsce grupa A

KS SZTORM Gdynia

LUKS ECOREN Ziemia Lubińska

0:1

C

III miejsce z grupy A z IV miejsce grupa B

UKS ANDRUSY Lipnik

1. FC Katowic

4:1

D

IV miejsce z grupy A z III miejsce grupa B

MKS OLIMPIA Szczecin

RTP UNIA Racibórz

3:4

E

pokonani z meczów C i D grają o miejsca VII i VIII

1. FC Katowic

MKS OLIMPIA Szczecin

5:0

F

zwycięzcy z meczów C i D grają o miejsca V i VI

UKS ANDRUSY Lipnik

RTP UNIA Racibórz

5:3

G

pokonani z meczów A i B grają o miejsca III i IV

MUKS PRAGA Warszawa

KS SZTORM Gdynia

1:0

H

zwycięzcy z meczów A i B grają o I miejsce

UMKS OSTROWIA Ostrówek

LUKS ECOREN Ziemia Lubińska

3:2

 

Końcowa kolejność:

Mistrz Polski

- UMKS OSTROWIA Ostrówek MOSiR Sieradz

Wicemistrz Polski

- LUKS ECOREN Ziemia Lubińska

II Wicemistrz Polski

- MUKS PRAGA Warszawa

IV miejsce

- KS SZTORM Gdynia

V miejsce

- UKS ANDRUSY Lipnik

VI miejsce

- RTP UNIA Racibórz

VII miejsce

- 1. FC Katowic

VIII miejsce

- MKS OLIMPIA Szczecin

Puchar FAIR PLAY otrzymała drużyna:  MKS OLIMPIA Szczecin

Królowa strzelczyń:         - Patrycja Balcerzak (UMKS OSTROWIA Ostrówek)

Najlepsza bramkarka:      - Joanna Bugajska  (LUKS ECOREN Ziemia Lubińska)

Najlepsza zawodniczka:    - Patrycja Balcerzak (UMKS OSTROWIA Ostrówek)

Najmłodsza zawodniczka: - Aleksandra Żmijewska (MUKS PRAGA Warszawa)

 

MUKS Praga Warszawa grała w składzie: Weronika Bekker *(1), Joanna Boruc (3), Dominika Dymitrowicz, Patrycja Gutowska, Adelaide Hayes-Eliot, Weronika Kamińska – bramkarka, Dominika Kłobukowska, Małgorzata Kowalska, Agata Kownacka, Aleksandra Mostowska (3), Katarzyna Mostowska, Aleksandra Ogonowska, Agnieszka Szybińska  kapitan - (4), Aleksandra Żmijewska – bramkarka, Klaudia Żółtowska.

Trener -  Marek Anglart.

*( ) – ilość strzelonych bramek