http://www.weszlo.com/fotonews/1302781633_logo2.JPG

 

Komunikat

Turnieju Finałowego Klubowych Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Kobiet

Kat.Juniorek Młodszych U-16

w sezonie 2014/2015

 

Grupa A                                                                                                               Grupa B

1.KKPK Medyk Konin,                                                                                         1.KS Sztorm Gdynia

2.TKKF Stilon Gorzów Wlkp.,                                                                             2.UKS SMS Łódź,

3.CWKS Resovia Rzeszów,                                                                                3.KS Bronowianka Kraków

4.UKS Ząbkovia Ząbki                                                                                         4.MUKS Praga Warszawa

 

 

Łódź  17-22 czerwca  2015r

 

Szczegółowy plan turnieju:

 

18 czerwca 2015 (czwartek)

GRUPA  A 

godz. 10:00 KKPK Medyk Konin – UKS Ząbkovia Ząbki                               Stadion MOSIR Łódź Al. Unii 2                                               2;0

godz. 10:00 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – CWKS Resovia Rzeszów          Stadion MOSIR Łódź ul. Srebrzyńska 95                   2:2

 

GRUPA  B

godz. 17:00 UKS SMS Łódź – KS Bronowianka Kraków                              Stadion SMS ul. Milionowa 12                                               3:0

godz. 17:30 KS Sztorm Gdynia – MUKS Praga Warszawa                           Stadion MOSIR Aleksandrów ul. 11 Listopada 98       2:0

 

 

 

19 czerwca 2015 (piątek)

GRUPA  A 

godz. 10:00 UKS Ząbkovia Ząbki – CWKS Resovia Rzeszów                     Stadion MOSIR Łódź Al. Unii 2                                               2:0

godz. 10:00 KKPK Medyk Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp.                    Stadion MOSIR Łódź ul. Srebrzyńska 95                   2:1

 

GRUPA  B

godz. 17:00 MUKS Praga Warszawa – KS Bronowianka                              Stadion MOSIR Aleksandrów ul. 11 Listopada 98       4:0

Włodarczyk  Katarzyna x4

godz. 17:00 KS Sztorm Gdynia – UKS SMS Łódź                                          Stadion SMS ul. Milionowa 12                                               1:0

 

20 czerwca 2015 (sobota)

 

Przerwa w rozgrywkach

Godz 12.00 – 16.00 impreza „ Biznesowa Liga Pomocy” obiekt SMS w Łodzi

 „Biznesowa Liga Pomocy” to sportowo-charytatywna akcja, w której środowisko przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże jednoczy się wokół szczytnego celu, jakim jest pomaganie najmłodszym. Po raz pierwszy drużyny biznesmenów wspieranych przez piłkarskie gwiazdy rozegrają spotkanie w Łodzi na murawie stadionu Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego.

 

 

21 czerwca 2015 (niedziela)

GRUPA  A 

godz. 10:00 UKS TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – UKS Ząbkovia Ząbki         Stadion MOSIR Łódź Al. Unii 2                                               0:2

godz. 10:00 CWKS Resovia Rzeszów – KKPK Medyk Konin                      Stadion MOSIR Łódź ul. Srebrzyńska 95                   0:3

 

GRUPA  B

godz. 13:00 UKS SMS Łódź – MUKS Praga Warszawa                                Stadion SMS ul. Milionowa 12                                               2:6

Włodarczyk Katarzyna x1

Zawistowska Weronikax2

Kucharska Agatax3

godz. 13:00 KS Bronowianka Kraków – KS Sztorm Gdynia                         Stadion MOSIR Aleksandrów ul. 11 Listopada 98       3:0

 

 

22 czerwca 2015 (poniedziałek)

Przerwa w rozgrywkach – dzień wolny

 

23 czerwca 2015 (wtorek)

mecz o III – IV miejsce

 

godz. 10:00 II miejsce Grupa A – II miejsce Grupa B               UKS Ząbkowia Ząbki         MUKS Praga Warsza                      1:3

Stadion SMS ul. Milionowa 12

Włodarczyk Katarzyna x1

Bąk Nataliax1

Kucharska Agatax1

 

mecz o I – II miejsce

 

 godz. 11:30 Zwycięzca Grupy A – Zwycięzca Grupy B           KKPK Medyk Konin          KS Sztorm Gdynia                                   3:1

Stadion SMS ul. Milionowa 12

Najlepsze Strzelczynie  MUKS Praga Warszawa

Włodarczyk Katarzyna x6

Kucharska Agatax4

Zawistowska Weronikax2

Bąk Nataliax1

 

GRUPA     - A

 

 

 

KKPK

Medyk

Konin

TKKF

Stilon

Gorzów

CWKS

Resovia

Rzeszów

UKS

Ząbkovia

Ząbki

 

 

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

KKPK Medyk Konin

X

X

2:1

3

3:0

3

2:0

3

6

7:1

I

2

TKKF Stilon Gorzów

1:2

0

X

X

2:2

1

0:2

0

1

3:5

III

3

CWKS Resovia Rzeszów

0:3

0

2:2

1

X

X

0:2

0

1

2:7

IV

4

UKS Ząbkovia Ząbki

0:2

0

2:0

3

2:0

3

X

X

6

4:2

II

 

 
 
GRUPA     - B 

 

 

 

KS

Sztorm

Gdynia

UKS

SMS

Łódź

KS

Bronowianka

Kraków

MUKS

Praga

Warszawa

 

 

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

KS Sztorm Gdynia

X

X

1:0

3

0:3

0

2:0

3

6

3:3

I

2

UKS SMS Łódź

0:1

0

X

X

3:0

3

2:6

0

3

5:7

III

3

KS Bronowianka Kraków

3:0

3

0:3

0

X

X

0:4

0

3

3:7

IV

4

MUKS  Praga  Warszawa

0:2

0

6:2

3

4:0

3

X

X

6

10:4

II

 

 

                                                                                                         

KKPK Medyk Konin             Mistrz Polski

KS Sztorm Gdynia                          Wicemistrz Polski

MUKS Praga Warszawa                II Wicemistrz Polski

 

UKS Ząbkovia Ząbki                      IV miejsce

UKS SMS Łódź                               V miejsce

KS Bronowianka Kraków              VI miejsce

TKKF Stilon Gorzów Wlkp            VII miejsce                                                                          

CWKS Resovia Rzeszów             VII miejsce

 

Królowa strzelczyń                         Katarzyna Włodarczyk       MUKS Praga Warszawa   

Najlepsza zawodniczka                Słowińska Klaudia             KS Sztorm Gdynia

Najlepsza bramkarka                     Dominiczak Natalia                        KKPK Medyk Konin,                                            

                                                                                 

 

Uroczyste zakończenie Mistrzostw godz. 13.00