http://www.weszlo.com/fotonews/1302781633_logo2.JPG

 

 

Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich

 w Piłce Nożnej Kobiet  Kat. Juniorek Młodszych U-16 w

Ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

w sezonie 2014/2015

 

Grupa A                                                                                                               Grupa B

1.WIELKOPOLSKI  ZPN                                                                                      1.MAZOWIECKI  ZPN

2.KUJAWSKO-POMORSKI  ZPN                                                                                  2.ŁÓDŻKI   ZPN

3.DOLNOŚLĄSKI  ZPN                                                                                       3.MAŁOPOLSKI  ZPN

4.LUBELSKI  ZPN                                                                                                            4.POMORSKI  ZPN

 

 

NOWY SĄCZ  04-11 LIPCA  2015r

Szczegółowy plan turnieju:

05 LIPCA  2015 (NIEDZIELA)

GRUPA  A 

godz. 11:00 WIELKOPOLSKI ZPN – LUBWLSKI  ZPN                                  STADION- SKALNIK                      6:0

godz. 11:00 KUJAWSKO- POMORSKI ZPN – DOLNOŚLĄSKI ZPN          STADION - HELENA                      0:1

 

GRUPA  B

godz. 17:00 MAZOWIECKI  ZPN- POMORSKI  ZPN                                      STADION- BARCICZANKA            4:0

Włodarczyk Katarzyna x1

Kucharska  Agatax1

Gąsieniec  Dominikax2

godz. 17:00ŁÓDŻKI  ZPN – MAŁOPOLSKI ZPN                                             STADION- SKALNIK                      1:2

 

06 LIPCA 2015 (PONIEDZIAŁEK)

GRUPA  A 

godz. 11:00 LUBELSKI ZPN  - DOLNOŚLĄSKI  ZPN                                    STADION – BARCICZANKA            0:4

godz. 11.00 WIELKOPOLSKI – KUJAWSKO- POMORSKI  ZPN                 STADION – SKALNIK                    7:0

 

GRUPA  B

godz. 17:00 MAZOWIECKI  ZPN – ŁÓDŻKI  ZPN                                           STADION – BARCICZANKA            1:2

Szydło Aleksandrax1

godz. 17:00 POMORSKI ZPN – MAŁOPOLSKI ZPN                                      STADION – HELENA                     0:0

 

 07 LIPCA 2015 (WTOREK)

 

Przerwa w rozgrywkach

DZIEŃ WOLNY

 

08 LIPCA 2015 (ŚRODA)

GRUPA  A 

godz. 11:00 KUJAWSKO – POMORSKI ZPN – LUBELSKI ZPN                 STADION – HELENA                     1:2

godz. 11:00 DOLNOŚLĄSKI – WIELKOPOLSKI ZPN                                    STADION- SOKÓŁ                          1:2

 

GRUPA  B

godz. 17:00 ŁÓDŻKI ZPN – POMORSKI ZPN                                                 STADION – SOKÓŁ                        0:4

godz. 17:00 MAŁOPOLSKI ZPN – MAZOWIECKI  ZPN                                STADION – BARCICZANKA            0:3

Włodarczyk Katarzynax2

Szydło Aleksandrax1

 

09 LIPCA 2015 (CZWARTEK)

 

1. godz. 11.00 Lubelski  ZPN – Łódżki ZPN                                                     STADION – HELENA                     0:1

2. godz. 11.00 Małopolski ZPN- Kujawsko – Pomorski ZPN                         STADION - BARCICZANKA             2:2k4:5

3. godz.17.00  Wielkopolski   ZPN – Pomorski  ZPN                                      STADION – HELENA                     1:1k5:4

4. godz.17.00  Mazowiecki  ZPN – Dolnośląski ZPN                                     STADION – BARCICZANKA            0:3

 

 

10 LIPCA  2015 (PIĄTEK)

Przerwa w rozgrywkach

DZIEŃ  WOLNY

 

11 LIPCA 2015 ( SOBOTA )

 

godz. 09:30 mecz o VII miejsce  Lubelski ZPN – Małopolski ZPN               STADION-  HELENA                      0:5

godz. 10.00 mecz  o V  miejsce  Łódżki ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN   STADION-  SOKÓŁ                         1:4

godz. 10.15 mecz o  III miejsce  Mazowiecki ZPN – Wielkopolski ZPN       STADION- BARCICZANKA            1:1k4:5 

godz. 12.30 mecz o   I  miejsce  Dolnośląski ZPN – Pomorski ZPN             STADION-  BARCICZANKA            1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA     - A

 

 

 

Wielkopolski

ZPN

Kujawsko –

Pomorski

ZPN

Dolnośląski

ZPN

Lubelski

ZPN

 

 

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

WIELKOPOLSKI  ZPN

X

X

7:0

3

2:1

3

6:0

3

9

15:1

I

2

KUJAWSKO-POMORSKI ZPN

0:7

0

X

X

0:1

0

1:2

0

0

1:10

IV

3

DOLNOŚLĄSKI  ZPN

1:2

0

1:0

3

X

X

4:0

3

6

6:2

II

4

LUBELSKI  ZPN

0:6

0

2:1

3

0:4

0

X

X

3

2:11

III

 

 
 
GRUPA     - B  

 

 

 

Mazowiecki

ZPN

Łódzki

ZPN

Małopolski

ZPN

Pomorski

ZPN

 

 

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

MAZOWIECKI  ZPN

X

X

1:2

0

3:0

3

4:0

3

6

8:2

I

2

ŁÓDZKI  ZPN

2:1

3

X

X

1:2

0

0:4

0

3

3:7

IV

3

MAŁOPOLSKI  ZPN

0:3

0

2:1

3

X

X

0:0

1

4

2:4

III

4

POMORSKI  ZPN

0:4

0

4:0

3

0:0

1

X

X

4

4:4

II

 

 

                                                                                                         

 

Królowa strzelczyń                                               

Najlepsza zawodniczka               

Najlepsza bramkarka                                                                   

                                                                                 

 

Uroczyste zakończenie Mistrzostw godz. 14.00