Finał Wojewódzki o Puchar Tymbarku odbył się w Miętnem w dniu 08/04. Wystartowało w nim 17 najlepszych drużyn z województwa mazowieckiego – wśród nich także MUKS PRAGA WARSZAWA.
Rozgrywki odbywały się w grupach , a potem po losowaniu wszystkich czekała droga pucharowa poprzez ćwierćfinał, półfinał aż do finału.

Drużyna MUKS PRAGA WARSZAWA w drodze do finału odniosła same zwycięstwa kolejno z drużynami PSP KOPCIE, SP17 PŁOCK, SP TRĄBKI, WSOLA, PSP WOLA SOLECKA nie tracąc w nich nawet bramki. W finale czekał odwieczny przeciwnik drużyna Ząbkovii.
Mecz rozpoczął się źle dla PRAGI, bo na samym początku straciły bramkę. Całą pierwszą połowę dziewczyny w PRAGI dążyły do wyrównania, grając na połowie przeciwnika, ale niestety nie przyniosło to skutku. Po przerwie , kiedy jeszcze odważniej ruszyły do przodu , straciły po kontrze drugą bramkę, która podcięła im skrzydła. W samym końcu straciły jeszcze dwie bramki i niestety przegrały finał i zajęły II miejsce.
Gratulacje dla Ząbkovii która w nagrodę wystąpi w finałach ogólnopolskich.
Ostateczna kolejność
1. ZĄBKOVIA
2. MUKS PRAGA
3. WARRIORS
Indywidualne wyróżnienie dla Kingi Puchalskiej , która zdobyła koronę strzelców rozgrywek .
Skład MUKS PRAGA : Julia Malczyk– Mania Wodzińska, Julia Maliszewska – Nikola Czechowska, Lilla Solowej, Amelia Modzelan, , Pola Waleczek, Natalia Niedziałkowska, Julia Zakrzewska – Kinga Puchalska