Grały również Młodziczki.

W przedostatnim spotkaniu jesiennej rundy MUKS PRAGA WARSZAWA rozgrywał wyjazdowy mecz z liderem ligi Ząbkovią Ząbki. Mecz początkowo bardzo wyrównany , z okazjami bramkowymi po obydwu stronach. Dopiero od momentu zejścia czołowej rozgrywającej MUKS PRAGA Kingi Puchalskiej uwidoczniła się przewaga drużyny z Ząbek. Kilka drobnych błędów w obronie, trochę brak szczęścia , ale też doświadczenia boiskowego i do przerwy przegrywaliśmy 1:6. Po przerwie gra momentami znów wyrównana, ale straciliśmy jeszcze 4 bramki strzelając jedną. Mimo wysokiej porażki cieszy gra młodych zawodniczek, widać duże postępy w ich grze. Dziś kolejne bardzo dobre zawody rozegrała Amelia Modzelan. Dwie bramki do klasyfikacji dorzuciła Julia Zakrzewska. Kolejny debiut w drużynie Pragi to Ala Wiśniewska. Czekamy również na powrót do zdrowia podstawowej zawodniczki Mani Wodzińskiej . Wiosna rysuje się w różowych barwach J

Ząbkovia Ząbki – MUKS PRAGA 10:2 (6:1)
Skład : Malczyk – Maliszewska, Kamińska, Niedziałkowska – Puchalska, Modzelan, Waleczek, Matuszewska – Zakrzewska ; Stojak, Dąbrowska, Rowińska, Paczek, Ejdys, Talarowska, Wiśniewska