Radom 16 stycznia 2016 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Turniej Finałowy

 

           Halowych Mistrzostw Mazowsza

 

            Piłki Nożnej Kobiet

 

           Kat. juniorek-młodszych U-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

         KS  Zamłynie ZA Kombud SA Radom

 

 

 

 

                                             Halowe Mistrzostwa Mazowsza                                                
                                                 Juniorek- Młodszych  U-16                                  
                                                W  Piłce Nożnej Dziewcząt

                                              16.01.2016r Radom

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych  16 stycznia 2016r

 

 

GRUPA   A

 

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Ząbkovia II

Ząbki

LUKS

Czwórka

Radom

TKKF

Grójec

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

5:0

3

4:1

3

6:0

3

9

15:1

I

2

Ząbkovia II

0:5

0

X

X

3:0

3

4:0

3

6

7:5

II

3

KS Raszyn

1:4

0

0:3

0

X

X

1:0

3

3

2:7

III

4

Grójec

0:6

0

0:4

0

0:1

0

X

X

0

0;11

IV

 

 

 

GRUPA   B
 

 

UKS

Mazovia

Grodzisk

MUKS Praga II Warszawa

LUKS

Czwórka II

Radom

KS

Zamłynie

Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Mazovia

X

X

2:3

0

4:0

3

1:2

0

3

7:5

III

2

Praga II

3:2

3

X

X

1:1

1

2:1

3

7

6:4

I

3

Czwórka II

0:4

0

1:1

1

X

X

0:5

0

1

1:10

IV

4

Zamłynie

2:1

3

1:2

0

5:0

3

X

X

6

8:3

II

 

 

 

 

GRUPA   C

 

 

LUKS

Czwórka

Radom

GOSIRKI

Piaseczno

MKS

Pogoń

Siedlce

UKS

Ząbkovia

Ząbki

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

3:1

3

5:0

3

3:0

3

9

11:1

I

2

Piaseczno

1:3

0

X

X

1:2

0

0:3

0

0

2:8

IV

3

Siedlce

0:5

0

2:1

3

X

X

2:2

1

4

4:8

III

4

Ząbkovia

0:3

0

3:0

3

2:2

1

X

X

4

5:5

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne 1x 12

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

9.00

1-2

2000

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Ząbkovia Ząbki II

5:0

  2

9.15

3-4

2000

A

KS Raszyn

TKKF  Grójec

1:0

  3

9.30

1-2

2000

B

UKS Mazovia Grodzisk

MUKS Praga Warszawa II

2:3

  4

9.45

3-4

2000

B

LUKS Czwórka Radom II

KS  Zamłynie Radom

0:5

  5

10.00

1-2

2000

C

LUKS Czwórka Radom

GOSIRKI Piaseczno

3:1

  6

10.15

3-4

2000

C

MKS Pogoń Siedlce

UKS Ząbkovia Ząbki

2:2

  7

10.30

2-3

2000

A

UKS Ząbkovia Ząbki II

KS Raszyn

3:0

  8

10.45

1-4

2000

A

MUKS Praga Warszawa

TKKF  Grójec

6:0

  9

11.00

2-3

2000

B

MUKS Praga Warszawa II

LUKS Czwórka Radom II

1:1

10

11.15

1-4

2000

B

UKS Mazovia Grodzisk

KS  Zamłynie Radom

1:2

11

11.30

2-3

2000

C

GOSIRKI Piaseczno

MKS Pogoń Siedlce

1:2

12

11.45

1-4

2000

C

LUKS Czwórka Radom

UKS Ząbkovia Ząbki

3:0

13

12.00

1-3

2000

A

MUKS Praga Warszawa

KS Raszyn

4:1

14

12.15

2-4

2000

A

UKS Ząbkovia Ząbki II

TKKF  Grójec

4:0

15

12.30

1-3

2000

B

UKS Mazovia Grodzisk

LUKS Czwórka Radom II

4:0

16

12.45

2-4

2000

B

MUKS Praga Warszawa II

KS  Zamłynie Radom

2:1

17

13.00

1-3

2000

C

LUKS Czwórka Radom

MKS Pogoń Siedlce

5:0

18

13.15

2-4

2000

C

GOSIRKI Piaseczno

UKS Ząbkovia Ząbki

0:3

                        

 

 

 

Mecze  ćwierćfinałowe 1x15

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

19

14.00

I z A

III z CB

MUKS Praga Warszawa

MKS Pogoń Siedlce

6:1

20

14.20

II z B

II z C

KS  Zamłynie Radom

UKS Ząbkovia Ząbki

4:0

21

14.40

I z B

II z A

MUKS Praga Warszawa II

UKS Ząbkovia Ząbki II

5:1

22

15.00

I z C

III z AB

LUKS Czwórka Radom

UKS Mazovia Grodzisk

1:1

K0;2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecze  półfinałowe i finałowe  1x 15 minut

 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

23

półfinał

Z 19

Z  20

MUKS Praga Warszawa

KS  Zamłynie Radom

6:1

24

półfinał

Z 21

Z 22

MUKS Praga Warszawa II

UKS Mazovia Grodzisk

4:3

25

III miejsce

P 23

P 24

KS  Zamłynie Radom

UKS Mazovia Grodzisk

4:0

26

Finał

Z 23

Z 24

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

2:5

 

Z – zwycięzca

P – przegrany

 

Nagrody indywidualne

 

 

Królowa strzelczyń           Sobczyńska Martyna             Kluby  MUKS Praga Warszawa

 

Najlepsza zawodniczka.   Płatek Jagoda                          Kluby  MUKS Praga Warszawa

 

Najlepsza bramkarka        Osuchowska Patrycja           Kluby  KS Zamłynie ZA Kombud SA Radom

 

Najlepsza obrońca            Giętkowska Zofia                     Kluby  MUKS Praga Warszawa

 

 

 

WYNIKI   KOŃCOWE

 

MISTRZ MAZOWSZA            - MUKS Praga Warszawa II

          

WICEMISTRZ MAZOWSZA   - MUKS Praga Warszawa

II WICEMISTRZ MAZOWSZA- KS Zamłynie  ZA Kombud SA Radom

IV   miejsce                             - UKS Mazowia Grodzisk MAZ

V    miejsce                             - LUKS Czwórka Radom

VI   miejsce                             - UKS Ząbkovia Ząbki II

VII  miejsce                             - UKS Ząbkovia Ząbki

VIII miejsce                             - MKS Pogoń Siedlce

IX   miejsce                             - KS Raszyn

X    miejsce                             - LUKS Czwórka Radom II

XI   miejsce                             - GOSIRKI Piaseczno

XII  miejsce                             - TKKF Grójec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORKI-MŁODSZE

Radom 16.01.2016

ul. 25 czerwca rozpoczęcie godz. 9.00

Organizator  Zygmunt  Pluta  Tel. 608 044 545

 

GRUPA  A

1.MUKS Praga Warszawa

3.UKS Ząbkovia Ząbki  II

3.KS Raszyn

4.TKKF Grójec

 

GRUPA  B

1.UKS Mazovia Grodzisk Maz.

2.MUKS Praga Warszawa II

3.LUKS Sportowa Czwórka Radom  II

4.KS  Zamłynie ZA Kombud SA

 

GRUPA  C

1.LUKS Sportowa Czwórka Radom

2.GOSIRKI  Piaseczno

3.MKS  Pogoń Siedlce

4.UKS Ząbkovia Ząbki  II