Piastów   10 stycznia 2016 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Turniej Finałowy

 

          Halowych Mistrzostw Mazowsza

 

        Piłki Nożnej Kobiet

 

         Kat. młodziczek  U-13

 

 

 

 

 

Organizator:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

PKS  Piastovia Piastów

 

 

 

                                             Halowe Mistrzostwa Mazowsza                                                
                                                         Młodziczek   U-13                                       
                                                W  Piłce Nożnej Dziewcząt

                                                 10.01.2016 Piastów

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych  10 stycznia 2016r

 

 

GRUPA   A

 

 

UKS

Ząbkovia

Ząbki

PKS

Piastovia

Piastów

LUKS

Czwórka II

Radom

UKS

Wiktoria

Gielniów

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Ząbkovia

X

X

4-0_

3

13-0

3

1-0

3

9

18-0

1

2

Piastovia

0-4

0

X

X

1-0

3

0-1

0

3

1-5

3

3

Czwórka II

0-13

0

0-1

0

X

X

0-4

0

0

0-18

4

4

Wiktoria

0-1

0

1-0

 

4-0

 

X

X

6

5-1

2

 

 

 

GRUPA   B
 

 

LUKS

Czwórka

Radom

MUKS

Praga II

Warszawa

UKS

Ząbkovia II

Ząbki

GOSiRKI

Piaseczno

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

5-0

3

2-1

3

2-1

3

9

9-2

1

2

Praga II

0-4

0

X

X

1-1

1

1-3

0

1

2-9

4

3

Ząbkovia II

1-2

0

1-1

1

X

X

1-0

3

4

3-3

2

4

GOSiRKI

1-2

0

3-1

3

0-1

0

X

X

3

4-4

3

 

 

 

 

GRUPA   C

 

 

 

MUKS

Praga

Warszawa

UKS

Mazovia

Grodzisk

KS

Zamłynie

Radom

GKS

Tygrys Huta

Mińska

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

6-1

3

3-0

3

5-0

3

9

14-1

1

2

Mazovia

1-6

0

X

X

3-0

3

2-0

3

6

6-6

2

3

Zamłynie

0-3

0

0-3

0

X

X

0-3

0

0

0-9

4

4

Tygrys

0-5

0

0-2

0

3-0

3

X

X

3

3-7

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne 1x 12

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

1-2

2003

A

UKS Ząbkovia Ząbki

PKS  Piastovia  Piastów

4-0

  2

09.15

3-4

2003

A

LUKS  Czwórka Radom II

UKS  Wiktoria Gielniów

0-4

  3

09.30

1-2

2003

B

LUKS Czwórka Radom

MUKS Praga  Warszawa  II

5-0

  4

09.45

3-4

2003

B

UKS Ząbkovia  Ząbki II

GOSiRKI  Piaseczno

1-0

  5

10.00

1-2

2003

C

MUKS Praga Warszawa

UKS  Mazovia Grodzisk

6-1

  6

10.15

3-4

2003

C

KS Zamłynie Radom

GKS Tygrys Huta  Mińska

0-3

  7

10.30

2-3

2003

A

PKS  Piastovia  Piastów

LUKS  Czwórka Radom II

1-0

  8

10.45

1-4

2003

A

UKS Ząbkovia Ząbki

UKS  Wiktoria Gielniów

1-0

  9

11.00

2-3

2003

B

MUKS Praga  Warszawa  II

UKS Ząbkovia  Ząbki II

1-1

10

11.15

1-4

2003

B

LUKS Czwórka Radom

GOSiRKI  Piaseczno

2-1

11

11.30

2-3

2003

C

UKS  Mazovia Grodzisk

KS Zamłynie Radom

3-0

12

11.45

1-4

2003

C

MUKS Praga Warszawa

GKS Tygrys Huta  Mińska

5-0

13

12.00

1-3

2003

A

UKS Ząbkovia Ząbki

LUKS  Czwórka Radom II

13-0

14

12.15

2-4

2003

A

PKS  Piastovia  Piastów

UKS  Wiktoria Gielniów

0-1

15

12.30

1-3

2003

B

LUKS Czwórka Radom

UKS Ząbkovia  Ząbki II

2-1

16

12.45

2-4

2003

B

MUKS Praga  Warszawa  II

GOSiRKI  Piaseczno

1-3

17

13.00

1-3

2003

C

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

3-0

18

13.15

2-4

2003

C

UKS  Mazovia Grodzisk

GKS Tygrys Huta  Mińska

2-0

                        

 

 

 

Mecze  ćwierćfinałowe 1x15

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

19

14.00

I z A

III z CB

ZĄBKOVIA ZĄBKI

TYGRYS HUTA MIŃSKA

3-1

20

14.20

II z B

II z C

ZĄBKOVIA II ZĄBKI

MAZOVIA GRODZISK

0-5

21

14.40

I z B

II z A

CZWÓRKA RADOM

WIKTORIA GIELNIÓW

2-1

22

15.00

I z C

III z AB

PRAGA WARSZAWA

GOSIRKI PIASECZNO

2-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecze  półfinałowe i finałowe  1x 15 minut

 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

23

półfinał

Z 19

Z  20

ZĄBKOVIA ZĄBKI

MAZOVIA GRODZISK

2-1

24

półfinał

Z 21

Z 22

CZWÓRKA RADOM

PRAGA WARSZAWA

1-4

25

III miejsce

P 23

P 24

MAZOVIA GRODZISK

CZWÓRKA RADOM   2-2

2-0

26

Finał

Z 23

Z 24

ZĄBKOVIA ZĄBKI

PRAGA WARSZAWA

0-3

 

Z – zwycięzca

P – przegrany

 

Nagrody indywidualne

 

 

Królowa strzelczyń           KODYM ANNA       10 BRAMEK                      Kluby   ZĄBKOVIA

 

Najlepsza zawodniczka.    DUCAL DOMINIKA                                         Kluby   PRAGA WARSZAWA

 

Najlepsza bramkarka        BARTOSIEWICZ PATRYCJA                         Kluby  ZĄBKOVIA

 

 

WYNIKI   KOŃCOWE

 

MISTRZ MAZOWSZA            - PRAGA WARSZAWA

          

WICEMISTRZ MAZOWSZA   - ZĄBKOVIA ZĄBKI

II WICEMISTRZ MAZOWSZA- MAZOVIA GRODZISK MAZ.

IV   miejsce                             - CZWÓRKA RADOM

V    miejsce                             - WIKTORIA GIELNIÓW

VI   miejsce                             - ZĄBKOVIA II ZĄBKI

VII  miejsce                             - GOSiRKI PIASECZNO

VIII miejsce                             - TYGRYS HUTA MIŃSKA

IX   miejsce                             - PIASTOVIA PIASTÓW

X    miejsce                             - PRAGA II WARSZAWA

XI   miejsce                             - CZWÓRKA II RADOM

XII  miejsce                             - ZAMŁYNIE RADOM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MŁODZICZKI

Piastów 10.01.2016

AL. Krakowska 20 rozpoczęcie godz. 9.00

Gospodarz Włodzimierz  Golferd   Tel. 508 151 551

 

GRUPA  A

1.UKS Ząbkovia Ząbki

2.PKS Piastovia Piastów

3.LUKS Sportowa Czwórka Radom  II

4.UKS Wiktoria Gielniów

 

GRUPA  B

1.LUKS Sportowa Czwórka Radom

2.MUKS Praga Warszawa II

3.UKS Ząbkovia Ząbki  II

4.GOSIRKI  Piaseczno

 

GRUPA  C

1.MUKS Praga Warszawa

2.UKS Mazovia Grodzisk Maz.

3.KS  Zamłynie ZA Kombud SA

4.GKS Tygrys Huta Mińska