XV Mikołajkowy Ogólnopolski Halowy

Turniej   Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

Tabele gier eliminacyjnych niedziela  6  grudnia 2015
 
GRUPA   A -  młodziczki   rocznik 2003

 

MUKS Praga Warszawa

MUKS

Dargfil

Tomaszów

KS

Włókniarz

Białystok

Wojowniczki

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

2:0

3

3:2

3

6:0

3

9

11:2

I

2

Tomaszów

0:2

0

X

X

2:2

1

1:4

0

1

3:8

IV

3

Włókniarz

2:3

0

2:2

1

X

X

5:0

3

4

9:5

II

4

Wojowniczki

0:6

0

4:1

3

0:5

0

X

X

3

4:12

III

 
GRUPA   B  - młodziczki   rocznik 2003

 

LUKS

Czwórka

Radom

UKS Mazovia

Grodzisk

UKS

Szóstka

Inowrocław

AZS

Uniwersytet

Warszawski

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

0:3

0

0:1

0

2:1

3

3

2:5

III

2

Mazovia

3:0

3

X

X

0:3

0

1:0

3

6

4:3

II

3

Inowrocław

1:0

3

3:0

3

X

X

4:0

3

9

8:0

I

4

AZS  UW

1:2

0

0:1

0

0:4

0

X

X

0

1:7

IV

 
GRUPA   C  - młodziczki   rocznik 2003

 

MUKS Praga B Warszawa

PKS

Piastovia

Piastów

UKS

Dubler

Opole Lub.

GOSIRKI

Piaseczno

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

2:0

3

0:2

0

3:0

3

6

5:2

II

2

Piastovia

0:2

0

X

X

0:2

0

3:0

3

3

3:4

III

3

Dubler

2:0

3

2:0

3

X

X

3:0

3

9

7:0

I

4

GOSIRKI

0:3

0

0:3

0

0:3

0

X

X

0

0:9

IV

 
GRUPA   D  - młodziczki  rocznik 2005

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Szóstka

Inowrocław

UKS

Dargfil

Tomaszów

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

Praga

X

X

1:0

3

1:0

3

6

2:0

I

2

Inowrocław

0:1

0

X

X

2:2

1

1

2:3

II

3

Dargfil

0:1

0

2:2

1

X

X

1

2:3

III

 
 
 
 

 

                                                

 

 

 

GRUPA   E  - młodziczki   rocznik 2005

 

UKS

Dubler

Opole Lub.

UKS

SMS

Łódż

KS

Włókniarz

Białystok

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

Dubler

X

X

2:0

3

2:1

3

6

4:1

I

2

UKS  SMS

0:2

0

X

X

1:0

3

3

1:2

II

3

Włókniarz

1:2

0

0:1

0

X

X

0

1:2

III

 

 

 

 

 

 

   

niedziela  6 grudnia 2015

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.15

 

1-2

 2003

A

MUKS Praga Warszawa

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

2:0

  2

09.30

 

3-4

 2003

A

KS Włókniarz Białystok

Wojowniczki  Warszawa

5:0

  3

09.45

 

1-2

2003

B

LUKS Sportowa Czwórka Radom

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

0:3

  4

10.00

 

3-4

2003

B

UKS Szóstka Inowrocław

AZS Uniwersytet Warszawski

4:0

  5

10.15

 

1-2

2003

C

MUKS Praga Warszawa B

PKS  Piastowia Piastów

2:0

  6

10.30

 

3-4

2003

C

UKS Dubler Opole Lubelskie

GOSIRKI  Piaseczno

3:0

  7

10.45

 

1-2

2005

D

MUKS Praga Warszawa 

UKS Szóstka Inowrocław

1:0

  8

11.00

 

1-2

 2005

E

UKS Dubler Opole Lubelskie

UKS SMS Łódż

2:0

  9

11.15

 

1-4

 2003

A

MUKS Praga Warszawa

Wojowniczki  Warszawa

6:0

10

11.30

 

2-3

 2003

A

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

KS Włókniarz Białystok

2:2

11

11.45

 

1-4

2003

B

LUKS Sportowa Czwórka Radom

AZS Uniwersytet Warszawski

2:1

12

12.00

 

2-3

2003

B

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

UKS Szóstka Inowrocław

0:3

13

12.15

 

1-4

2003

C

MUKS Praga Warszawa B

GOSIRKI  Piaseczno

3:0

14

12.30

 

2-3

2003

C

PKS  Piastowia Piastów

UKS Dubler Opole Lubelskie

0:2

15

12.45

 

2-3

2005

D

UKS Szóstka Inowrocław

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

2:2

16

13.00

 

2-3

 2005

E

UKS SMS Łódż

KS Włókniarz Białystok

1:0

17

13.15

 

1-3

 2003

A

MUKS Praga Warszawa

KS Włókniarz Białystok

3:2

18

13.30

 

2-4

 2003

A

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

Wojowniczki  Warszawa

1:4

19

13.45

 

1-3

2003

B

LUKS Sportowa Czwórka Radom

UKS Szóstka Inowrocław

0:1

20

14.00

 

2-4

2003

B

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

AZS Uniwersytet Warszawski

1:0

21

14.15

1-3

2003

C

MUKS Praga Warszawa B

UKS Dubler Opole Lubelskie

0:2

22

14.30

2-4

2003

C

PKS  Piastowia Piastów

GOSIRKI  Piaseczno

3:0

23

14.45

1-3

2005

D

MUKS Praga Warszawa 

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

1:0

24

15.00

1-3

 2005

E

UKS Dubler Opole Lubelskie

KS Włókniarz Białystok

2:1

 

 

Mecze  pucharowe  1 x 12 minut

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

25

15.30

I z A

III zCB

MUKS Praga Warszawa

PKS  Piastowia Piastów

6:0

26

15.45

II z B

II z C

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

MUKS Praga Warszawa B

2:1

27

16.00

I z B

II z A

UKS Szóstka Inowrocław

KS Włókniarz Białystok

2:0

28

16.15

I z C

III zAB

UKS Dubler Opole Lubelskie

LUKS  Czwórka Radom

3:1

29

16.30

III D

III E

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

KS Włókniarz Białystok

3:1

30

16.45

I D

II E

MUKS Praga Warszawa

UKS SMS Łódż

3:2

31

17.00

I E

II D

UKS Dubler Opole Lubelskie

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

0:2

32

17.15

Z 25

Z 26

MUKS Praga Warszawa

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

3:0

33

17.30

Z 27

Z 28

UKS Szóstka Inowrocław

UKS Dubler Opole Lubelskie

2:1

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 2005 i młodsze

34

17.45

P 30

P 31

UKS SMS Łódż

UKS Dubler Opole Lubelskie

3:2

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 2003/04

35

18.00

P 32

P 33

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

UKS Dubler Opole Lubelskie

1:2

 

Mecz finałowy młodziczek 2005

36

18.15

Z 30

Z 31

MUKS Praga Warszawa

UKS Szóstka Inowrocław

1:1(4:3)

 

Mecz finałowy młodziczek 2003/04

37

18.30

Z 32

Z 33

MUKS Praga Warszawa

UKS Szóstka Inowrocław

2:0

Z – zwycięzca

P - przegrany

                                      

                                                 2003/04 nagrody indywidualne

 

 

Królowa strzelczyń              Dominika Ducal                   Kluby     MUKS Praga Warszawa                                   

                                                                                                                    

 

Najlepsza Zawodniczka       Oliwia Katowicz      Kluby     MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza Bramkarka          Michalina Padłowska    Kluby    UKS Szóstka Inowrocław

 

 

Najlepsza Obrończyni          Daria Sokołowska        Kluby    MUKS Praga Warszawa

 

 

                                             2005 i młodsze nagrody indywidualne

 

                                                      

Królowa strzelczyń               Julia Król                       Kluby   UKS Dubler Opole Lubelskie.                                   

                                              

 

Najlepsza Zawodniczka       Kinga Wyrwas               Kluby    UKS  SMS   Łódź

 

 

Najlepsza Bramkarka           Wiktoria Nowak             Kluby    MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza Obrończyni         Martyna Cupriak             Kluby    UKS Szóstka Inowrocław

                                                        

Zakończenie turnieju i wręczenie nagród godz. 19.00