XV  Mikołajkowy Ogólnopolski  Turniej
Halowy Turniej  Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych sobota 5 grudnia 2015r

 

 

 
GRUPA   A  - juniorki młodsze   rocznik  2000 i młodsze

 

MUKS Praga A Warszawa

KS

Włókniarz

Białystok

LUKS

Sportowa

Czwórka Radom

UKS

Mazovia

Grodzisk

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga A

X

X

9:0

3

3:2

3

10:2

3

9

22:4

I

2

Włókniarz

0:9

0

X

X

0:8

0

2:4

0

0

2:21

IV

3

Czwórka

2:3

0

8:0

3

X

X

4:0

3

6

14:3

II

4

Mazovia

2:10

0

4:2

3

0:4

0

X

X

3

6:16

III

 

 
 
GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 2000 i młodsze

 

 

MUKS Praga  C Warszawa

TKKF

Grójec

KS

Zamłynie

Radom

Wojowniczki

 

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga C

X

X

3:1

3

0:2

0

4:0

3

6

7:3

II

2

Grójec

1:3

0

X

X

1:5

0

4:0

3

3

6:8

III

3

Zamłynie

2:0

3

5:1

3

X

X

1:0

3

9

8:1

I

4

Wojowniczki

0:4

0

0:4

0

0:1

0

X

X

0

0:9

IV

 

 
 
GRUPA   C  - juniorki młodsze  rocznik  2000 i młodsze

 

 

MUKS

Praga B

Warszawa

Warszawska

Akademia

Futbolu

GOSIRKI

Piaseczno

KS

Raszyn

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

5:1

3

2:1

3

3:1

3

9

10:3

I

2

WAF

1:5

0

X

X

2:2

1

2:3

0

1

5:10

IV

3

GOSIRKI

1:2

0

2:2

1

X

X

6:1

3

4

9:5

II

4

Raszyn

1:3

0

3:2

3

1:6

0

X

X

3

5:11

III

 

 

 

 

 

 

 

Mecze eliminacyjne

sobota  05.12. 2015

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

9.00

1-2

 00

A

MUKS Praga Warszawa A

KS Włókniarz  Białystok

9:0

  2

9.20

3-4

 00

A

LUKS Sportowa Czwórka Radom

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

4:0

  3

9.40

1-2

00

B

MUKS Praga Warszawa C

TKKF  Grójec

3:1

  4

10.00

3-4

00

B

KS Zamłynie Radom

Wojowniczki Warszawa

1:0

  5

10.20

1-2

00

C

MUKS Praga Warszawa B

Warszawska Akademia Futbolu

5:1

  6

10.40

3-4

 00

C

GOSIRKI Piaseczno

KS  Raszyn

6:1

  7

11.00

1-4

 00

A

MUKS Praga Warszawa A

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

10:2

  8

11.20

2-3

 00

A

KS Włókniarz  Białystok

LUKS Sportowa Czwórka Radom

0:8

  9

11.40

1-4

00

B

MUKS Praga Warszawa C

Wojowniczki Warszawa

4:0

10

12.00

2-3

00

B

TKKF  Grójec

KS Zamłynie Radom

1:5

11

12.20

1-4

00

C

MUKS Praga Warszawa B

KS  Raszyn

3:1

12

12.40

2-3

 00

C

Warszawska Akademia Futbolu

GOSIRKI Piaseczno

2:2

13

13.00

1-3

 00

A

MUKS Praga Warszawa A

LUKS Sportowa Czwórka Radom

3:2

14

13.20

4-2

 00

A

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

KS Włókniarz  Białystok

4:0

15

13.40

1-3

00

B

MUKS Praga Warszawa C

KS Zamłynie Radom

0:2

16

14.00

4-2

00

B

Wojowniczki Warszawa

TKKF  Grójec

0:4

17

14.20

1-3

00

C

MUKS Praga Warszawa B

GOSIRKI Piaseczno

2:1

18

14.40

4-2

 00

C

KS  Raszyn

Warszawska Akademia Futbolu

3:2

                        

Mecze  pucharowe  1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

19

15.00

I z A

III z CB

MUKS Praga Warszawa A

KS  Raszyn

12:0

20

15.20

II z B

II z C

MUKS Praga Warszawa C

GOSIRKI Piaseczno

1:3

21

15.40

I z B

II z A

KS Zamłynie Radom

LUKS  Czwórka Radom

2:0

22

16.00

I z C

III z AB

MUKS Praga Warszawa B

TKKF  Grójec

9:0

 

Mecze  półfinałowe

 

23

16.20

Z 16

Z 17

MUKS Praga Warszawa A

GOSIRKI Piaseczno

12:0

 

 

 

4

16.40

Z 18

Z 19

KS Zamłynie Radom

MUKS Praga Warszawa B

0:2

 

 

Mecz o 3 miejsce 

25

17.00

P 20

P 21

KS Zamłynie Radom

GOSIRKI Piaseczno

4:0

 

Mecz Finałowy o I miejsce

23

17.20

Z 20

Z 21

MUKS Praga Warszawa A

 

MUKS Praga Warszawa B

 

 

2:1

Z – zwycięzca P - przegrany

 

 

2000 i młodsze nagrody indywidualne

 

 

Królowa strzelczyń            Sobczyńska Martyna            MUKS Praga Warszawa                                   

 

 

Najlepsza zawodniczka.     Materek Alicja                      MUKS Praga Warszawa 

 

 

Najlepsza bramkarka         Osuchowska Patrycja           KS Zamłynie Radom

 

 

Najlepsza obrończyni          Bartman Justyna                MUKS Praga Warszawa

 

 

Zakończenie Turnieju wręczenie nagród godz. 18.00