Zawodniczki MUKS Praga Warszawa Najlepsze na Mazowszu

VI Turnieju  ORLIKA U-13

O Puchar Premiera RP

Finał Mazowiecki   wyjątkowej  VI  edycji  Turnieju  ORLIKA  o Puchar Premiera  RP  został rozstrzygnięty!

W dniu 6 października  w Radomiu  na obiektach MOSiR  , odbyły się finały Mazowieckie jednych z największych w Europie piłkarskich rozgrywek w czterech kategoriach wiekowych (dziewczęta i chłopców U-11,U-13  Wśród uczestników turnieju były i godnie reprezentowały MUKS Pragę Warszawa U-13 nasze dziewczęta : Kowalewska Paulina, Giętkowska Zofia, Sasal Julia, Płatek Jagoda , Reisch Nina , Wilczewska Oliwia , Golińska Zuzanna , Podgórska Ewelina .

Nasze zawodniczki spisywały się wyjątkowo dobrze w trzech meczach zdobyły 22 bramki nie tracąc żadnej .

MUKS Praga Warszawa – Gimnazjum Baboszewo 10:0

MUKS Praga Warszawa- ZS Ostrówek                        6:0

MUKS Praga Warszawa – UKS Wiktoria Gielniów      6:0

W  dotychczasowej edycji VI Turnieju ORLIKA  O PUCHAR PREMIERA  RP nasze zawodniczki strzeliły 76 goli tracąc 1 BRAWO dla całego zespołu który w Radomiu został doceniony zdobywając wszystkie nagrody indywidualne Ewelina Podgórska –najlepsza bramkarka, Zuzanna Golińska – królowa strzelczyń, Nina Reisch - najlepsza zawodniczka.