MUKS PRAGA WARSZAWA NIEKWESTIONOWANYM MISTRZEM MAZOWSZA U-13

W finałowym turnieju Halowych Mistrzostw Mazowsza Młodziczek który odbył się 12.01.2014r  w Radomiu, zawodniczki z warszawskiego klubu dominowały, wygrywając zdecydowanie.

Do turnieju przystąpiło 12 drużyn: z Gielniowa, Jeruzala, Ostrołęki. Piaseczna oraz po dwa zespoły Czwórki Radom, Zamłynia Radom, Ząbkovii i MUKS Praga Warszawa.

Bezkonkurencyjne były dziewczęta drugiego zespołu  Pragi pod wodzą trenera Macieja Anglarta, które wygrały wszystkie 6 meczy, zdobywając w nich aż 37 bramek eliminując w ćwierćfinale m.in. swoje koleżanki z pierwszej drużyny MUKS 7:1; w półfinale rozprawiły się z Zamłyniem II Radom 8:0, a w finale pokonały LUKS Czwórkę Radom 6:1. Zawodniczki MUKS Praga Warszawa wygrywając turniej jednocześnie zdobyły  wszystkie nagrody indywidualne : Wiktoria Długosz – najlepsza bramkarka, Natalia Olszewska – królowa strzelczyń, i Alicja Materek – najlepsza zawodniczka turnieju.