Piaseczno   19 stycznia 2014 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej Finałowy

 

      Halowych Mistrzostw Mazowsza

 

    Piłki Nożnej Kobiet

 

    Kat. Open

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

GOSIR Piaseczno

 

 

                                       
 
 
 
 
 
 
 
Halowe Mistrzostwa Mazowsza
W  Piłce Nożnej Kobiet
Kat. Open

18.01.2014r Warszawa

 

 

 
 
Tabele gier eliminacyjnych   

 

 

GRUPA   A

 

 

GOSIRKI

Piaseczno

PKS

Piastowia

MUKS

Praga II  Warszawa

AZS

Uniwersytet

Warszawski

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Piaseczno

X

X

3:1

3

1:3

0

3:1

0

6

7:5

II

2

Piastowia

1:3

0

X

X

0:4

0

1:1

1

1

2:8

IV

3

Praga II

3:1

3

4:0

3

X

X

3:0

3

9

10:1

I

4

AZS UW

1:3

0

1:1

1

0:3

0

X

X

1

2:7

III

 

 
GRUPA   B
 

 

LUKS

Czwórka

Radom

KS

Raszyn

UKS

Tygrys

Huta Mińska

A.P

Orlik

Jeruzal

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

3:0

3

5:0

3

3:0

3

9

11:0

I

2

Raszyn

0:3

0

X

X

1:1

1

2:1

3

4

3:5

II

3

Tygrys

0:5

0

1:1

1

X

X

2:2

1

2

3:8

III

4

Jeruzal

0:3

0

1:2

0

1:1

1

X

X

1

2:6

IV

 

 

 

GRUPA   C

 

 

MUKS

Praga Warszawa

KS

Teresin

KS

Zamłynie

Radom

GOSIRKI

Piaseczno  II

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

4:0

3

1:1

1

2:1

1

7

7:2

I

2

Teresin

0:4

0

X

X

1:2

0

1:0

3

3

2:6

III

3

Zamłynie

1:1

1

2:1

3

X

X

2:1

3

7

5:3

II

4

Piaseczno II

1:2

0

0:1

0

1:2

0

X

X

0

2:5

IV

 

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne 1x 15

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

10.00

1-2

 93

A

GOSiRKI Piaseczno

PKS Piastowia

3:1

  2

10.20

3-4

 93

A

MUKS Praga Warszawa II

AZS Uniwersytet Warszawski

3:0

  3

10.40

1-2

93

B

LUKS Czwórka Radom

KS Raszyn

3:0

  4

11.00

3-4

93

B

UKS Tygrys Huta Mińska

A.P Orlik Jeruzal

2:2

  5

11.20

1-2

93

C

MUKS Praga Warszawa

KS  Teresin

4:0

  6

11.40

3-4

93

C

KS Zamłynie Radom

GOSiRKI Piaseczno II

2:1

  7

12.00

2-3

93

A

PKS Piastowia

MUKS Praga Warszawa II

0:4

  8

12.20

1-4

93

A

GOSiRKI Piaseczno

AZS Uniwersytet Warszawski

3:1

  9

12.40

2-3

93

B

KS Raszyn

UKS Tygrys Huta Mińska

1:1

10

13.00

1-4

93

B

LUKS Czwórka Radom

A.P Orlik Jeruzal

3:0

11

13.20

2-3

93

C

KS  Teresin

KS Zamłynie Radom

1:2

12

13.40

1-4

93

C

MUKS Praga Warszawa

GOSiRKI Piaseczno II

2:1

13

14.00

1-3

93

A

GOSiRKI Piaseczno

MUKS Praga Warszawa II

1:3

14

14.20

2-4

93

A

PKS Piastowia

AZS Uniwersytet Warszawski

1:1

15

14.40

1-3

93

B

LUKS Czwórka Radom

UKS Tygrys Huta Mińska

5:0

16

15.00

2-4

93

B

KS Raszyn

A.P Orlik Jeruzal

2:1

17

15.20

1-3

93

C

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

1:1

18

15.40

2-4

93

C

KS  Teresin

GOSiRKI Piaseczno II

1:0

                        

 

Mecze  ćwierćfinałowe

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

19

16.00

I z A

III z CB

MUKS Praga Warszawa II

KS  Teresin

2:1

20

16.20

II z B

II z C

KS Raszyn

KS Zamłynie Radom

1:1/1:3

21

16.40

I z B

II z A

LUKS Czwórka Radom

GOSiRKI Piaseczno

2:3

22

17.00

I z C

III z AB

MUKS Praga Warszawa

UKS Tygrys Huta Mińska

1:0

 

 

 

 

 

 

 

Mecze  półfinałowe i finałowe  1x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

23

półfinał

Z 19

Z  20

MUKS Praga Warszawa II

KS Zamłynie Radom

1:2

24

półfinał

Z 20

Z 21

GOSiRKI Piaseczno

MUKS Praga Warszawa

3:2

25

III miejsce

P 23

P 24

MUKS Praga Warszawa II

MUKS Praga Warszawa

1:3

26

Finał

Z 23

Z 24

KS Zamłynie Radom

GOSiRKI Piaseczno

0:5

 Z – zwycięzca

P – przegrany

 

Nagrody indywidualne

 

Królowa strzelczyń            Stodulska Marta   Kluby  GOSIRKI  Piaseczno  

 

 

Najlepsza zawodniczka.    Dymińska Klaudia  Kluby MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza bramkarka        Snopczyńska Anita Kluby KS  Zamłynie  KOMBUD S.A Radom

 

WYNIKI   KOŃCOWE

 

MISTRZ MAZOWSZA            -GOSiRKI Piaseczno

          

WICEMISTRZ MAZOWSZA   -KS Zamłynie KOMBUD S.A Radom

II WICEMISTRZ MAZOWSZA-MUKS Praga Warszawa ( juniorki-młodsze)

IV   miejsce                             -MUKS Praga Warszawa II

V    miejsce                             -KS Raszyn

VI   miejsce                             -LUKS Sportowa Czwórka Radom

VII  miejsce                             -KS Teresin

VIII miejsce                             -UKS Tygrys Huta Mińska

IX   miejsce                             -A.P ORLIK Jeruzal

X    miejsce                             -KU AZS UW

XI   miejsce                             -PKS Piastovia

XII  miejsce                             -GOSiRKI Piaseczno  II