Warszawa   2 luty 2014 r.

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Turniej Finałowy

 

           Halowych Mistrzostw Mazowsza

 

            Piłki Nożnej Kobiet

 

           Kat. juniorek-młodszych U-16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

DOSiR  Praga  Północ

MUKS Praga  Warszawa  Kobieca Piłka Nożna

 

 

                                              

 

 

 
 
 
Tabele gier eliminacyjnych  2 luty 2014r

 

 

GRUPA   A

 

 

MUKS Praga Warszawa

AZS UW

Uniwersytetu

Warszawskiego

UKS

Ząbkovia

Ząbki

KS

Raszyn

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

7:2

3

2:3

0

10:0

3

6

19:5

II

2

AZS UW

2:7

0

X

X

0:2

0

5:1

3

3

7:10

III

3

Ząbkovia

3:2

3

2:0

3

X

X

7:0

0

9

12:2

I

4

Raszyn

0:10

0

1:5

0

0:7

0

X

X

0

1:22

IV

 

 

 

GRUPA   B
 

 

LUKS

Czwórka

Radom

GOSIRKI

Piaseczno

UKS

Ząbkovia II

Ząbki

MUKS

Praga II

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

2:2

1

1:2

0

1:2

0

1

4:6

IV

2

Piaseczno

2:2

1

X

X

1:0

3

1:2

0

4

4:4

II

3

Ząbkovia II

2:1

3

0:1

 

X

X

0:7

0

3

2:9

III

4

Praga II

2:1

3

2:1

3

7:0

3

X

X

9

11:2

I

 

 

 

 

GRUPA   C

 

 

KS

Zamłynie

Radom

UKS

Leoncin

LUKS

Czwórka II

Radom

UKS

Jantar

Ostrołęka

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Zamłynie

X

X

2:4

0

0:2

0

2:3

0

0

4:7

IV

2

Leoncin

4:2

3

X

X

1:2

0

2:3

0

3

7:7

III

3

Czwórka II

2:0

3

2:1

3

X

X

5:0

3

9

9:1

I

4

Ostrołęka

3:2

3

3:2

3

0:5

0

X

X

6

6:9

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne 1x 15

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

9.00

1-2

 93

A

MUKS Praga Warszawa

AZS Uniwersytet Warszawski

7:2

  2

9.20

3-4

 93

A

UKS Ząbkovia Ząbki

KS Raszyn

7:0

  3

9.40

1-2

93

B

LUKS Czwórka Radom

GOSiRKI Piaseczno

2:2

  4

10.00

3-4

93

B

UKS Ząbkovia Ząbki  II

MUKS Praga Warszawa II

0:7

  5

10.20

1-2

93

C

KS Zamłynie Radom

UKS Leoncin

2:4

  6

10.40

3-4

93

C

LUKS Czwórka Radom II

UKS Jantar Ostrołęka

5:0

  7

11.00

2-3

93

A

AZS Uniwersytet Warszawski

UKS Ząbkovia Ząbki

0:2

  8

11.20

1-4

93

A

MUKS Praga Warszawa

KS Raszyn

10:0

  9

11.40

2-3

93

B

GOSiRKI Piaseczno

UKS Ząbkovia Ząbki  II

1:0

10

12.00

1-4

93

B

LUKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa II

1:2

11

12.20

2-3

93

C

UKS Leoncin

LUKS Czwórka Radom II

1:2

12

12.40

1-4

93

C

KS Zamłynie Radom

UKS Jantar Ostrołęka

2:3

13

13.00

1-3

93

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Ząbkovia Ząbki

2:3

14

13.20

2-4

93

A

AZS Uniwersytet Warszawski

KS Raszyn

5:1

15

13.40

1-3

93

B

LUKS Czwórka Radom

UKS Ząbkovia Ząbki  II

1:2

16

14.00

2-4

93

B

GOSiRKI Piaseczno

MUKS Praga Warszawa II

1:2

17

14.20

1-3

93

C

KS Zamłynie Radom

LUKS Czwórka Radom II

0:2

18

14.40

2-4

93

C

UKS Leoncin

UKS Jantar Ostrołęka

2:3

                        

 

 

 

Mecze  ćwierćfinałowe

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

19

15.00

I z A

III z CB

UKS Ząbkovia Ząbki

UKS Leoncin

3:2

20

15.20

II z B

II z C

GOSiRKI Piaseczno

UKS Jantar Ostrołęka

3:1

21

15.40

I z B

II z A

MUKS Praga Warszawa II

MUKS Praga Warszawa

2:5

22

16.00

I z C

III z AB

LUKS Czwórka Radom

KU  AZS  UW

0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecze  półfinałowe i finałowe  1x 15 minut

 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

23

półfinał

Z 19

Z  20

UKS  Ząbkowia Ząbki

GOSiRKI Piaseczno

3:0

24

półfinał

Z 21

Z 22

MUKS Praga Warszawa

KU  AZS UW

5:0

25

III miejsce

P 23

P 24

GOSiRKI Piaseczno

KU  AZS UW

0:3

26

Finał

Z 23

Z 24

UKS  Ząbkowia Ząbki

MUKS Praga Warszawa

1:4

 

Z – zwycięzca

P – przegrany

 

Nagrody indywidualne

 

 

Królowa strzelczyń            Rapacka Oliwia           Kluby  MUKS  Praga Warszawa

 

 

Najlepsza zawodniczka.   Grabowska  Dominika  Kluby  MUKS Praga Warszawa

 

 

Najlepsza bramkarka        Fornalczyk Magdalena Kluby KU AZS UW

 

 

WYNIKI   KOŃCOWE

 

MISTRZ MAZOWSZA            - MUKS Praga Warszawa

          

WICEMISTRZ MAZOWSZA   - UKS Ząbkovia Ząbki

II WICEMISTRZ MAZOWSZA- KU AZS UW

IV   miejsce                             - GOSiRKI Piaseczno

V    miejsce                             - LUKS SportCzwórka Radom

VI   miejsce                             - UKS Leoncin

VII  miejsce                             - UKS Jantar Ostrołęka

VIII miejsce                             - MUKS Praga Warszawa II

IX   miejsce                             - UKS Ząbkovia Ząbki II

X    miejsce                             - LUKS SportCzwórka Radom

XI   miejsce                             - KS Zamłynie KOMBUD S.A Radom

XII  miejsce                             - KS Raszyn