Warszawa   12 stycznia 2014 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej Finałowy

 

          Halowych Mistrzostw Mazowsza

 

   Piłki Nożnej Kobiet

 

      Kat. młodziczek  U-13

 

 

 

 

 

Organizator:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej

KS Zamłynie KOMBUD S.A Radom

 

 

 

                                                      Halowe Mistrzostwa Mazowsza                                                
                                                         Młodziczek   U-13                                      
                                                W  Piłce Nożnej Dziewcząt

                                                            12.01.2014r Radom

 
 
 
Tabele gier eliminacyjnych  12 styczeń 2014r

 

 

GRUPA   A

 

 

UKS

Ząbkovia

Ząbki

UKS

Victoria

Gielniów

KS

Zamłynie

Radom

MUKS

Praga II

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Ząbkovia

X

X

2:1

3

3:0

3

0:6

0

6

5:7

II

2

Gielniów

1:2

0

X

X

3:0

3

0:7

0

3

4:9

III

3

Zamłynie

0:3

0

0:3

0

X

X

0:3

0

0

0:9

IV

4

Praga II

6:0

3

7:0

3

3:0

3

X

X

9

16:0

I

 

 

 

GRUPA   B
 

 

MUKS

Praga

Warszawa

LUKS

Czwórka II

Radom

UKS

Jantar

Ostrołęka

UKS

Ząbkovia II

Ząbki

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

0:3

0

2:0

3

1:1(0:1)

3

3

3:4

III

2

Czwórka II

3:0

3

X

X

4:0

3

3:0

9

9

10:0

I

3

Ostrołęka

0:2

0

0:4

0

X

X

0:2

0

0

0:8

IV

4

Ząbkovia II

1:1(1:0)

3

0:3

0

2:0

3

X

X

6

3:4

II

 

 

 

 

GRUPA   C

 

 

 

LUKS

Czwórka

Radom

GOSiRKI

Piaseczno

A.P

Orlik

Jeruzal

KS

Zamłynie II

Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

8:0

3

3:0

3

1:1

1

7

12:1

I

2

Piaseczno

0:8

0

X

X

3:0

3

0:4

0

3

3:12

III

3

Jeruzal

0:3

0

0:3

0

X

X

0:3

0

0

0:9

IV

4

Zamłynie II

1:1

1

4:0

3

3:0

3

X

X

7

8:1

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne 1x 15

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

Gospodarze

goście

 1

10.00

1-2

 93

A

UKS Ząbkovia Ząbki

UKS Victoria Gielniów

2:1

  2

10.20

3-4

 93

A

KS Zamłynie Radom

MUKS Praga Warszawa II

0:3

  3

10.40

1-2

93

B

MUKS Praga Warszawa

LUKS Czwórka Radom

0:3

  4

11.00

3-4

93

B

UKS Jantar Ostrołęka

UKS Ząbkovia Ząbki  II

0:2

  5

11.20

1-2

93

C

LUKS Czwórka Radom

GOSiRKI Piaseczno

8:0

  6

11.40

3-4

93

C

A.P Orlik Jeruzal

KS Zamłynie Radom II

0:3

  7

12.00

2-3

93

A

UKS Victoria Gielniów

KS Zamłynie Radom

3:0

  8

12.20

1-4

93

A

UKS Ząbkovia Ząbki

MUKS Praga Warszawa II

0:6

  9

12.40

2-3

93

B

LUKS Czwórka Radom

UKS Jantar Ostrołęka

4:0

10

13.00

1-4

93

B

MUKS Praga Warszawa

UKS Ząbkovia Ząbki  II

1:1 (0:1)

11

13.20

2-3

93

C

GOSiRKI Piaseczno

A.P Orlik Jeruzal

3:0

12

13.40

1-4

93

C

LUKS Czwórka Radom

KS Zamłynie Radom II

1:1

13

14.00

1-3

93

A

UKS Ząbkovia Ząbki

KS Zamłynie Radom

3:0

14

14.20

2-4

93

A

UKS Victoria Gielniów

MUKS Praga Warszawa II

0:7

15

14.40

1-3

93

B

MUKS Praga Warszawa

UKS Jantar Ostrołęka

2:0

16

15.00

2-4

93

B

LUKS Czwórka Radom

UKS Ząbkovia Ząbki  II

3:0

17

15.20

1-3

93

C

LUKS Czwórka Radom

A.P Orlik Jeruzal

3:0

18

15.40

2-4

93

C

GOSiRKI Piaseczno

KS Zamłynie Radom II

0:4

                        

 

 

 

Mecze  ćwierćfinałowe

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

Gospodarze

Goście

19

16.00

I z A

III z CB

MUKS Praga Warszawa II

MUKS Praga Warszawa

7:1

20

16.20

II z B

II z C

UKS Ząbkovia Ząbki  II

KS Zamłynie Radom II

1:2

21

16.40

I z B

II z A

LUKS Czwórka Radom

UKS Ząbkovia Ząbki

1:1 (3:4)

22

17.00

I z C

III z AB

LUKS Czwórka Radom

UKS Victoria Gielniów

1:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecze  półfinałowe i finałowe  1x 15 minut

 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

Gospodarze

Goście

23

półfinał

Z 19

Z  20

MUKS Praga Warszawa II

KS Zamłynie Radom II

8:0

24

półfinał

Z 20

Z 21

UKS Ząbkovia Ząbki  II

LUKS Czwórka Radom

0:6

25

III miejsce

P 23

P 24

KS Zamłynie Radom II

UKS Ząbkovia Ząbki

5:0

26

Finał

Z 23

Z 24

MUKS Praga Warszawa II

LUKS Czwórka Radom

6:1

 

Z – zwycięzca

P – przegrany

 

Nagrody indywidualne

 

 

Królowa strzelczyń:           Natalia Olszowska        Klub MUKS Praga Warszawa

Najlepsza zawodniczka:    Alicja Materek               Klub MUKS Praga Warszawa

Najlepsza bramkarka:        Wiktoria Długosz          Klub MUKS Praga Warszawa

 

 

WYNIKI   KOŃCOWE

 

MISTRZ MAZOWSZA            - MUKS Praga Warszawa II        

WICEMISTRZ MAZOWSZA   - LUKS Czwórka Radom

II WICEMISTRZ MAZOWSZA- KS Zamłyie Radom II

IV   miejsce                             - UKS Ząbkovia Ząbki

V    miejsce                             - LUKS Czwórka Radom

VI   miejsce                             - UKS Ząbkovia Ząbki II

VII  miejsce                             - UKS Victoria Gielniów

VIII miejsce                             - MUKS Praga Warszawa II

IX   miejsce                             - UKS Jantar Ostrołęka

X    miejsce                             - GOSiRKI Piaseczno

XI   miejsce                             - KS Zamłynie Radom 

XI  miejsce                              - A.P Orlik Jeruzal