XII Mikołajkowy Ogólnopolski Halowy

Turniej   Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 
Tabele gier eliminacyjnych niedziela 08 grudnia 2013

 

 

                           GRUPA   A  - młodziczki   rocznik  2001

 

MUKS

Praga

Warszawa

KKP

Stomil B

Olsztyn

UKS

Perły

Olsztynek

KS

Zamłynie

Radom

UKS

Dubler

Opole Lu

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

x

5:0

3

6:0

3

4:0

3

3:1

3

12

18:1

I

2

Olsztyn B

0:5

0

X

x

1:1

1

0:3

0

1:3

0

1

2:9

IV

3

Perły

0:6

0

1:1

1

X

x

0:4

0

0:4

0

1

1:15

V

4

Radom

0:4

0

3:0

3

4:0

3

X

x

0:2

0

6

7:6

III

5

Dubler

1:3

0

3:1

3

4:0

3

2:0

3

X

x

9

10:4

II

 

                            GRUPA   B  - młodziczki   rocznik  2001

 

MUKS

Praga

Warszawa

PSP

Maków

Mazowiecki

KKP

Stomil

Olsztyn

UKS

Piast

Skawina

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

4:1

3

1:1

1

3:1

3

7

8:3

I

2

Maków

1:4

0

X

X

1:2

0

0:2

0

0

2:8

IV

3

Olsztyn

1:1

1

2:1

3

X

X

3:2

3

7

6:4

II

4

Skawina

1:3

0

2:0

3

2:3

 

X

X

3

5:3

III

 

 

                              GRUPA   C  - młodziczki  rocznik 2003

 

MUKS

Praga Warszawa

UKS

Piast

Skawina

KKP

Stomil

Olsztyn

UKS

Dubler

Opole Lub.

UKS

Perły

Olsztynek

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

 

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

0:1

0

0:0

1

2:1

3

5:1

3

7

7:3

II

2

Skawina

1:0

3

X

X

1:2

0

0:1

0

1:1

1

4

3:4

IV

3

Stomil

0:0

1

2:1

3

X

X

3:2

3

3;0

3

10

10:2

I

4

Dubler

1:2

0

1:0

3

1:5

0

X

X

3:0

3

6

5:7

III

5

Olsztynek

1:5

0

1:1

1

0:3

0

0:2

0

X

X

1

2:11

V

 

 

 

 

             Mecze eliminacyjne

            niedziela  08.12. 2013

 

 

p

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.15

 

1-2

 2001

A

MUKS Praga Warszawa

KKP Stomil Olsztyn B

5:0

  2

09.30

 

3-4

 2001

A

UKS Perły Olsztynek

KS Zamłynie Radom

0:4

  3

09.45

 

1-2

2001

B

MUKS Praga Warszawa B

PSP Maków Mazowiecki

4:1

  4

10.00

 

3-4

2001

B

KKP Stomil Olsztyn

UKS Piast Skawina

3:2

  5

10.15

 

1-2

2003

C

MUKS Praga Warszawa 

UKS Piast Skawina

0:1

  6

10.30

 

3-4

2003

C

KKP Stomil Olsztyn

UKS Dubler Opole Lub.

5:1

  7

10.45

 

1-5

 2001

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole Lub.

3:1

  8

11.00

 

2-4

 2001

A

KKP Stomil Olsztyn B

KS Zamłynie Radom

0:3

  9

11.15

 

1-4

2001

B

MUKS Praga Warszawa B

UKS Piast Skawina

3:1

10

11.30

 

2-3

2001

B

PSP Maków Mazowiecki

KKP Stomil Olsztyn

1:2

11

11.45

 

1-5

2003

C

MUKS Praga Warszawa 

UKS Perły Olsztynek

5:1

12

12.00

 

2-4

2003

C

UKS Piast Skawina

UKS Dubler Opole Lub.

0:1

13

12.15

 

2-5

2001

A

KKP Stomil Olsztyn B

UKS Dubler Opole Lub.

1:3

14

12.30

 

1-3

2001

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Perły Olsztynek

6:0

15

12.45

 

2-4

 2001

B

PSP Maków Mazowiecki

UKS Piast Skawina

0:2

16

13.00

 

1-3

 2001

B

MUKS Praga Warszawa B

KKP Stomil Olsztyn

1:1

17

13.15

 

2-5

2003

C

UKS Piast Skawina

UKS Perły Olsztynek

1:1

18

13.30

 

1-3

2003

C

MUKS Praga Warszawa 

KKP Stomil Olsztyn

0:0

19

13.45

 

2-3

2001

A

KKP Stomil Olsztyn B

UKS Perły Olsztynek

1:1

20

14.00

 

4-5

2001

A

KS Zamłynie Radom

UKS Dubler Opole Lub.

0:2

21

14.15

 

2-3

2003

C

UKS Piast Skawina

KKP Stomil Olsztyn

1:2

22

14.30

 

4-5

2003

C

UKS Dubler Opole Lub.

UKS Perły Olsztynek

2:0

23

14.45

 

1-4

2001

A

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

4:0

24

15.00

 

3-5

2001

A

UKS Perły Olsztynek

UKS Dubler Opole Lub.

0:4

25

15.15

 

1-4

2003

C

MUKS Praga Warszawa 

UKS Dubler Opole Lub.

2:1

26

15.30

 

3-5

2003

C

KKP Stomil Olsztyn

UKS Perły Olsztynek

3:0

 

 

                        

 

      Mecz o VII miejsce 2001 KKP Stomil Olsztyn B - PSP Maków Mazowiecki           0:0 k 2:0

      Mecz o V   miejsce 2001 KS Zamłynie Radom - UKS Piast Skawina                       1:1 k 2:3

 

 

 

      Mecze  półfinałowe  1 x 12 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

27

16.00

I z A

II z B

MUKS Praga Warszawa 

KKP Stomil Olsztyn

5:2

28

16.15

I z B

II z A

MUKS Praga Warszawa  B

UKS Dubler Opole Lub.

0:4

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 2003

29

16.30

III z C

IV z C

UKS Dubler Opole Lub.

UKS Piast Skawina

3:0

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 2001

30

16.45

P 27

P 28

KKP Stomil Olsztyn

MUKS Praga Warszawa B

1:2

 

Mecz finałowy młodziczek 2003

31

17.00

I z C

II z C

KKP Stomil Olsztyn

MUKS Praga Warszawa 

1:0

 

      Mecz finałowy młodziczek 2001

32

17.15

Z 27

Z 28

MUKS Praga Warszawa 

UKS Dubler Opole Lub.

1:1 k3:2

       Z – zwycięzca

       P - przegrany

                                    2003                                2001

 

Królowa strzelczyń                Ducal Dominika                                 Olszowska Natalia

Klub                                   MUKS Praga Warszawa                             MUKS Praga Warszawa

 

Najlepsza zawodniczka        Nażarnowicz Julia.                            Wilczewska Oliwia

Klub                                       KKP Stomil Olsztyn                               MUKS Praga Warszawa

 

Najlepsza Bramkarka              Różycka Julia                                  Jarocka Aleksandra 

Klub                                  MUKS Praga Warszawa                                  KKP Stomil Olsztyn

 

       Wyniki Końcowe

 

1. KKP Stomil Olsztyn                     MUKS Praga Warszawa

 

2. MUKS Praga Warszawa             UKS Dubler Opole Lubelskie

3. UKS Dubler Opole Lubelskie     MUKS Praga Warszawa  B

4  UKS Piast Skawina                    KKP Stomil Olsztyn

5. UKS Perły Olsztynek                  UKS Piast Skawina

6.                                                    KS Zamłynie Radom

7.                                                    KKP Stomil Olsztyn B

8.                                                    PSP Maków Mazowiecki

9.                                                    UKS Perły Olsztynek

 

 

Zakończenie turnieju i wręczenie nagród godz. 18.30