XIII Wiosenny Ogólnopolski Halowy Turniej                                                                                                

                                                                                           Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

 
 
Tabele gier eliminacyjnych sobota 1 marca 2014

 

 

 

GRUPA   A  - juniorki młodsze  rocznik 98 i młodsze

 

 

 

MUKS

Praga

Warszawa

KKP

Stomil

Olsztyn

UKS

Leoncin

KS

Zamłynie

Radom

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

x

9:0

3

4:0

3

3:1

3

9

16:1

I

2

Olsztyn

0:9

0

X

x

1:3

0

4:0

3

3

5:12

II

3

Leoncin

0:4

0

3:1

3

X

x

1:4

0

3

4:9

IV

4

Radom

1:3

0

0:4

0

4:1

3

X

x

3

5:8

III

 

 

 

 

GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 98 i młodsze

 

 

 

 

MUKS

Praga II

Warszawa

LUKS

Czwórka

Radom

AZS

Uniwersytet Warszawski

UKS

Mazovia

Grodzisk

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga II

X

X

2:1

3

1:3

0

2:1

3

6

5:5

III

2

Czwórka

1:2

0

X

X

0:1

0

0:2

0

0

1:5

IV

3

AZS UW

3:1

3

1:0

3

X

X

0:1

0

6

4:1

I

4

Grodzisk

1:2

0

2:0

3

1:0

3

X

X

6

4:2

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Gry eliminacyjne

           sobota  1 marca 2013

             Mecze eliminacyjne 1 x 15 minut

 

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

98

A

MUKS Praga Warszawa

KKP Stomil Olsztyn

9:0

  2

09.20

 

3-4

98

A

UKS Leoncin

KS Zamłynie Radom

1:4

  3

09.40

 

1-2

98

A

MUKS Praga Warszawa II

LUKS Czwórka  Radom

2:1

  4

10.00

 

3-4

 98

B

AZS Uniwersytet Warszawski

UKS Mazovia Grodzisk

2:1

  5

10.20

 

1-4

98

A

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

3:1

  6

10.40

 

2-3

97

A

KKP Stomil Olsztyn

UKS Leoncin

1:3

  7

11.00

 

1-4

98

A

MUKS Praga Warszawa II

UKS Mazovia Grodzisk

2:1

  8

11.20

 

2-3

 98

B

LUKS Czwórka  Radom

AZS Uniwersytet Warszawski

0:1

  9

11.40

 

1-3

98

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Leoncin

4:0

10

12.00

 

2-4

 98

B

KKP Stomil Olsztyn

KS Zamłynie Radom

4:0

11

12.20

 

1-3

98

A

MUKS Praga Warszawa II

AZS Uniwersytet Warszawski

1:3

12

13.20

 

2-4

 98

B

LUKS Czwórka  Radom

UKS Mazovia Grodzisk

0:2

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

17

14.20

 

I A -  IV B

MUKS Praga Warszawa

LUKS Czwórka  Radom

10:0

18

14.40

 

II B - III A

UKS Mazovia Grodzisk

KS Zamłynie Radom

4:0

19

15.00

 

II A - III B

KKP Stomil Olsztyn

MUKS Praga Warszawa II

1:1

k(1:2)

20

15.20

 

I B - IV A

AZS Uniwersytet Warszawski

UKS Leoncin

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GODZ

PÓŁFINAŁ

PÓŁFINAŁ 1997 

WYNIK

 

gospodarze

goście

21

15.40

 

Z 17

Z 18

 

MUKS Praga Warszawa

UKS Mazovia Grodzisk

5:1

22

16.00

 

Z 19

Z 20

 

MUKS Praga Warszawa II

AZS Uniwersytet Warszawski

0:1

 

 

 

FINAŁY 

 

23

16.20

 

P 21

P 22

III m

 

MUKS Praga Warszawa II

UKS Mazovia Grodzisk

1:3

24

16.40

 

Z 21

Z 22

I m

 

MUKS Praga Warszawa

AZS Uniwersytet Warszawski

7:0

 

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

 

              Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 17.00

 

Wyróżnienia indywidualne:1998

 

Królowa strzelczyń –

 

Tarasiewicz  Andzelika   MUKS  Praga  Warszawa

……………………………………………………………………………………………….

 

 

 

 

Najlepsza zawodniczka

 

 

Cynowska Justyna                     Mazovia Grodzisk Mazowiecki

………………………………………………………………………………………………

 

 

 

 

 

Najlepsza bramkarka –

 

 

Fornalczyk  Magdalena  KU AZS Uniwersytet Warszawski

……………………………………………………………………………………………..