XIII Wiosenny Ogólnopolski Halowy Turniej                                                                                                

                                           Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

Tabele gier eliminacyjnych niedziela 2 marca 2013

 

GRUPA   A -  młodziczki   rocznik 2001

 

MUKS Praga I

Warszawa

UKS

Dubler

Opole Lub.

GOSiRKI

Piaseczno

SP 2

Milicz

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga I

X

X

1:2

0

3:0

3

7:0

3

6

11:2

II

2

Dubler

2:1

3

X

X

3:0

3

6:0

3

9

11:1

I

3

GOSiRKI

0:3

0

0:3

0

X

X

0:3

0

0

0:9

IV

4

SP 2 Milicz

0:7

0

0:6

0

3:0

3

X

X

3

3:13

III

 

GRUPA   B  - młodziczki rocznik 2001

 

KKP

Stomil II

Olsztyn

UKS

Szóstka

Inowrocław

UKS

Orzeł

Wałcz

PSP

Nr 1

Maków

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Stomil II

X

X

2:0

3

0:1

0

4:1

3

6

6:2

II

2

Inowrocław

0:2

 

X

X

0:1

0

5:0

3

3

5:3

III

3

Wałcz

1:0

3

1:0

3

X

X

3:0

3

9

5:0

I

4

Maków

1:4

0

0:5

0

0:3

0

X

X

0

1:12

IV

 

GRUPA   C  - młodziczki  rocznik 2001

 

MUKS Praga II Warszawa

KKP

Stomil I

Olsztyn

UKS

Piast

Skawina

KS

Zamłynie

Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga II

X

X

5:0

3

2:3

0

2:0

3

6

9:3

I

2

Stomil I

0:5

0

X

X

0:2

0

0:1

0

0

0:8

IV

3

Skawina

3:2

3

2:0

3

X

X

0:3

0

6

5:5

III

4

Zamłynie

0:2

0

1:0

3

3:0

3

X

X

6

4:2

II

 
GRUPA   D  -młodziczki  rocznik  2003

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Szóstka

Inowrocław

KS

Zamłynie

Radom

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

1:0

3

0:1

0

3

1:1

II

2

Inowrocław

0:1

0

X

X

3:0

0

3

3:1

I

3

Zamłynie

1:0

3

0:3

0

X

X

3

1:3

III

 
GRUPA   E  -młodziczki  rocznik  2003

 

UKS

Dubler

Opole Lub

KKP

Stomil

Olsztyn

UKS

Piast

Skawina

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Dubler

X

X

0:0

1

1:2

0

1

1:2

II

2

Stomil

0:0

1

X

X

1:3

0

1

1:3

III

3

Skawina

2:1

3

3:1

3

X

X

6

5:2

I

Gry eliminacyjne

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

01

A

MUKS Praga Warszawa I

UKS Dubler Opole Lub.

1:2

  2

09.15

 

3-4

01

A

GOSiRKI  Piaseczno

SP 2 Milicz

0:3

  3

09.30

 

1-2

01

B

KKP Stomil Olsztyn II

UKS Szóstka Inowrocław

2:0

  4

09.45

 

3-4

01

B

UKS Orzeł Wałcz

P.S.P Maków Mazowiecki

3:0

  5

10.00

 

1-2

 01

C

MUKS Praga Warszawa II

KKP Stomil Olsztyn I

5:0

  6

10.15

 

3-4

 01

C

UKS Piast Skawina

KS Zamłynie Radom

0:3

  7

10.30

 

1-2

03

D

MUKS Praga Warszawa

UKS Szóstka Inowrocław

1:0

  8

10.45

 

1-2

03

E

UKS Dubler Opole Lub.

KKP Stomil Olsztyn

0:0

  9

11.00

 

1-4

01

A

MUKS Praga Warszawa I

SP 2 Milicz

7:0

10

11.15

 

2-3

01

A

UKS Dubler Opole Lub.

GOSiRKI  Piaseczno

3:0

11

11.30

 

1-4

01

B

KKP Stomil Olsztyn II

P.S.P Maków Mazowiecki

4:1

12

11.45

 

2-3

01

B

UKS Szóstka Inowrocław

UKS Orzeł Wałcz

0:1

13

12.00

 

1-4

 01

C

MUKS Praga Warszawa II

KS Zamłynie Radom

2:0

14

12.15

 

2-3

 01

C

KKP Stomil Olsztyn I

UKS Piast Skawina

0:2

15

12.30

 

2-3

03

D

UKS Szóstka Inowrocław

KS Zamłynie Radom

3:0

16

12.45

 

2-3

03

E

KKP Stomil Olsztyn

UKS Piast Skawina

1:2

17

13.00

 

2-4

01

A

UKS Dubler Opole Lub.

SP 2 Milicz

6:0

18

13.15

 

1-3

 

01

A

MUKS Praga Warszawa I

GOSiRKI  Piaseczno

3:0

19

13.30

 

2-4

01

B

UKS Szóstka Inowrocław

P.S.P Maków Mazowiecki

5:0

20

13.45

1-3

 

01

B

KKP Stomil Olsztyn II

UKS Orzeł Wałcz

0:1

21

14.00

2-4

 

 01

C

KKP Stomil Olsztyn I

KS Zamłynie Radom

0:1

22

14.15

 

1-3

 01

C

MUKS Praga Warszawa II

UKS Piast Skawina

2:3

23

14.30

 

1-3

03

D

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

0:1

24

14.45

 

1-3

03

E

UKS Dubler Opole Lub.

UKS Piast Skawina

1:2

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

25

14.30

 

I z A -  III C B

UKS Dubler Opole Lub.

UKS Piast Skawina

2:1

 

26

14.45

 

II z B – II z C

KKP Stomil Olsztyn II

KS Zamłynie Radom

4:0

 

27

15.00

 

I  z B – II z A

UKS Orzeł Wałcz

MUKS Praga Warszawa I

2:2

k(2:1)

 

28

15.15

 

I z C - III  z AB

MUKS Praga Warszawa II

UKS Szóstka Inowrocław

1:2

 

29

 

15.30

V m III D – III E

KS Zamłynie Radom

KKP Stomil Olsztyn I

0:2

 

             

 

 

 

 

GODZ

PÓŁFINAŁ B

PÓŁFINAŁ 

WYNIK

 

gospodarze

goście

30

15.45

 

I D

II E

2003

UKS Szóstka Inowrocław

UKS Dubler Opole Lub.

1:2

31

16.00

 

I E

II D

2003

UKS Piast Skawina

MUKS Praga Warszawa

1:0

32

 

16.15

Z 25

Z 26

2001

UKS Dubler Opole Lub.

KKP Stomil Olsztyn II

1:1

k2:1

33

16.30

Z 27

Z 28

2001

MUKS Praga Warszawa I

UKS Szóstka Inowrocław

4:0

 

 

 

 

 

FINAŁY

 

34

16.45

 

P 30

P 31

III m

2003

UKS Szóstka Inowrocław

MUKS Praga Warszawa

0:0

k0:3

35

17.00

 

 P32

P 33

III m

2001

KKP Stomil Olsztyn II

UKS Szóstka Inowrocław

2:1

36

17.15

 

Z 30

Z 31

I m

2003

UKS Dubler Opole Lub.

UKS Piast Skawina

1:3

37

17.30

 

 Z 32

Z 33

I m

2001

UKS Dubler Opole Lub.

MUKS Praga Warszawa I

0:1

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

              Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 18.00

 

Wyróżnienia indywidualne:2003

 

Królowa strzelczyń –

Kapusta  Magdalena              UKS  Piast Skawian

………………………………………………………………………………………………………..

 

Najlepsza zawodniczka –

Wróbel Natalia                       UKS  Piast Skawian

…………………………………………………………………………………………………….…

 

Najlepsza bramkarka –

Różycka Julia                                    MUKS Praga Warszawa

................................................................................................................................................

 

Wyróżnienia indywidualne:2001

 

Królowa strzelczyń –

Paulina Zawistowska                         KKP Stomil Olsztyn

………………………………………………………………………………………………………..

 

Najlepsza zawodniczka -

Materek Alicja                                   MUKS Praga Warszawa

………………………………………………………………………………………………………….

 

Najlepsza bramkarka –

Długosz  Wiktoria                   MUKS Praga Warszawa

………………………………………………………………………………………………………………………