PRAGA WYMIATA

W dniu 05-06 marca na warszawskiej Pradze odbyły  się turnieje Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Pragi Północ  w trzech kategoriach wiekowych , turniej upłyną w miłej sportowe atmosferze.

Sobota   05.03.2016              

 Turniej Juniorek – młodszych rocznik 2000-2002 w którym uczestniczyło dziewięć drużyn w tym dwie drużyny Pragi Warszawa.

 

KLASYFIKACJA   KOŃCOWA

 1. miejsce  MUKS Praga Warszawa         

 2.miejsce KS Zamłynie Za Kombud SA Radom

 3.MUKS Praga Warszawa II      

  4.PWS AZS Piątka + Biała Podlaska   

  5.GOSiRKI  Piaseczno     

  6.KS Raszyn            

  7.UKS Piotrkowia Piotrków Trybunalski                

  8.TKM UKS Kąty                                                   

  9.Warszawska Akademia Piłkarska

 

NAGRODY  INDYWIDUALNE

 Królowa Strzelczyń               Mordel Julia                           GOSiRKI Piaseczno             

 Najlepsza zawodniczka        Sokołowska Aleksandra       MUKS Praga Warszawa II                   

 Najlepsza Bramkarka           Fronczek Julia                       PWS AZS Piątka + Biała Podlaska                                                                                                                     

 Najlepsza Obrończyni           Laur Wiktoria                          MUKS Praga Warszawa

 

Niedziela    06.03.2016

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  kat. młodziczki  U-13

 1. miejsce  MUKS Praga Warszawa                                                                                                                       

 2. miejsce  MUKS Praga Warszawa  II                                                                                                                            

 3.KS Piastovia Piastów                                                                                                                                                       

  4.LZS Kaja Opoczno                                                                                                                                                        

  5.TKM UKS Kąty                                                                                                                                                            

  6.MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki                                                                                                                      

  7.Wojowniczki Warszawa                                                                                                                                            

  8.AZS Uniwersytet Warszawa

 

NAGRODY  INDYWIDUALNE

Królowa Strzelczyń                Dominika Ducal                     MUKS Praga Warszawa                                                                                                   

 Najlepsza zawodniczka        Krukowska Marta                  MUKS Praga Warszawa II                    

 Najlepsza Bramkarka           Manuch Agata                       LZS Kaja Opoczno                                                                                                                                 

 Najlepsza Obrończyni           Sokołowska Daria                  MUKS Praga Warszawa

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  kat. młodziczki  U-11

1. miejsce  MUKS Praga Warszawa                                                                                                                         

2. miejsce  Akademia Sportu Lędziny                                                                                                                            

3.UKS SP  2 Milicz                                                                                                                                                           

4.MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

 

NAGRODY  INDYWIDUALNE

Królowa Strzelczyń                Czechowska Wiktoria            MUKS Praga Warszawa                                                                                                   

 Najlepsza zawodniczka        Modzelan Amelia                   MUKS Praga Warszawa                    

 Najlepsza Bramkarka           Bartmańska Nadia                 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki                                                                                                                                 

 Najlepsza Obrończyni           Waleris Emilia             Akademia Sportu Lędziny