XII Mikołajkowy Ogólnopolski  Turniej
    Halowy Turniej  Piłki Nożnej Dziewcząt
 
 
     Tabele gier eliminacyjnych sobota 7 grudnia 2013r

 

 
     GRUPA   A  - juniorki młodsze   rocznik  1988

 

 

 

MUKS Praga Warszawa

KS

Raszyn

UKS

SMS

Łódź

KKPK

Medyk

Konin

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

Praga

X

X

10:0

3

6:0

3

2:1

3

9

18:1

I

2

Raszyn

0:10

0

X

X

0:1

0

0:2

0

0

0:13

IV

3

Łódź

0:6

0

1:0

3

X

X

0:5

0

3

1:11

III

4

Konin

1:2

0

2:0

3

5:0

3

X

X

6

8:2

II

 

 

     GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 1998

 

 

 

MUKS

Praga B

Warszawa

KS

Zamłynie

Radom

UNIFREZE

Górzno

LUKS

Sportowa

Czwórka R

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

Praga B

X

X

1:3

 

1:2

 

0:1

 

0

2:6

IV

2

Zamłynie

3:1

 

X

X

0:6

 

0:2

 

3

3:9

III

3

Unifreze

2:1

 

6:0

 

X

X

4:0

 

9

12:1

I

4

Czwórka

1:0

 

2:0

 

0:4

 

X

X

6

3:4

II

 

 
 
      GRUPA   C  - młodziczki  rocznik  2002

 

 

 

MUKS

Praga

Warszawa

KS

Raszyn

UKS

Watra

Gidle

MUKS

Praga B

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

Praga

X

X

3:1

3

0:1

0

2:5

0

3

 

 

2

KS Raszyn

1:3

0

X

X

1:2

0

0:7

0

0

 

 

3

Gidle

1:0

3

2:1

3

X

X

1:0

3

9

 

 

4

Praga B

5:2

3

5:0

3

0:1

0

X

X

6

 

 

 

 

 

      Mecze eliminacyjne

 

      sobota  07.12. 2013

 

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.15

 

1-2

 1998

A

MUKS Praga Warszawa

KS Raszyn

10:0

  2

09.30

 

3-4

 1998

A

UKS SMS Łódż

KKPK Medyk Konin

5:0

  3

09.45

 

1-2

1998

B

MUKS Praga Warszawa B

KS Zamłynie Radom

1:3

  4

10.00

 

3-4

1998

B

UNIFREZE Górzno

LUKS Sportowa Czwórka Radom

4:0

  5

10.15

 

1-2

2002

C

MUKS Praga Warszawa

KS Raszyn

3:1

  6

10.15

 

3-4

2002

C

UKS Watra Gidla

MUKS Praga Warszawa B

1:0

  7

10.45

 

1-4

 1998

A

MUKS Praga Warszawa

KKPK Medyk Konin

2:1

  8

11.00

 

2-3

 1998

A

KS Raszyn

UKS SMS Łódż

0:1

  9

11.15

 

1-4

1998

B

MUKS Praga Warszawa B

LUKS Sportowa Czwórka Radom

0:1

10

11.30

 

2-3

1998

B

KS Zamłynie Radom

UNIFREZE Górzno

0:6

11

11.45

 

1-4

2002

C

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa B

2:5

12

12.00

 

2-3

2002

C

KS Raszyn

UKS Watra Gidla

1:2

13

13.30

 

1-3

 1998

A

MUKS Praga Warszawa

UKS SMS Łódż

6:0

14

13.45

 

4-2

 1998

A

KKPK Medyk Konin

KS Raszyn

2:0

15

12.45

 

1-3

1998

B

MUKS Praga Warszawa

UNIFREZE Górzno

1:2

16

13.00

 

4-2

1998

B

KS Zamłynie Radom

LUKS Sportowa Czwórka Radom

0:2

17

13.15

 

1-3

2002

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Watra Gidla

0:1

18

12.00

 

4-2

2002

C

MUKS Praga Warszawa B

KS Raszyn

5:0

  

 

 

     Mecz o VII miejsce

 

     IVA – IVB  MUKS Praga Warszawa B  -  KS Raszyn                

 

     Mecz o V miejsce

 

     IIIA – IIIB UKS SMS Łódź  -  KS Zamłynie Radoam                    

 

 

 

 

 

     Runda Rewanżowa Grupa C młodziczki 2002

 

 

  21

10.15

 

1-2

2002

C

MUKS Praga Warszawa

KS Raszyn

4:0

 22

10.15

 

3-4

2002

C

UKS Watra Gidla

MUKS Praga Warszawa B

1:2

  23

11.45

 

1-4

2002

C

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa B

5:0

 24

12.00

 

2-3

2002

C

KS Raszyn

UKS Watra Gidla

0:4

    25

13.15

 

1-3

2002

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Watra Gidla

3:2

 26

12.00

 

4-2

2002

C

MUKS Praga Warszawa B

KS Raszyn

7:0

    

                                             

      GRUPA   C  - młodziczki  rocznik  2002

 

 

 

MUKS

Praga

Warszawa

KS

Raszyn

UKS

Watra

Gidle

MUKS

Praga B

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Punkty tabela I-II

 

1

Praga

X

X

4:0

3

3:2

3

5:0

3

9

12

I

2

KS Raszyn

0:4

0

X

X

0:4

0

0:5

0

0

0

IV

3

Gidle

2:3

0

4:0

3

X

X

1:2

0

3

12

II

4

Praga B

0:5

0

7:0

3

2:1

3

X

X

6

12

III

 

      Mecze  półfinałowe

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

27

15.00

I z A

II z B

MUKS Praga Warszawa

LUKS 4 Radom

5:0

28

15.15

II z B

I z A

Unifreze Górzno

KKPK Medyk Konin

2:0

 

Mecz Finałowy o III miejsce juniorek - młodszych

29

16.45

P 27

P 28

LUKS  4  Radom

KKPK  Medyk Konin

0:0 (3:4)k

 

Mecz Finałowy o I miejsce juniorek - młodszych

30

17.00

Z 27

Z 28

MUKS Praga Warszawa

Unifreze Górzno

3:1

 

        Z – zwycięzca P - przegrany

 

 

 

 

 

 

 

      1998 nagrody indywidualne

 

 

         Królowa strzelczyń                Tarasiewicz Angelika                MUKS Praga Warszawa

 

 

         Najlepsza zawodniczka         Hossa Weronika                       Unifreze Górzno

 

 

         Najlepsza bramkarka            Bielecka Weronika                    MUKS Praga Warszawa

 

 

      2002 nagrody indywidualne

 

 

         Królowa strzelczyń              Wrzesińska Maria                       MUKS Praga Warszawa      

                                  

 

         Najlepsza zawodniczka       Brzęczk Nikola                            UKS Watra Gidle      

 

 

         Najlepsza bramkarka          Podgórska Ewelina                     MUKS Praga Warszawa

 

 

 

     Klasyfikacja Końcowa

 

     Juniorki  młodsze 1998         Młodziczki 2002

 

    1.MUKS Praga Warszawa    1.MUKS Praga Warszawa

 

      2.Unifreze Górzno                              2.UKS Watra Gidle

      3.KKPK Medyk Konin                         3.MUKS Praga Warszawa B

      4.LUKS Sportowa 4 Radom               4.KS Raszyn

      5.KS Zamłynie Radom

      6.UKS SMS Łódź

      7.MUKS Praga Warszawa B

      8.KS Raszyn

 

     Zakończenie Turnieju wręczenie nagród godz. 17.30