W blasku srebra i z Królową :
W dniu 3 lutego w Piastowie odbył się turniej Halowych Mistrzostw Mazowsza Młodziczek w kategorii U-13. Udział wzięło 12 drużyn z całego Mazowsza – MUKS Praga Warszawa, Polonez Warszawa, LUKS Czwórka Radom, Zamłynie Radom, UKS Ursus, UKS Ząbkovia Ząbki, AZS UW Warszawa, Piastovia Piastów, UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki, GKS Tygrys Huta Mińska . Rozgrywki grupowe zakończyły się pewnymi zwycięstwami faworytów . Grupę A wygrała drużyna Pragi Warszawa, grupę B Ząbkovia, grupę C Czwórka Radom.
Mecze ćwierćfinałowe
MUKS PRAGA WARSZAWA – TYGRYS HUTA MIŃSKA 4:0
POLONEZ WARSZAWA – ZAMŁYNIE RADOM 1:4
ZĄBKOVIA – ZĄBKOVIA II 7:3
CZWÓRKA RADOM II – CZWÓRKA RADOM 5:1
W półfinałach kolejne zwycięstwa faworytów
MUKS PRAGA WARSZAWA – ZAMŁYNIE RADOM 5:3
ZĄBKOVIA – CZWÓRKA RADOM II 7:0
Mecz o III miejsce
ZAMŁYNIE RADOM – CZWÓRKA RADOM II 1:2
W wielkim finale spotkali się faworyci turnieju, odwieczni rywale na Mazowszu – MUKS PRAGA WARSZAWA i ZĄBKOVIA ZĄBKI. Mecz był bardzo zacięty, zaczęło się od prowadzenia drużyny z Ząbek , zaraz potem nastąpiło wyrównanie na 1:1. Mimo młodszego składu i zmęczenia turniejem zawodniczki Pragi nie odpuszczały i podjęły walkę jak równy z równym z dużo silniejszym przeciwnikiem. Walka i zaangażowanie pokazały, że zespół Pragi może walczyć z każdym. Mecz niezwykle zacięty. Cios za cios gdy przeciwnik zdobywał bramkę nasza kapitan wspomagana przez resztę odpowiadała swoim trafieniem. Niestety zabrakło sił i doświadczenia na wyrównanie wyniku i Prażanki uległy Ząbkovii 5-3. Jednak schodziły dumne z boiska i zadowolone ze swojego występu. Przeciwniczki musiały się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, by pokonać młode Prażanki. Postawa naszych młodziczek cieszy i z niecierpliwością czekamy na wiosnę … Będzie się działo….
Skład : Julka Malczyk – Kinga Puchalska, Julia Maliszewska, Julia Zakrzewska, Pola Waleczek, Natalia Niedziałkowska, Natalia Matuszewska, Hania Stojak, Klaudia Świstek – wspierały nas nie mogące zagrać Amelia Modzelan oraz Mania Wodzińska
MUKS PRAGA WARSZAWA – ZĄBKOVIA ZĄBKI 3:5
Ostateczna kolejność
I miejsce ZĄBKOVIA
II miejsce MUKS PRAGA WARSZAWA
III miejsce LUKS CZWÓRKA RADOM
Nagrody indywidualne
Król strzelców KINGA PUCHALSKA - MUKS PRAGA WARSZAWA
Najlepsza zawodniczka MAJA GRZYBOWSKA - ZĄBKOVIA
Najlepsza bramkarka AGNIESZKA BERCZYŃSKA – TYGRYS HUTA MIŃSKA