Wysoka wygrana w Piasecznie!


Niedzielnym, póznym popołudniem Prażanki wybrały się na mecz IV kolejki MLJM do podwarszawskiego Piaseczna. Nasze zawodniczki bez większych problemów poradziły sobie w tym spotkaniu z przeciwniczkami, strzelając 12 bramek i nie tracąc przy tym żadnej. Dobrą skutecznością popisuje się w ostatnim czasie Martyna Sobczyńska zdobywając, drugi raz z rzędu, 7 bramek. Dwa trafienia dołożyła dobrze dysponowana w tym dniu Ala Materek i po jednym: Natalia Olszowska, Justyna Bartman i Zofia Giętkowska. Prażanki zagrały bardzo dobrze, dłuższymi momentami gra na pewno mogła się podobać zgromadzonym kibicom. Szybka wymiana podań z pierwszego kontaktu, oskrzydlające ataki, szczególnie z drugiej połowy przynosiły sporo bramkowych okazji w których Nasze zawodniczki nie okazywały litości, wykorzystując większość z nich. Brawo Drużyna!!

MUKS Praga w Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie przed fazą pucharową. Mamy nadzieję ze Nasze młode zawodniczki postawią kropkę nad i wygrywając na wyjezdzie, 20 maja w Radomiu.

GOSiRKi Piaseczno 0-12 MUKS Praga Warszawa

Praga Warszawa:
Betlińska(65' Swoboda)- Płatek, Bartman, Laur (C), Giętkowska- Sokołowska M (53' Sokołowska D) Umińska, Materek, Olszowska (53' Furmaniak), Bujak (53' Golińska) Sobczyńska