Eliminacje Halowych Mistrzostw Polski 2009 juniorek i juniorek młodszych

 

W miesiącu grudniu (5/6) 2009 roku odbędą się eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski juniorek i juniorek młodszych w tzw. grupie mazowieckiej:

 

JUNIORKI  będą rozgrywały eliminacje w dwóch grupach (na pierwszym miejscu organizator turnieju eliminacyjnego), z każdej grupy awansuje tylko zwycięzca:

 

                   Grupa I – 05 grudnia 2009 r.

 

1.

LKS Sparta Mochowo

2.

MUKS Praga Warszawa

3.

AZS Uniwersytet Warszawski

4.

GKS Górnik Łęczna

 

 

Wyniki turnieju eliminacyjnego gr. I:

 

 

LKS

Sparta

Mochowo

MUKS

Praga

Warszawa

AZS Uniwersytet Warszawski

GKS

Górnik

Łęczna

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

LKS Sparta

X

X

1:8

0

1:5

0

0:4

0

0

2:17

IV

MUKS Praga

8:1

3

X

X

6:0

3

2:1

3

9

16:2

I

AZS UW

5:1

3

0:6

0

X

X

2:5

0

3

7:12

III

GKS Górnik

4:0

3

1:2

0

5:2

3

X

X

6

10:4

II

 

                                    

MUKS Praga Warszawa grała w składzie: Klaudia Grodzka *(1), Sylwia Gorbacewicz (4), Katarzyna Jandzio – bramkarka, Agata Kałużyńska (2), Patrycja Kowalska (3), Agata Lewandowska, Karolina Lewandowska (1), Ewelina Łowicka – bramkarka, Klaudia Mindak (2), Ewelina Wołosiewicz, Natalia Zielińska (3), Monika Ziółkowska.

*( ) – ilość strzelonych bramek

 

                   Grupa II – 06 grudnia 2009 r.

                           

1.

GOSiR Piaseczno

 

2.

KS Zamłynie Radom

 

3.

KS Raszyn

 

4.

KS Kinga Krasnystaw

 

 

Wyniki turnieju eliminacyjnego gr. II:

 

 

 

GOSiR

Piaseczno

KS

Raszyn

KS

Kinga

Krasnystaw

KS

Zamłynie

Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

GOSiR

X

X

2:2

1

2:0

3

0:3

0

4

4:5

II

 

KS Raszyn

2:2

1

X

X

0:2

0

0:7

0

1

2:11

IV

 

KS Kinga

0:2

0

2:0

3

X

X

2:6

 

3

4:8

III

 

KS Zamłynie

3:0

3

7:0

3

6:2

3

X

X

9

16:2

I

                             

 

Królowa strzelczyń:        - Paulina Kutera (KS Zamłynie Radom)

Najlepsza bramkarka:     - Karolina Kołomyjec (GOSiR Piaseczno)

Najlepsza zawodniczka: - Klaudia Kacprzak (KS Zamłynie Radom)

 

 

 

JUNIORKI MŁODSZE  będą rozgrywały eliminacje w jednej grupie (na pierwszym miejscu organizator turnieju eliminacyjnego), z grupy awansuje tylko zwycięzca. Termin – 06 grudnia 2009 r. (turniej rozgrywany będzie w Piasecznie).

 

1.

MUKS Praga Warszawa

2.

KS Zamłynie Radom

3.

MKS Góra Kalwaria

4.

LKS Sparta Mochowo

 

 

                                              Wyniki turnieju eliminacyjnego:

 

 

LZS

Sparta Mochowo

KS

Zamłynie

Radom

MUKS

Praga Warszawa

MKS

Korona Góra Kalwaria

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

LZS Sparta

X

X

2:2

1

1:5

0

3:0

3

4

6:7

II

KS Zamłynie

2:2

1

X

X

0:5

0

1:0

3

4

3:7

III

MUKS Praga

5:1

3

5:0

3

X

X

4:1

3

9

14:2

I

MKS Korona

0:3

0

0:1

0

1:4

0

X

X

0

1:8

IV

 

MUKS Praga Warszawa grała w składzie: Weronika Bekker *(2), Joanna Boruc, Dominika Dymitrowicz (3), Patrycja Gutowska, Adelaide Hayes-Eliot (1), Weronika Kamińska – bramkarka, Dominika Kłobukowska, Małgorzata Kowalska (1), Agata Kownacka (1), Aleksandra Mostowska (1), Katarzyna Mostowska, Aleksandra Ogonowska (2), Agnieszka Szybińska (3), Aleksandra Żmijewska – bramkarka, Klaudia Żółtowska.

*( ) – ilość strzelonych bramek

 

Królowa strzelczyń:        - Dominika Dymitrowicz (MUKS Praga Warszawa)

Najlepsza bramkarka:     - Aleksandra Żmijewska (MUKS Praga Warszawa)

Najlepsza zawodniczka: - Agnieszka Szybińska (MUKS Praga Warszawa)