VI Halowe Mistrzostwa Mazowsza seniorek (open)

                                       Piaseczno 24.01.2010 r.

 

Grupa  A

MUKS Praga Warszawa

KS

Pogoń Siedlce

AZS Uniwersytet Warszawski

KS Zaboro-

wianka

MUKS Praga jm  Warszawa

 
 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

X

x

7:0

3

2:1

3

8:0

3

3:0

3

12

20-1

I

2

POGOŃ

0:7

0

X

x

0:2

0

1:3

0

0:4

0

0

1-16

V

3

AZS UW

1:2

0

2:0

3

X

x

2:0

3

2:1

3

9

7-3

II

4

ZABOROWIA

0:8

0

3:1

3

0:2

0

X

x

0:4

0

3

3-15

IV

5

PRAGA   juniorki młodsze

0:3

0

4:0

3

1:2

0

4:0

3

X

x

6

9-5

III

 

 

 Grupa  B

 

GOSiR Piaseczno

UKS Goliat Leoncin

UKS Czwórka Radom

Korona Góra Kalwaria

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

GOSiR

X

x

2:0

3

1:1

1

0:1

0

4

3-2

II

2

GOLIAT

0:2

0

X

x

0:4

0

2:1

0

3

2-7

III

3

CZWÓRKA

1:1

1

4:0

3

X

x

3:0

3

7

8-1

I

5

KORONA

1:0

3

1:2

0

0:3

0

X

x

3

2-5

IV

 

 

 Grupa  C

KS Zamłynie Radom

 

UKS Raszyn

SEMP Ursynów Warszawa

 

SPARTA Mochowo

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

ZAMŁYNIE

X

x

3:0

3

4:1

3

4:0

3

9

11-1

I

2

RASZYN

0:3

0

X

x

0:0

1

3:0

3

4

3-3

II

3

SEMP

1:4

0

0:0

1

X

x

1:0

3

4

2-4

III

4

SPARTA

0:4

0

0:3

0

0:1

0

X

x

0

0-8

IV

 

 

 

                                             Mecze  pucharowe  1 x 15 minut

Nr meczu

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

23

I z B

II z C

CZWÓRKA

RASZYN

2:1

24

I z A

III z CB

PRAGA

SEMP

4:2

25

II z B

II z A

GOSiR

AZS UW

1:0

26

I z C

III z AB

ZAMŁYNIE

PRAGA                 juniorki młodsze

3:2

27

Z 23

Z 24

CZWÓRKA

PRAGA

2:4

28

Z 25

Z 26

GOSiR

ZAMŁYNIE

0:1

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecz o 3 miejsce

 

29

P 27

P 28

CZWÓRKA

GOSiR

3:0

 

Mecz finałowy

32

Z 27

Z 28

PRAGA `

ZAMŁYNIE

4:2

 

P - przegrany

Z - zwycięzca

 

 

Klasyfikacja końcowa

I  miejsce 

- MUKS Praga Warszawa

Halowy Mistrz Mazowsza

II  miejsce

- KS Zamłynie Radom

Halowy Wicemistrz Mazowsza

III  miejsce

- UKS Czwórka Radom

II Halowy Wicemistrz Mazowsza

IV  miejsce

- GOSiR Piaseczno 

 

 

 

Królowa strzelczyń:

Magdalena Zduńczyk

- MUKS Praga Warszawa

Najlepsza zawodniczka:

Klaudia Kacprzak

- KS Zamłynie Radom

Najlepsza bramkarka:

Katarzyna Jandzio

- MUKS Praga Warszawa

 

MUKS Praga Warszawa grała w składzie: Magdalena Dudek, Beata Gos, Klaudia Grodzka, Katarzyna Jandzio – bramkarka, Patrycja Kowalska, Agata Lewandowska, Karolina Lewandowska, Magdalena Lewandowska, Małgorzata Mendrek, Klaudia Mindak, Magdalena Płachecka, Magdalena Zduńczyk – kapitan, Natalia Zielińska.

Trener Jakub Kinkel.

 

 

 

 

 

II Halowe Mistrzostwa Mazowsza juniorek młodszych

Radom 16.01.2010 r.

 

 

 Grupa  A

MUKS

Praga Warszawa

KS

Zaboro-

wianka

 

KS

Raszyn

UKS

Goliat

Leoncin

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

X

x

11:0

3

4:0

3

7:0

3

9

22-0

I

2

ZABOROWIANKA

0:11

0

X

x

1:3

0

0:1

0

0

1-15

IV

3

RASZYN

0:4

0

3:1

3

X

x

0:1

0

3

3-6

III

3

GOLIAT

0:7

0

1:0

3

1:0

3

X

x

6

2-7

II

 

 

 

Grupa  B

LZS

Sparta Mochowo

Korona

Góra

Kalwaria

UKS Czwórka Radom

 

GOSiR Piaseczno

KS

Zamłynie Radom

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

SPARTA

X

x

2:0

3

3:2

3

1:2

0

0:5

0

6

6-9

III

2

KORONA

0:2

0

X

x

2:0

3

2:1

3

1:3

0

6

5-6

IV

3

CZWÓRKA

2:3

0

0:2

0

X

x

1:3

0

0:3

0

0

3-11

V

4

GOSiR

2:1

3

1:2

0

3:1

3

X

x

2:2

1

7

8-6

II

5

ZAMŁYNIE

5:0

3

3:1

3

3:0

3

2:2

1

X

x

10

13-3

I

                               

               

PÓŁFINAŁY

MUKS Praga Warszawa

-

GOSiR Piaseczno

9:1

KS Zamłynie Radom

-

UKS Goliat Leoncin

1:3

 

Mecz o VII miejsce

KS Zaborowianka

-

Korona Góra Kalwaria

0:2

 

Mecz o V miejsce

LZS Sparta Mochowo

-

KS Raszyn

0:3

 

Mecz o III miejsce

KS Zamłynie Radom

-

GOSiR Piaseczno

2:0

 

Mecz o I miejsce

MUKS Praga Warszawa

-

UKS Goliat Leoncin

8:2

 

 

Klasyfikacja końcowa

I  miejsce 

- MUKS Praga Warszawa

Halowy Mistrz Mazowsza

II  miejsce

- UKS Goliat Leoncin

Halowy Wicemistrz Mazowsza

III  miejsce

- KS Zamłynie Radom

II Halowy Wicemistrz Mazowsza

IV  miejsce

- GOSiR Piaseczno 

 

V  miejsce

- KS Raszyn

 

VI  miejsce

- LZS Sparta Mochowo

 

VII  miejsce

- Korona Góra Kalwaria 

 

VIII  miejsce

- KS Zaborowianka

 

IX  miejsce

- UKS Czwórka Radom

 

 

Królowa strzelczyń:

Agnieszka Szybińska

- MUKS Praga Warszawa

Najlepsza zawodniczka:

Aleksandra Ogonowska

- MUKS Praga Warszawa

Najlepsza bramkarka:

Anita Snopczyńska

- KS Zamłynie Radom

 

MUKS Praga Warszawa grała w składzie: Weronika Bekker *(7), Joanna Boruc (4), Dominika Dymitrowicz (2), Adelaide Hayes-Eliot (2), Weronika Kamińska – bramkarka, Małgorzata Kowalska (4), Agata Kownacka, Natalia Łosień, Aleksandra Michowska,  Aleksandra Mostowska (3), Katarzyna Mostowska (4), Paulina Nowicka, Aleksandra Ogonowska (2), Agnieszka Szybińska  kapitan - (8), Aleksandra Żmijewska – bramkarka, Klaudia Żółtowska (3).

Trener -  Marek Anglart.

*( ) – ilość strzelonych bramek, razem 39.