Turniej  Finałowy Halowych Mistrzostw  Mazowsza

      w  Piłce  Nożnej  Kobiet kat. Juniorek- młodszych

 

 

Tabele gier eliminacyjnych 08.01.2011r

                           

Mecze  Finałowe  1 x 15 minut

GRUPA   A

 

 

MUKS

Praga

Warszawa

KS

Zamłynie

Radom

UKS

Czwórka

Radom

UKS

Goliat

Leoncin

TKKF

Grójec

MUKS

Praga II

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Bramki

Punkty

1

WARSZAWA

X

x

2:2

1

3:1

3

5:1

3

21:0

3

3:1

3

34:5

13

2

ZAMŁYNIE

2:2

1

X

x

2:0

3

3:0

3

11:0

3

3:1

3

21:3

13

3

CZWÓRKA

1:3

0

0:2

0

X

x

2:0

3

4:0

3

1:4

0

8:9

6

4

GOLIAT

1:5

0

0:3

0

0:2

0

X

x

5:0

3

1:6

0

7:14

3

5

GRÓJEC

0:21

0

0:11

0

0:4

0

0:5

0

X

x

3:8

0

3:49

0

6

WARSZAWAII

1:3

0

1:3

0

4:1

3

6:1

3

8:3

3

X

x

20:11

9

 
 

 

 

 

GODZ

Nr

KOLEJKA

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

10.00

 

1-6

I

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

3:1

  2

10.20

 

2-3

I

KS Zamłynie Radom

UKS Czwórka Radom

2:0

  3

10.40

 

4-5

I

UKS Goliat Leoncin

TKKF Grójec

5:0

  4

11.00

 

1-3

II

MUKS Praga Warszawa

UKS Czwórka Radom

3:1

  5

11.20

 

5-6

II

TKKF Grójec

MUKS Praga Warszawa II

3:8

  6

11.40

 

4-2

II

UKS Goliat Leoncin

KS Zamłynie Radom

0:3

  7

12.00

 

1-5

III

MUKS Praga Warszawa

TKKF Grójec

21:0

  8

12.20

 

2-6

III

KS Zamłynie Radom

MUKS Praga Warszawa II

3:1

  9

12.40

 

3-4

III

UKS Czwórka Radom

UKS Goliat Leoncin

2:0

10

13.00

 

2-5

IV

KS Zamłynie Radom

TKKF Grójec

11:0

11

13.20

 

3-6

IV

UKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa II

1:4

12

13.40

 

1-4

IV

MUKS Praga Warszawa

UKS Goliat Leoncin

5:1

13

13.00

 

3-5

V

UKS Czwórka Radom

TKKF Grójec

4:0

14

13.20

 

4-6

V

UKS Goliat Leoncin

MUKS Praga Warszawa II

1:6

15

13.40

 

1-2

V

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom

2:2

 

 

 

 

 

 

Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 15.00

 

TABELA KOŃCOWA

 

MISTRZ MAZOWSZA        MUKS PRAGA WARSZAWA

 

 

WICEMISTRZ                  KS Zamłynie Radom

 

II WICEMISTRZ               MUKS Praga Warszawa

 

IV   miejsce                      UKS Sportowa Czwórka Radom

 

V    miejsce                      UKS Goliat Leoncin 

 

VI   miejsce                      TKKF Grójec         

 

 

 

 

KRÓLOWA STRZELCZYŃ           ANNA RĘDZIA  - KS Zamłynie Radom

 

 

NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA    DOMINIKA GRABOWSKA - MUKS Praga Warszawa

 

 

NAJLEPSZA  BRAMKARKA        ŻANETA  KACPRZYK - KS Zamłynie Radom