Prażanki najlepsze na Mazowszu
Podczas rozgrywanych w Radomiu Halowych Mistrzostw Mazowsza Juniorek- młodszych
zawodniczki naszego klubu zdominowały rywalki i o złoto zagrały między sob±.
Gratulacje dla zawodniczek 
 
12-13.01  Turniej Finałowy Halowych Mistrzostw Mazowsza Młodziczek - Do uzgodnienia  
19-20.01  Turniej Finałowy Halowych Mistrzostw Mazowsza Seniorek    - Piaseczno 
 
 
                                                          Halowe Mistrzostwa Mazowsza                                                
                                                               Juniorek- Młodszych  U-16                                            
                                                             W  Piłce Nożnej Dziewcz±t

                                                          05.01.2013 Radom

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych  5 stycznia 2013r

 

 

GRUPA   A

 

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Mazovia

Grodzisk

KS

Zamłynie

Radom

LUKS

Czwórka

Radom II

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

_

 

5:0

3

4:1

3

6

9:1

I

2

Mazovia

_

 

X

X

_

 

_

 

_

_

_

3

Zamłynie II

0:5

0

_

 

X

X

2:4

0

0

2:9

III

4

Czwórka

1:4

0

_

 

4:2

3

X

X

3

5:6

II

 

 

 

GRUPA   B
 

 

KS

Zamłynie

Radom

GOSIRKI

Piaseczno

TKKF

Grójec

UKS

Z±bkovia

Z±bki

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Zamłynie

X

X

10:0

3

5:0

3

5:1

3

9

20:1

I

2

Piaseczno

0:10

0

X

X

2:2

1

2:1

3

4

4:13

II

3

Grójec

0:5

0

2:2

1

X

X

1:8

0

1

3:15

IV

4

Z±bkovia

1:5

0

1:2

0

8:1

3

X

X

3

10:8

III

 

 

 

 

GRUPA   C

 

 

LUKS

Czwórka

Radom

MUKS

Praga II

Warszawa

UKS

Z±bkovia

Z±bki

A.P

Orlik

Jeruzal

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

0:2

0

4:0

3

3:0

3

6

7:2

II

2

Praga II

2:0

3

X

X

10:0

3

8:0

3

9

20:0

I

3

Z±bkovia II

0:4

0

0:10

0

X

X

4:1

3

3

4:15

III

4

Jeruzal

0:3

0

0:8

0

1:4

0

X

X

0

1:15

IV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne 1x 15

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

go¶cie

 1

10.00

1-2

 93

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

-

  2

10.20

3-4

 93

A

KS Zamłynie Radom II

LUKS Czwórka Radom II

2:4

  3

10.40

1-2

93

B

KS Zamłynie Radom

GOSiRKI Piaseczno

10:0

  4

11.00

3-4

93

B

TKKF Grójec

UKS Z±bkovia Z±bki

1:8

  5

11.20

1-2

93

C

LUKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa II

0:2

  6

11.40

3-4

93

C

UKS Z±bkovia Z±bki II

A.P Orlik Jeruzal

4:1

  7

12.00

2-3

93

A

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

KS Zamłynie Radom II

-

  8

12.20

1-4

93

A

MUKS Praga Warszawa

LUKS Czwórka Radom II

4:1

  9

12.40

2-3

93

B

GOSiRKI Piaseczno

TKKF Grójec

2:2

10

13.00

1-4

93

B

KS Zamłynie Radom

UKS Z±bkovia Z±bki

5:1

11

13.20

2-3

93

C

MUKS Praga Warszawa II

UKS Z±bkovia Z±bki II

10:0

12

13.40

1-4

93

C

LUKS Czwórka Radom

A.P Orlik Jeruzal

3:0

13

14.00

1-3

93

A

MUKS Praga Warszawa

KS Zamłynie Radom II

5:0

14

14.20

2-4

93

A

UKS Mazovia Grodzisk Maz.

LUKS Czwórka Radom II

-

15

14.40

1-3

93

B

KS Zamłynie Radom

TKKF Grójec

5:0

16

15.00

2-4

93

B

GOSiRKI Piaseczno

UKS Z±bkovia Z±bki

2:1

17

15.20

1-3

93

C

LUKS Czwórka Radom

UKS Z±bkovia Z±bki II

4:0

18

15.40

2-4

93

C

MUKS Praga Warszawa II

A.P Orlik Jeruzal

8:0

                        

 

 

 

Mecze  ćwierćfinałowe

 

 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

go¶cie

19

16.00

I z A

III z CB

MUKS Praga Warszawa

UKS Z±bkovia Z±bki II

9:0

20

16.20

II z B

II z C

GOSiRKI Piaseczno

LUKS Czwórka Radom

0:7

21

16.40

I z B

II z A

KS Zamłynie Radom        

LUKS Czwórka Radom II

6:1

22

17.00

I z C

III z AB

MUKS Praga Warszawa II

UKS Z±bkovia Z±bki

5:1

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Mecze  półfinałowe i finałowe  1x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

go¶cie

23

półfinał

Z-19

Z-20

MUKS Praga Warszawa

LUKS Czwórka Radom

3:0

24

półfinał

Z-21

Z-22

KS Zamłynie Radom       

MUKS Praga Warszawa II

1:4

25

o III m

P-23

P-24

LUKS Czwórka Radom

KS Zamłynie Radom    

1:2

26

o I M

Z-23

Z-24

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

1:5

 

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

                                           1997 nagrody indywidualne                              

 

Królowa strzelczyń            PAULINA POKRASIEWICZ

 

Kluby                                  MUKS Praga Warszawa

 

 

 

Najlepsza zawodniczka.    WIOLETTA TKACZYK

 

Kluby                                  KS Zamłynie Radom

 

 

 

Najlepsza bramkarka        WERONIKA  BIELECKA

 

Kluby                                   MUKS Praga Warszawa 

 

 

 

WYNIKI   KOŃCOWE

MISTRZ MAZOWSZA -            MUKS PRAGA WARSZAWA  II

WICEMISTRZ MAZOWSZA -   MUKS PRAGA WARSZAWA

II WICEMISTRZ MAZOWSZA- LUKS Czwórka Radom

IV   miejsce                             - KS Zamłynie Radom

V    miejsce                             - UKS Z±bkovia Z±bki

VI   miejsce                             - LUKS Czwórka Radom II

VII  miejsce                             - GOSiRKI Piaseczno

VIII miejsce                             - UKS Z±bkovia Z±bki  II

IX   miejsce                             - TKKF Grójec

X    miejsce                             - A.P Orlik Jeruzal

XI   miejsce                             - KS Zamłynie Radom II