Halowe Mistrzostwa Mazowsza                                                
                                                                   Kat. młodziczek  U-13                                               
                                                              W  Piłce Nożnej Dziewcząt
                                                                      13.01.2013 Radom

                                                           

 
Tabele po grach eliminacyjnych  13 stycznia 2013 r.

 

 

GRUPA  FINAŁOWA  A  o miejsca 1-3

 

 

UKS

Ząbkovia I

Ząbki

MUKS Praga Warszawa

LUKS

Czwórka

Radom

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Ząbkovia I

X

X

1:0

3

1:1

1

 

 

4

2:1

I

2

Praga

0:1

0

X

X

3:1

3

 

 

3

3:2

II

3

Czwórka

1:1

1

1:3

0

X

X

 

 

1

2:4

II

4

 

 

 

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 

GRUPA  FINAŁOWA  B o miejsca IV - VII
 

 

KS

Zamłynie

Radom

MUKS Praga II Warszawa

UKS

Ząbkovia II

Ząbki

LUKS

Czwórka

Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Zamłynie

X

X

0:2

0

3:0

3

7:0

3

6

10:2

V

2

Praga II

2:0

3

X

X

3:1

3

2:0

3

9

7:1

IV

3

Ząbkovia II

0:3

0

1:3

0

X

X

0:0

1

1

1:6

VI

4

Czwórka

0:7

0

0:2

0

0:0

1

X

X

1

0:9

VII

 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

MISTRZ MAZOWSZA             UKS Ząbkovia Ząbki

WICEMISTRZ MAZOWSZA                     MUKS Praga Warszawa

II WICEMISTRZ MAZOWSZA                  LUKS Sportowa Czwórka Radom

IV miejsce                                                                MUKS Praga Warszawa II

V  miejsce                                                                KS Zamłynie Radom

VI  miejsce                                                   UKS Ząbkovia Ząbki II

VII miejsce                                                   LUKS Sportowa Czwórka Radom II

 

Podczas  rozgrywanych 13.01.2013r  w  Radomiu  Halowych Mistrzostw  Mazowsza Młodziczek reprezentantki naszego klubu wywalczyły tytuł Halowych Wicemistrzyń Mazowsza w decydującym meczu młodziczki Pragi w ostatnich sekundach uległy rywalowi z Ząbek 1:0,do osiągnięcia sukcesu zabrakło 25 sekund. Druga   drużyna w finale B wygrała wszystkie mecze i zajęła czwarte miejsce

 

2000 nagrody indywidualne                              

 

Królowa strzelczyń           Julia Gwóźdź             Klub    UKS Ząbkovia Ząbki

Najlepsza zawodniczka.   Paulina Wołczyńska  Klub    LUKS Sportowa Czwórka Radom

Najlepsza bramkarka        Ewa Pluta                  Klub    UKS Ząbkovia Ząbki