SENIORKI PRAGI II WICEMISTRZEM MAZOWSZA 


 

W rozegranym w Piasecznie Turnieju Finałowym Halowych Mistrzostw Mazowsza kat.  Open  triumfowały dziewczęta z  Piaseczna ( jedyna drużyna ekstra ligi kobiet), które w finale pokonały LUKS Czwórka Radom 4:1 ( I liga )

W turnieju wzięło udział 12 zespołów, z których cztery najlepsze: KS Raszyn, MUKS Praga Warszawa, LUKS Czwórka Radom i GOSiRKI Piaseczno rywalizowały w półfinałach. Radomianki po zaciętym do końca meczu pokonały rywalki z Raszyna (3:2), a faworytki z Pragi po remisie 2:2, w karnych musiały uznać wyższość piłkarek Piaseczna.

   W meczu o brąz MUKS Praga ( I liga ) wygrał z Raszynem 1:1 karne (3:1), a w finale dziewczęta z Piaseczna nie dały szans Czwórce Radom (z którymi przegrały w eliminacjach 2:3!) pewnie wygrywając 4:1, a trzy bramki zdobyła Linda Dudek. 

W turnieju brały udział juniorki - młodsze naszego klubu które w towarzystwie seniorek spisały się dobrze , będąc bliskie niespodzianki w meczu ćwierćfinałowym przegrały z późniejszymi zwyciężczyniami turnieju GOSiRKAMI PIASECZNO (2:4).   

   Zwycięskim drużyną  puchary i nagrody wręczyli  fundatorzy którymi byli Mazowiecki Związek Piłki Nożnej , Sportika z Góry Kalwarii i firma Dr Irena Eris, nagrody wręczył prezes Mazowieckiego ZPN Zdzisław Łazarczyk w asyście wiceburmistrz Piaseczna Honoraty Kalicińskiej.