GRUPA B

GRY ELIMINACYJNE

 

1.UKS Victoria Gaj      -      UKS Tygryski Świętochłowice4 : 5( 3 : 3)

2.MUKS Dargfil Tomaszów Maz.     -     MUKS Praga Warszawa   0 : 5   ( 0 : 2 )

3.MUKS Praga Warszawa   -  UKS Victoria Gaj  3 : 3  (2 : 1)

4.UKS Tygryski Świętochłowice-  MUKS Dargfil Tomaszów Maz.  2 : 6 ( 1 : 1 )

5.MUKS Praga Warszawa   -  UKS Tygryski Świętochłowice  8 : 0 ( 5 : 0 )

6.UKS Victoria Gaj      -MUKS Dargfil Tomaszów Maz  1 : 3 ( 0 : 1 )

 

TABELA KOŃCOWA GRUPY  B

 

3.MUKS Praga Warszawa                         7          16:3

2.MUKS Dargfil Tomaszów Maz.              6            9:8

4.UKS Tygryski Świętochłowice                3            7:18

6.UKS Victoria Gaj                                     1            8:11

 

Informacja końcowa

 

 

Wyniki meczów rozegranych dnia 16 grudnia (niedziela):

 

09.00 – (1 zespół grupy A - 2 zespół grupy B)

           

            KKPK Medyk Konin     -     MUKS Dargfil Tomaszów Maz. 5 : 1  ( 3 : 1 )

           

 

09.30 – (1 zespół grupy B - 2 zespół grupy A)

 

            MUKS Praga Warszawa   -   TKKF Stilon Gorzów Wlkp.  3 : 4   ( 1 : 0 )

           

 

10.00 - (3 zespół grupy A - 4 zespół grupy B)

                       

            KS Sztorm Gdynia        -        UKS Victoria Gaj  2 : 4   ( 2 : 3 )

           

 

 

10.30 - (3 zespół grupy B - 4 zespół grupy A)

           

            UKS Tygryski Świętochłowice -SP Szczyt Boguszów Gorce  5 : 0  ( 3 : 0 )

           

 

11.00 – Mecz o 7 miejsce

 

            KS Sztorm Gdynia         -         SP Szczyt Boguszów Gorce  7 : 1  ( 2 : 1 )

           

           

11.30 - Mecz o 5 miejsce

 

            UKS Victoria Gaj      -      UKS Tygryski Świętochłowice  1 : 2 ( 0 : 0 )

           

 

12.00 - Mecz o 3 miejsce

 

            MUKS Dargfil Tomaszów Maz.     -     MUKS Praga Warszawa   2 : 3   ( 0 : 1 )

           

 

12.30 - Mecz o 1 miejsce

 

            KKPK Medyk Konin     -     TKKF Stilon Gorzów Wlkp.  2 : 1  ( 2 : 0 )

           

 

Klasyfikacja końcowa:

 

I      miejsce                KKPK Medyk Konin

II     miejsce                TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

III    miejsce               MUKS Praga Warszawa

IV    miejsce               MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

V     miejsce                UKS Tygryski Świętochłowice

VI    miejsce               UKS Victoria Gaj 

VII   miejsce               KS Sztorm Gdynia

VIII  miejsce              SP Szczyt Boguszów Gorce

 

Najlepsza zawodnicza turnieju:

Dudek Paulina - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski

 

Królowa strzelczyń:

Słowińska Klaudia - KS Sztorm Gdynia

 

Najlepsza bramkarka:

Żmijewska Aleksandra -MUKS Praga Warszawa 

 

- zobacz zdjęcia