IX Mikołajkowy Ogólnopolski Halowy Turniej

Piłki Nożnej Dziewcząt

pod patronatem Burmistrza Pragi Północ

 

 

Tabele gier eliminacyjnych - niedziela 29 listopada 2009

 

GRUPA   A -  młodziczki   rocznik 97-98

 

MUKS Praga A Warszawa

UKS

Perła Olsztynek

UKS

Radzyń

Podlaski

UKS

Wiktoria

Gielniów

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga A

X

X

3:0

3

2:0

3

3:0

3

9

8:0

I

2

Perła

0:3

0

X

X

6:0

3

2:2

1

4

8:5

II

3

Radzyń

0:2

0

0:6

0

X

X

1:1

1

1

1:9

IV

4

Wiktoria

0:3

0

2:2

1

1:1

1

X

X

2

3:6

III

 

 
GRUPA   B  - młodziczki   rocznik 97-98

 

UKS

Sprinter

Gościno

UMKS

Zgierz

MUKS

Dargfil B

Tomaszów Maz.

UKS Koszałek Opałek

Węgorzewo

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Sprinter

X

X

9:0

3

2:1

3

6:0

3

9

17:1

I

2

Zgierz

0:9

0

X

X

0:5

0

0:0

1

1

0:14

III

3

Dargfil B

1:2

0

5:0

3

X

X

8:0

3

6

14:2

II

4

Koszałek

0:6

0

0:0

1

0:8

0

X

X

1

0:14

III

 

 

GRUPA   C  - młodziczki   rocznik 97-98

 

MUKS Praga B Warszawa

UKS

Fala

Szczutowo

UKS

Sparta Mochowo

UKS Mak

Maków

Mazowiecki

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

3:1

3

4:0

3

3:0

3

9

10:1

I

2

Szczutowo

1:3

0

X

X

0:0

1

3:0

3

4

4:3

II

3

Sparta

O:4

0

0:0

1

X

X

0:3

0

1

0:7

IV

4

Mak

0:3

0

0:3

0

3:0

3

X

X

3

3:6

III

 
GRUPA   D  - młodziczki  rocznik 99

 

MUKS Praga Warszawa

UKS Koszałek Opałek

Węgorzewo

MUKS

Dargfil

Tomaszów Maz.

UKS

Watra

Gidle

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga A

X

X

0:0

1

4:1

3

0:1

0

4

4:2

II

2

Koszałek

0:0

1

X

X

0:3

0

0:3

0

1

0:6

IV

3

Dargfil

1:4

0

3:0

3

X

X

1:2

 

3

5:6

III

4

Watra

1:0

3

3:0

3

2:1

3

X

X

9

6:1

I

 

Mecze  pucharowe 

 

Nr meczu

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

25

I z A

III z C

MUKS Praga A Warszawa

UKS Mak Maków Maz.

2:0

26

II z B

II z C

MUKS Dargfil Tomaszów

UKS Fala Szczutowo

2:0

27

I z B

II z A

UKS Sprinter Gościno

UKS Perła Olsztynek

1:1 k.2:1

28

I z C

III z AB

MUKS Praga B Warszawa

UKS Wiktoria Gielniów

2:0

29

Z 25

Z 26

MUKS Praga A Warszawa

MUKS Dargfil Tomaszów

4:0

30

Z 27

Z 28

UKS Sprinter Gościno

MUKS Praga B Warszawa

2:0

Mecz o 3 miejsce młodziczek 99

31

III z D

IV z D

MUKS Dargfil Tomaszów

UKS Koszałek Opałek

0:2

Mecz o 3 miejsce młodziczek 97-98

32

P 29

P 30

MUKS Dargfil Tomaszów

MUKS Praga B Warszawa

1:3

 

Mecz finałowy młodziczek 99

33

I z D

II z D

UKS Watra Gidle

MUKS Praga Warszawa

1:0

 

Mecz finałowy młodziczek 97-98

34

Z 29

Z 30

MUKS Praga A Warszawa

UKS Sprinter Gościno

1:1 k.3:1

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

Klasyfikacja końcowa

 

Młodziczki rocznik 97-98                                         

 

Miejsce

Drużyna

I

MUKS Praga A Warszawa

II

UKS Sprinter Gościno

III

MUKS Praga B Warszawa

IV

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

 

 

Królowa strzelczyń:

Natalia Fidos (UKS Sprinter Gościno)

Najlepsza bramkarka:

Natalia Sadowska (UKS Sprinter Gościno)

Najlepsza zawodniczka:

Dominika Kłobukowska (MUKS Praga A Warszawa)

              

 

 

Młodziczki rocznik 99

 

Miejsce

Drużyna

I

UKS Watra Gidle

II

MUKS Praga Warszawa

III

UKS Koszałek Opałek Węgorzewo

IV

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

 

 

Królowa strzelczyń:

Milena Rochowska (UKS Watra Gidle)

Najlepsza bramkarka:

Oliwia Papierska (MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki)

Najlepsza zawodniczka:

Aleksandra Marciszewska (MUKS Praga Warszawa)