XI Mikołajkowy Ogólnopolski  Turniej
Halowy Turniej  Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

 
Tabele gier eliminacyjnych sobota 1 grudnia 2012r

 

 

GRUPA   A  - juniorki młodsze   rocznik  1997 eliminacje HMPJM

 

MUKS Praga  Warszawa

UKS

Ząbkovia

Ząbki II

LUKS

Sportowa

CzwórkaRadom

AP

Orlik

Jeruzal

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

7:0

3

7:0

3

9:0

3

9

23:0

I

2

Ząbkovia II

0:7

0

X

X

1:2

0

2:1

3

3

3:10

III

3

Czwórka

0:7

0

2:1

3

X

X

6:1

3

6

8:9

II

4

Jeruzal

0:9

0

1:2

0

1:6

0

X

X

0

2:17

II

 

 
GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 1997

 

 

UKS

Bałagany

Łubianka

AZS

Uniwersytetu

Warszawa

Gimnazjum

Publiczne

nr 1

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Bałagany

X

X

2:0

3

0:4

0

 

 

3

2:4

II

2

AZS UW

0:2

0

X

X

0:1

0

 

 

0

0:3

III

3

Maków

4:0

3

1:0

3

X

X

 

 

6

5:0

I

4

 

 

 

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 
 
GRUPA   C  - juniorki młodsze  rocznik  1997

 

 

MUKS

Praga B

Warszawa

TKKF

Grójec

Jantar

Ostrołęka

Gimnazjum

nr 3

Wyszków

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

3:0

3

5:0

3

1:1

1

7

9:1

I

2

Grójec

 

 

X

X

1:2

0

1:1

1

1

2:6

IV

3

Ostrołęka

0:5

0

2:1

3

X

X

2:4

0

3

4:5

III

4

Wyszków

1:1

1

1:1

1

4:2

3

X

X

5

6:4

II

 

 

 

Mecze eliminacyjne

sobota  01.12. 2012

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

9.00

1-2

 97

B

UKS Bałagany Łubianka

AZS Uniwersytet Warszawski

2:0

  2

9.20

1-2

 97

C

MUKS Praga Warszawa B

TKKF Grójec

3:0

  3

9.40

3-4

97

C

Jantar Ostrołęka

Gimnazjum nr 3 Wyszków

2:4

  4

10.00

1-2

97

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Ząbkovia Ząbki II

7:0

  5

10.30

3-4

97

A

LUKS Czwórka Radom

AP Orlik Jeruzal

6:1

  6

11.00

2-3

 97

B

AZS Uniwersytet Warszawski

Gimnazjum Publiczne nr 1

0:1

  7

11.20

2-3

 97

C

TKKF Grójec

Jantar Ostrołęka

1:2

  8

11.40

1-4

97

C

MUKS Praga Warszawa B

Gimnazjum nr 3 Wyszków

1:1

  9

12.00

2-3

97

A

UKS Ząbkovia Ząbki II

LUKS Czwórka Radom

1:2

10

12.30

1-4

97

A

MUKS Praga Warszawa

AP Orlik Jeruzal

9:0

11

13.00

1-3

 97

B

UKS Bałagany Łubianka

Gimnazjum Publiczne nr 1

0:4

12

13.20

1-3

 97

C

MUKS Praga Warszawa B

Jantar Ostrołęka

5:0

13

13.40

2-4

97

C

TKKF Grójec

Gimnazjum nr 3 Wyszków

1:1

14

14.00

2-4

97

A

UKS Ząbkovia Ząbki II

AP Orlik Jeruzal

2:1

15

14.30

3-1

97

A

LUKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa

7:0

                        

 

Mecze  pucharowe  1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

16

15.20

I z A

III z CB

MUKS Praga Warszawa

Jantar Ostrołęka

8:2

17

15.40

II z B

II z C

UKS Bałagany Łubianka

Gimnazjum Wyszków

0:4

18

16.00

I z B

II z A

Gimnazjum Maków Maz.

LUKS Czwórka Radom

1:5

19

16.20

I z C

III z AB

MUKS Praga Warszawa II

TKKF Grójec

4:0

 

 

Mecze  półfinałowe

 

20

16.40

Z 16

Z 17

MUKS Praga Warszawa

Gimnazjum Wyszków

4:2

 

 

 

21

17.00

Z 18

Z 19

LUKS Czwórka Radom `

MUKS Praga Warszawa II

1:4

 

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek

22

17.20

P 20

P 21

Gimnazjum Wyszków

LUKS Czwórka Radom

2:4

 

Mecz Finałowy o I miejsce

23

17.40

Z 20

Z 21

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

3:1

                   

 

Z – zwycięzca P - przegrany

 

 

 

 

1997 nagrody indywidualne

 

 

Królowa strzelczyń             Grabowska Dominika           klub      MUKS Praga Warszawa

                                   

 

 

Najlepsza zawodniczka.     Pokrasiewicz Paulina            klub      Gimnazjum Wyszków 

 

 

Najlepsza bramkarka          Bielecka Weronika                klub      MUKS Praga Warszawa II

 

 

Najlepsza obrączyni            Kłobukowska Dominika       klub      MUKS Praga Warszawa  II

 

 

Zakończenie Turnieju wręczenie nagród godz. 18.00

 

 
XI Mikołajkowy Ogólnopolski Halowy

Turniej   Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

Tabele gier eliminacyjnych niedziela 02 grudnia 2012

 

GRUPA   A -  młodziczki   rocznik 2000

 

MUKS Praga Warszawa

OKS

Stomil

Olsztyn II

PSP nr1

Maków

Mazowiecki

UKS

Szóstka

Inowrocław

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

8:1

3

9:0

3

1:4

0

6

18:5

II

2

Stomil II

1:8

0

X

X

2:0

3

0:6

0

3

3:14

III

3

Maków

0:9

0

0:2

0

X

X

0:6

0

0

0:17

IV

4

Inowrocław

4:1

3

6:0

3

6:0

3

X

X

9

16:1

I

 

 
GRUPA   B  - młodziczki   rocznik 2000

 

LUKS

Czwórka

Radom

UKS

Watra

Gidle

OKS

Stomil Olsztyn

UKS

Dubler

Opole Lub.

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Czwórka

X

X

2:0

3

2:1

3

2:1

3

9

6:2

I

2

Gidle

0:2

0

X

X

0:4

0

0:3

0

0

0:9

IV

3

Stomil

1:2

0

4:0

3

X

X

1:0

3

6

6:2

II

4

Dubler

1:2

0

3:0

0

0:1

0

X

X

3

4:3

III

 

 

GRUPA   C  - młodziczki   rocznik 2002

 

MUKS Praga B Warszawa

OKS

Stomil

Olsztyn

UKS

Szóstka

Inowrocław

UKS

Dubler

Opole Lub.

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

3:0

3

0:6

0

0:1

0

3

3:7

III

2

Stomil

0:3

0

X

X

1:1

1

0:1

0

1

1:5

IV

3

Inowrocław

6:0

3

1:1

1

X

X

3:0

3

7

10:1

I

4

Dubler

1:0

3

1:0

3

0:3

0

X

X

6

2:3

II

 
GRUPA   D  - młodziczki  rocznik 2002

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Perły

Olsztynek

UKS

Watra

Gidle

OKS

Stomil

Olsztyn II

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

6:0

3

2:1

3

2:0

3

9

10:1

I

2

Olsztynek

0:6

0

X

X

8:0

3

0:0

1

4

8:6

II

3

Gidle

1:2

0

0:8

0

X

X

2:0

0

3

3:10

III

4

Stomil II

0:2

0

0:0

1

0:2

0

X

X

1

0:4

IV

 

Gry eliminacyjne

 

niedziela  02 grudnia 2012

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.15

 

1-2

 2000

A

MUKS Praga Warszawa

OKS Stomil Olsztyn II

8:1

  2

09.30

 

3-4

 2000

A

PSP nr.1 Maków Mazowiecki

UKS Szóstka Inowrocław

0:6

  3

09.45

 

1-2

2000

B

LUKS Sportowa Czwórka Radom

UKS Watra Gidle

2:0

  4

10.00

 

3-4

2000

B

OKS Stomil Olsztyn

UKS Dubler Opole Lub.

1:0

  5

10.15

 

1-2

2002

C

MUKS Praga Warszawa B

OKS Stomil Olsztyn

0:3

  6

10.30

 

3-4

2002

C

UKS Szóstka Inowrocław

UKS Dubler Opole Lub.

3:0

  7

10.45

 

1-2

2002

D

MUKS Praga Warszawa 

UKS Perły Olsztynek

6:0

  8

11.00

 

3-4

2002

D

UKS Watra Gidle 

OKS Stomil Olsztyn II

2:0

  9

11.15

 

1-4

 2000

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Szóstka Inowrocław

1:4

10

11.30

 

2-3

 2000

A

OKS Stomil Olsztyn II

PSP nr.1 Maków Mazowiecki

2:0

11

11.45

 

1-4

2000

B

LUKS Sportowa Czwórka Radom

UKS Dubler Opole Lub.

2:1

12

12.00

 

2-3

2000

B

UKS Watra Gidle

OKS Stomil Olsztyn

0:4

13

12.15

 

1-4

2002

C

MUKS Praga Warszawa B

UKS Dubler Opole Lub.

0:1

14

12.30

 

2-3

2002

C

OKS Stomil Olsztyn

UKS Szóstka Inowrocław

1:1

15

12.45

 

1-4

2002

D

MUKS Praga Warszawa 

OKS Stomil Olsztyn II

2:0

16

13.00

 

2-3

2002

D

UKS Perły Olsztynek

UKS Watra Gidle 

8:0

17

13.15

 

1-3

 2000

A

MUKS Praga Warszawa

PSP nr.1 Maków Mazowiecki

9:0

18

13.30

 

2-4

 2000

A

OKS Stomil Olsztyn II

UKS Szóstka Inowrocław

0:6

19

13.45

 

1-3

2000

B

LUKS Sportowa Czwórka Radom

OKS Stomil Olsztyn

2:1

20

14.00

 

2-4

2000

B

UKS Watra Gidle

UKS Dubler Opole Lub.

0:3

21

14.15

 

1-3

2002

C

MUKS Praga Warszawa B

UKS Szóstka Inowrocław

0:6

22

14.30

 

2-4

2002

C

OKS Stomil Olsztyn

UKS Dubler Opole Lub.

0:1

23

14.45

 

1-3

2002

D

MUKS Praga Warszawa 

UKS Watra Gidle 

2:1

24

15.00

 

2-4

2002

D

UKS Perły Olsztynek

OKS Stomil Olsztyn II

0:0

 

 

                 

                        

 

 

 

 

Mecze  pucharowe  1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

25

15.20

I z A

II z B

UKS Szóstka Inowrocław

OKS Stomil Olsztyn

4:0

26

15.40

I z B

II z A

LUKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa

3:3

27

16.00

I z C

II z D

UKS Szóstka Inowrocław

UKS Perły Olsztynek

3:0

28

16.20

I z D

II z C

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole Lub.

5:0

 

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 2000

29

16.40

P 25

P 26

Oks Stomil Oksztyn

LUKS Czwórka radom

0:1

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 2002

30

17.00

P 27

P 28

UKS Perły Olsztynek

UKS Dubler Opole Lub.

1:3

 

Mecz finałowy młodziczek 2000

31

17.20

Z 27

Z 28

UKS Szóstka Inowrocław`

MUKS Praga Warszawa

1:2

               

 

Mecz finałowy młodziczek 2002

32

18.00

Z 25

Z 26

`UKS Szóstka Inowrocław

MUKS Praga Warszawa

0:6

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

 

              Zakończenie turnieju i wręczenie nagród godz. 18.30

 

 

 

 

 

                                           2000 nagrody indywidualne                               2002 nagrody indywidualne

 

                                               Jagoda Garbowska                                    Marianna Paruszewska

Królowa strzelczyń            ………………………………………………………………………………………..

                                               MUKS Praga Warszawa                             MUKS Praga Warszawa Kluby                                 

 

 

                                               Natalia Olszowska                                       Maria Wrzesińska

Najlepsza zawodniczka.    ………………………………………………………………………………………..

                                               MUKS Praga Warszawa                             MUKS Praga Warszawa

Kluby                                  ………………………………………………………………………………………

 

 

                                               Nina Urbaniak                                              Kłosowska Weronika

Najlepsza bramkarka        ………………………………………………………………………………………..

                                               LUKS Czwórka Radom                                MUKS Praga Warszawa

Kluby                                   ………………………………………………………………………………………