Mistrzostw Polski U-16 i XV OOM – Limanowa 2009.

Juniorki młodsze śladem swoich starszych koleżanek !!!

 

Już 06 lipca 2009 r. odbędą się pierwsze mecze eliminacyjne finałów Mistrzostw Polski i XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii juniorek młodszych:

Trener Marek Anglart powołał drużynę w następującym składzie: kapitan – Aleksandra Ogonowska, bramkarka – Ewelina Łowicka, Weronika Bekker, Joanna Boruc, Milena Duch, Dominika Dymitrowicz, Patrycja Gutowska, Noemi Keresztesy, Małgorzata Kowalska, Aleksandra Mostowska, Magdalena Płachecka, Aleksandra Słowińska, Agnieszka Szybińska, Ewelina Wołosiewicz, Natalia Zielińska, Monika Ziółkowska Klaudia Bardyguła.

Zawodniczki będą zakwaterowane w Bursie Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej, przy ul. Piłsudskiego 81. Mecze będą rozgrywane na czterech boiskach w Limanowej, w Tymbarku oraz w Laskowej i w Ujanowicach.   

W grupie A grają:   SZTORM Gdynia, BRONOWIANKA Kraków, MICHAŁOWO Michałowo, ECOREN Ziemia Lubińska.

W grupie B grają:  OSTROWIA Ostrówek, MEDYK Konin, PRAGA Warszawa, ROLNIK Biedrzychowice.

 

06.07.09 r. godz. 17.00 – boisko w Tymbarku

Praga Warszawa – Rolnik Biedrzychowice         4:1

Bramki strzeliły: 2x Ewelina Wołosiewicz, Aleksandra Mostowska, Agnieszka Szybińska

Żółta kartka – Dominika Dymitrowicz

 

 

Pozostałe mecze:

Ostrowia Ostrówek - Medyk Konin                           1:1      

Sztorm Gdynia -  Ecoren Ziemia Lub.                      3:0                              

Bronowianka Kraków -  Michałowo                           5:0

 

Klasyfikacja po pierwszym dniu rozgrywek:

Grupa A

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

Bronowianka Kraków

3

5:0

2

Sztorm Gdynia

3

3:0

3

Ecoren Ziemia Lub.

0

0:3

4

Michałowo

0

0:5

 

Grupa B

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

MUKS Praga Warszawa

3

4:1

2

Ostrówek Ostrowia

1

1:1

3

Medyk Konin

1

1:1

4

Rolnik Biedrzychowice

0

1:4

 

 

 

07.07.09 r. godz. 11.00 – boisko w Laskowej

Medyk Konin – Praga Warszawa                          4:0

Żółta kartka – Aleksandra Ogonowska

 

Pozostałe mecze:

Ostrowia Ostrówek - Rolnik Biedrzychowice           3:0      

Michałowo - Sztorm Gdynia                                      0:7

Ecoren Ziemia Lub. - Bronowianka Kraków             2:0

 

Klasyfikacja po drugim dniu rozgrywek:

Grupa A

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

Sztorm Gdynia

6

10:0

2

Bronowianka Kraków

3

5:2

3

Ecoren Ziemia Lub

3

2:3

4

Michałowo

0

0:12

 

Grupa B

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

Ostrówek Ostrowia

4

4:1

2

Medyk Konin

4

5:1

3

MUKS Praga Warszawa

3

4:5

4

Rolnik Biedrzychowice

0

1:7

 

08.07.09 r. – dzień wolny.

 

09.07.09 r. godz. 11.00 – boisko w Tymbarku

Ostrowia Ostrówek - Praga Warszawa                1:0

Żółta kartka – 2 x Agnieszka Szybińska, 2 x Joanna Boruc, Ewelina Łowicka, Ewelina Wołosiewicz.

Czerwona kartka – Agnieszka Szybińska, Joanna Boruc.

 

Pozostałe mecze:

Medyk Konin - Rolnik Biedrzychowice                     0:0      

Ecoren Ziemia Lub. - Michałowo                              3:2

Sztorm Gdynia - Bronowianka Kraków                    4:0

 

Klasyfikacja po trzecim dniu rozgrywek:

Grupa A

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

Sztorm Gdynia

9

14:0

2

Ecoren Ziemia Lub

6

5:5

3

Bronowianka Kraków

3

5:6

4

Michałowo

0

2:15

 

Grupa B

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1

Ostrówek Ostrowia

7

5:1

2

Medyk Konin

5

5:1

3

MUKS Praga Warszawa

3

4:6

4

Rolnik Biedrzychowice

1

1:7

 

 

10.07.09 r.

 

Michałowo     - MUKS Praga Warszawa               0:3

Bramki strzeliły: 2 x Ewelina Wołosiewicz, Agnieszka Szybińska

 

Pozostałe mecze:

Bronowianka Kraków - Rolnik Biedrzychowice        4:1

Sztorm Gdynia           - Medyk Konin                        1:0

Ostrówek Ostrowia    - Ecoren Ziemia Lub.             5:0

 

11.07.09 r. – dzień wolny.

 

12.07.09 r.

o miejsce  III   -  IV                                Medyk  - Ecoren                        3:1

o miejsce  V    -  VI                                Praga - Bronowianka            1:1       (karne 1:3)

                                   Bramkę strzeliła: Ewelina Wołosiewicz

o miejsce VII  - VIII                                Rolnik – Michałowo                   1:1       (karne 4:2)

 

o miejsce  I – II                           Ostrowia - Sztorm                        0:2

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Mistrz Polski          Sztorm Gdynia

Wicemistrz              Ostrowia Ostrówek

II Wicemistrz           Medyk Konin

IV m.                         Ecoren Ziemia Lubińska

V m.                           Bronowianka Kraków

VI m.                         Praga Warszawa

VII m.                        Rolnik Biedrzychowice

VIII m.                       Michałowo

 

Gratulujemy Mistrzyniom Polski, a naszym juniorkom młodszym i ich trenerowi życzymy osiągnięć w nowym sezonie !!!