W niedzielę 29/10 Młodziczki Pragi rozgrywały kolejny mecz ligowy. Pogoda była fatalna, boisko przypominało Monachium z roku 74 / pamiętny mecz Polska – Niemcy/ lub dla młodszych fanów Narodowy na mecz z Anglią – co widać na zdjęciach. Dlatego duże brawa dla nich i dla przeciwniczek, drużyny POLONEZA WARSZAWA, że w takich warunkach rozegrały bardzo emocjonujący mecz.
Już dwie pierwsze akcje przyniosły bramki dla Pragi po strzałach Julki Zakrzewskiej. Odpowiedź przeciwniczek była szybka , ale potem uwidoczniła się widoczna przewaga drużyny MUKS PRAGA Warszawa. Po przerwie kolejne piękne bramki były dziełem Kingi Puchalskiej i Amelii Modzelan. W końcówce meczu po prostych błędach spowodowanych warunkami pogodowymi Polonez strzelił jeszcze dwie bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:3 dla Pragi. Warto zauważyć debiut w drużynie PRAGA WARSZAWA dwóch nowych zawodniczek LAURA EJDYS i ZUZANNA TALAROWSKA. Powodzenia w kolejnych meczach.

MUKS PRAGA WARSZAWA – POLONEZ WARSZAWA 8:3 (4:1)
Skład : Malczyk – Maliszewska, Kamińska, Niedziałkowska – Puchalska, Modzelan, Waleczek, Matuszewska – Zakrzewska ; , Złotogórska , Dąbrowska, Rowińska, Pączek, Ejdys, Talarowska
Bramki – Zakrzewska x 5 , Puchalska x2, Modzelan