II Festiwal Kobiecej Piłki Nożnej – Kalisz 28.09.10

 

 

Wyniki Młodziczki-Smerfy 1999 i młodsze:

 

KKS Włókniarz 1925 Kalisz

- UKS Bierutów

4:0

UKS Watra Gidle

- UMKS Zgierz

1:1

Pionier Tychy

- Praga Warszawa

1:0

KKS Kalisz

- UKS Watra Gidle

1:0

UKS Bierutów

- UMKS Zgierz

0:2

Praga Warszawa

- KKS Kalisz

0:1

UKS Bierutów

- Pionier Tychy

0:4

KKS Kalisz

- UMKS Zgierz

2:0

Pionier Tychy

- UKS Watra Gidle

0:0

KKS Kalisz

- Pionier Tychy

0:1

Praga Warszawa

- UKS Watra Gidle

1:3

UKS Bierutów

- Praga Warszawa

0:1

UMKS Zgierz

- Pionier Tychy

0:4

Praga Warszawa

- UMKS Zgierz

1:0

UKS Bierutów

- Watra Gidle

0:1


Końcowa kolejność:

 1

 Pionier

5

13

10-0

 2

 Włókniarz

5

12

8-1

 3

 Watra

5

8

5-3

 4

 Praga

5

6

4-4

 5

 Zgierz

5

4

3-8

 6

 Bierutów

5

0

0-12

 


Młodziczki - rocznik 1996 i młodsze:
Grupa A

UKS Bierutów

- Delfin Ślesin

0:0

Praga Warszawa II

- Delfin Ślesin

3:0

UKS Bierutów

- Praga Warszawa II

0:4



 

 1

 Praga II

2

6

7-0

 2

 Delfin

2

1

0-3

 3

 Bierutów

2

1

0-4


Grupa B

KKS Włókniarz 1925 Kalisz

- UKS Przyjaźń Piotrków Tryb

0:0

UMKS Zgierz

- Praga Warszawa I

0:1

Praga Warszawa I

- KKS Kalisz

4:0

Przyjaźń Piotrków

- UMKS Zgierz

0:0

Praga Warszawa I

- Przyjaźń Piotrków

5:0

KKS Kalisz

- UMKS Zgierz

1:1



 

 1

 Praga I

 3

 9

 10-0

 2

 UMKS Zgierz

 3

 2

 1-2

 3

 Włókniarz

 3

 2

 1-5

 4

 Przyjaźń

 3

 2

 0-5


Finały:
o 3. miejsce:

UMKS Zgierz

- UKS Delfin Ślesin

0:0   k. 3:2


o 1. miejsce:

Praga Warszawa II

- Praga Warszawa I

3:0




Końcowa kolejność:
1. MUKS Praga Warszawa II
2. MUKS Praga Warszawa I
3. UMKS Zgierz
4. UKS Delfin Ślesin
5. KKS Włókniarz 1925 Kalisz
6. UKS Przyjaźń Piotrków Tryb.
7. UKS Bierutów Zgierz

 

 

WYRÓŻNIENIA INDIWIDUALNE –

Juniorki młodsze:

 

Królowa strzelczyń -              Joanna Boruc

Najlepsza zawodniczka -       Klaudia Grodzka

 

Młodziczki:

 

Królowa strzelczyń -              Klaudia Żółtowska

Najlepsza bramkarka -            Weronika Kamińska

Najlepsza zawodniczka -       Kinga Kołek