IX Ogólnopolski Halowy Turniej

       Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

Juniorki  młodsze 94 i młodziczki 97

 

Tabele gier eliminacyjnych sobota 06 marca 2010 r.

 

lp.

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-5

97

C

UKS Perły Olsztynek

LKS  Sparta  Mochowo

2:1

  2

09.15

 

2-4

97

C

MUKS Dargfil Tomaszów

UKS Mak Maków Maz

3:1

  3

09.30

 

1-2

 94

A

MUKS Praga Warszawa

KS Raszyn

4:1

  4

09.45

3-4

 94

A

LKS Sparta Mochowo

LUKS Surma Barczewo

1:1

  5

10.00

 

1-2

94

B

UKS Goliat Leoncin

MUKS Praga B Warszawa

1:2

  6

10.15

 

3-4

94

B

GOSiR Piaseczno

MUKS Dargfil Tomaszów

2:1

  7

10.30

 

1-3

97

C

UKS Perły Olsztynek

UKS Wilki Wilków

3:0

  8

10.45

 

4-5

97

C

UKS Mak Maków Maz

LKS  Sparta  Mochowo

1:2

  9

11.00

 

1-2

97

D

MUKS Praga Warszawa 

UKS Radzyń Podlaski

4:2

10

11.15

 

3-4

97

D

UKS  Amazonki  Prometeusz

Siedlce

KKS Włókniarz1925 Kalisz

0:7

11

11.30

 

2-3

94

A

KS Raszyn

LKS Sparta Mochowo

1:1

12

11.45

 

1-4

94

A

MUKS Praga Warszawa

LUKS Surma Barczewo

3:3

13

12.00

 

2-3

94

B

MUKS Praga B Warszawa

GOSiR Piaseczno

3:1

14

12.15

 

1-4

94

B

UKS Goliat Leoncin

MUKS Dargfil Tomaszów

1:0

15

12.30

 

1-2

97

C

UKS Perły Olsztynek

MUKS Dargfil Tomaszów

0:2

16

12.45

 

3-5

97

C

UKS Wilki Wilków

LKS  Sparta  Mochowo

1:0

17

13.00

 

2-3

97

D

UKS Radzyń Podlaski

UKS  Amazonki  Prometeusz

Siedlce

3:0

18

13.15

 

1-4

97

D

MUKS Praga Warszawa

KKS Włókniarz1925 Kalisz

4:0

19

13.30

 

2-4

94

A

KS Raszyn

LUKS Surma Barczewo

1:0

20

13.45

 

1-3

94

A

MUKS Praga Warszawa

LKS Sparta Mochowo

6:1

21

14.00

 

2-4

94

B

MUKS Praga B Warszawa

MUKS Dargfil Tomaszów

2:0

22

14.15

 

1-3

94

B

UKS Goliat Leoncin

GOSiR Piaseczno

2:3

23

14.30

 

3-4

97

C

UKS Wilki Wilków

UKS Mak Maków Maz.

0:1

24

14.45

 

2-5

97

C

MUKS Dargfil Tomaszów

LKS  Sparta  Mochowo

2:0

25

 

15.00

 

2-4

97

D

UKS Radzyń Podlaski

KKS Włókniarz1925 Kalisz

0:0

26

 

15.15

 

1-3

97

D

MUKS Praga Warszawa

UKS  Amazonki  Prometeusz

Siedlce

7:1

27

 

15.30

 

2-3

97

C

MUKS Dargfil Tomaszów

UKS Wilki Wilków

2:1

28

 

15.45

 

1-4

97

C

UKS Perły Olsztynek

UKS Mak Maków Maz

3:1

                        

 

Mecze  pucharowe 

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

29

16.00

I z A

II z B

Praga Warszawa

GOSiR Piaseczno

4:0

30

16.20

I z B

II z A

Praga Warszawa B

KS Raszyn

0:2

31

16.40

I z C

II z D

Dargfil Tomaszów

Włókniarz1925 Kalisz

1:0

32

17.00

I z D

II z C

Praga Warszawa

Perły Olsztynek

6:1

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek

33

17.20

P 29

P 30

Perły Olsztynek

Włókniarz 1925 Kalisz

0:0  k. 3:4

Mecz o 3 miejsce juniorek młodszych

34

17.40

P 31

P 32

Praga Warszawa B

GOSiR Piaseczno

1:1  k. 3:4

 

Mecz finałowy młodziczek

35

18.00

Z 29

Z 30

Dargfil Tomaszów

Praga Warszawa

0:2

 

Mecz finałowy juniorek młodszych

36

18.20

Z 31

Z 32

Praga Warszawa

KS Raszyn

3:0

 

Zzwycięzca

P - przegrany

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Juniorki młodsze 94

Młodziczki 97

miejsce

drużyna

miejsce

drużyna

I

MUKS Praga Warszawa

I

MUKS Praga Warszawa

II

KS Raszyn

II

MUKS Dargfil Tomaszów

III

GOSiR Piaseczno

III

KKS Włókniarz1925 Kalisz

IV

MUKS Praga Warszawa B

IV

UKS Perły Olsztynek

V

UKS Goliat Leoncin

V

UKS Radzyń Podlaski

VI

LUKS Surma Barczewo

VI

UKS Mak Maków Maz.

VII

LKS  Sparta  Mochowo

VII

UKS Wilki Wilków

VIII

MUKS Dargfil Tomaszów

VIII

LKS  Sparta  Mochowo

- -

- - - - - - - - - -

IX

UKS  Amazonki  Prometeusz Siedlce

 

 

 

Wyróżnienia indywidualne:

 

Królowa strzelczyń –

Agnieszka Szybińska – MUS Praga W-wa

 

Najlepsza zawodniczka -

Joanna Boruc – MUKS Praga W-wa

 

Najlepsza bramkarka –

Patrycja Fiejka – GOSiR Piaseczno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia indywidualne:

 

Królowa strzelczyń –

Diana Maciaszczyk – MUKS Dargfil Tomaszów

 

Najlepsza zawodniczka -

Adelaide Hayes Elliot – MUKS Praga W-wa

 

Najlepsza bramkarka –

Aleksandra Żmijewska – MUKS Praga W-wa

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

Open i młodziczki 99

 

 
Tabele gier eliminacyjnych niedziela 07 marca 2010 r.

 

 

lp

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

 O

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Goliat Leoncin

2:1

  2

09.20

 

3-4

 O

A

AZS UW Warszawa

TP Sokoły Tuchola

1:1

  3

09.40

 

1-2

O

B

GOSiR Piaseczno

MUKS Praga Warszawa B

1:3

  4

10.00

 

3-4

O

B

SEMP Warszawa

Pogoń Siedlce

0:3

  5

10.20

 

1-2

99

C

MUKS Praga Warszawa 

UKS Mak Maków Maz.

1:1

  6

10.40

 

3-4

99

C

KKS Włókniarz1925 Kalisz

MUKS Praga Warszawa 

1:3

  7

11.00

 

2-3

o

A

UKS Goliat Leoncin

AZS UW Warszawa

3:0

  8

11.20

 

1-4

O

A

MUKS Praga Warszawa

TP Sokoły Tuchola

8:1

  9

11.40

 

2-3

O

B

MUKS Praga Warszawa B

SEMP Warszawa

6:0

10

12.00

 

1-4

O

B

GOSiR Piaseczno

Pogoń Siedlce

0:0

11

12.20

 

2-3

99

C

KKS Włókniarz1925 Kalisz

UKS Mak Maków Maz.

0:0

12

12.40

 

1-4

99

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Mak Maków Maz.

1:3

13

13.00

 

2-4

o

A

UKS Goliat Leoncin

TP Sokoły Tuchola

2:2

14

13.20

 

1-3

O

A

MUKS Praga Warszawa

AZS UW Warszawa

4:0

15

13.40

 

2-4

O

B

MUKS Praga Warszawa B

Pogoń Siedlce

4:1

16

14.00

 

1-3

O

B

GOSiR Piaseczno

SEMP Warszawa

2:1

17

14.20

 

2-4

99

C

KKS Włókniarz1925 Kalisz

UKS Mak Maków Maz.

1:0

18

14.40

 

1-3

99

C

KKS Włókniarz1925 Kalisz

MUKS Praga Warszawa

0:1

 

 

 

                 

 

Mecze  pucharowe

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

19

15.00

I z A

II z B

MUKS Praga Warszawa A

Pogoń Siedlce

3:0

20

15.20

I z B

II z A

MUKS Praga Warszawa B

UKS Goliat Leoncin

1:0

 

 

Mecz o 5 miejsce open

21

 

 

 

TP Sokoły Tuchola

GOSiR Piaseczno

0:2

 

Mecz o 3 miejsce open

22

16.00

P 19

P 20

Pogoń Siedlce

UKS Goliat Leoncin

1:2

 

Mecz finałowy młodziczek 99

23

16.20

I C

II C

MUKS Praga Warszawa

KKS Włókniarz1925 Kalisz

0:1

 

Mecz finałowy Open

24

16.40

Z 19

Z 20

MUKS Praga Warszawa A

MUKS Praga Warszawa B

6:1

 

Zzwycięzca

P - przegrany

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

Open

Młodziczki 99

miejsce

drużyna

miejsce

drużyna

I

MUKS Praga Warszawa A

I

KKS Włókniarz1925 Kalisz

II

MUKS Praga Warszawa B

II

MUKS Praga Warszawa

III

UKS Goliat Leoncin

III

UKS Mak Maków Maz.

IV

Pogoń Siedlce

 

V

GOSiR Piaseczno

VI

TP Sokoły Tuchola

VII

AZS UW Warszawa

VIII

SEMP Warszawa

 

 

 

 

Wyróżnienia indywidualne:

 

Królowa strzelczyń –

Magdalena Dudek – MUS Praga W-wa

 

 

Najlepsza zawodniczka -

Magdalena Zduńczyk – MUKS Praga W-wa

 

Najlepsza bramkarka –

Katarzyna Jandzio  – MUKS Praga W-wa

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia indywidualne:

 

Królowa strzelczyń –

Patrycja Czerniejewska  – KKS Włókniarz 1925 Kalisz

 

Najlepsza zawodniczka -

Weronika Zawistowska  – MUKS Praga W-wa

 

Najlepsza bramkarka –

Monika Sowalska – KKS Włókniarz 1925 Kalisz

 

 

 

Gratulujemy zwycięzcom !!!  Dziękujemy za udział wszystkim drużynom  i zapraszamy na kolejny X turniej.

 

Zarząd MUKS „Praga Warszawa”