IV Otwarte Mistrzostwa Olsztynka

w Halowej Pi販e No積ej Dziewcz徠

 

 

Tabele gier eliminacyjnych niedziela 21 marca 2010

 

 

 
GRUPA   A  - juniorki m這dsze  rocznik 94

 

MUKS Praga Warszawa

LUKS Surma Barczewo

UKS

Per造 Olsztynek

GKS Stawiguda

TPO Soko造

Tuchola

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

x

X

 

5:0

3

5:0

3

7:0

3

9

17

I

2

Surma

X

 

X

x

X

 

X

 

X

 

X

X

X

3

Per造

0:5

3

X

 

X

x

2:1

3

1:0

3

6

3:6

II

4

Staw

0:5

0

X

 

1:2

0

X

x

0:2

0

0

1:9

IV

5

Soko造

0:7

0

X

 

0:1

0

2:0

3

X

x

3

2:8

III

 

 

 
GRUPA   B  - m這dziczki  rocznik 97

 

UKS

Dymer

Biskupiec

UKS Victoria Gi篡cko

UKS

Per造 Olsztynek

  ZS

Nidzica

MUKS Praga

Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkt

Bramki

Miejsce

1

Dymer

X

x

0:1

0

0:4

0

0:0

1

0:4

0

1

0:9

V

2

Victoria

1:0

3

X

x

0:1

0

2:1

3

0:4

0

6

3:6

III

3

Per造

4:0

3

1:0

3

X

x

1:0

3

0:3

0

9

6:3

II

4

Nidzica

0:0

1

1:2

0

0:1

0

X

x

0:5

0

1

1:8

IV

5

Praga

4:0

3

4:0

3

3:0

3

5:0

3

X

x

12

16:0

I

                               
 
GRUPA   C  -  m這dziczki rocznik 97

 

UKS Kosza貫k Op  W璕orzewo

MUKS Praga B Warszawa

UKS

Per造 B

Olsztynek

UKS

As

Waplewo

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Kosza貫k

X

X

0:1

0

1:0

3

0:1

0

3

1:2

III

2

Praga B

1:0

3

X

X

2:0

3

0:0

1

7

3:0

I

3

Per造 B

0:1

0

0:2

0

X

X

0:0

1

1

0:3

IV

4

As

1:0

3

0:0

1

0:0

1

X

X

5

1:0

II

 

 

 

 

Mecze  pucharowe  1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Dru篡ny

Dru篡ny

Wynik

gospodarze

go軼ie

26

16.40

I z B

II z C

MUKS Praga

AS Waplewo

6:0

27

17.00

I z C

II zBA

MUKS Praga B

Per造 Olsztynek

0:2

Mecz o 3 miejsce m這dziczek

28

18.00

P 26

P 27

AS Waplewo

MUKS Praga B

0:0 k(2:1)

Mecz o 3 miejsce juniorek m這dszych

29

18.20

P 28

P 29

Soko造 Tuchola

GKS Stawiguda

3:0

 

Mecz fina這wy m這dziczek

30

18.40

Z 26

Z 27

MUKS Praga

Per造 Olsztynek

1:0

 

Mecz fina這wy juniorek m這dszych

31

19.00

Z 28

Z 29

MUKS Praga

Per造 Olsztynek

1:0

 

 

Zako鎍zenie Turnieju i wr璚zenie nagr鏚 godz. 19.00

KLASYFIKACJA KO哸OWA

 

               M這dziczki 97 i m這dsze

Juniorki - m這dsze 94

miejsce

dru篡na

miejsce

dru篡na

I

MUKS Praga Warszawa

I

MUKS Praga Warszawa

II

UKS Per豉 Olsztynek

II

UKS Per豉 Olsztynek

III

UKS  AS Waplewo

III

TPO Soko造 Tuchola

IV

MUKS Praga Warszawa

IV

GKS Stawiguda

V

UKS Victoria Gi篡cko

 

VI

UKS Kosza貫k W璕o瞠wo

VII

ZS Nidzica

VIII

UKS Per豉 Olsztynek B

IX

UKS Dymer Biskupiec

 

 

 

 

 

Wyr騜nienia indywidualne:

 

Kr鏊owa strzelczy –

Hayes – Eliot Adelajda – MUS Praga W-wa

 

 

Najlepsza zawodniczka -

Grabowska Dominika – MUKS Praga W-wa

 

Najlepsza bramkarka –

   Zakrzewska Laura - UKS Per豉 Olsztynek

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyr騜nienia indywidualne:

 

Kr鏊owa strzelczy –

Ogonowska Aleksandra – MUKS Praga W-wa

 

 

Najlepsza zawodniczka -

Ogonowska Aleksandra – MUKS Praga W-wa

 

Najlepsza bramkarka –

Dunka  Kamila – UKS Per豉 Olsztynek