X Ogólnopolski Turniej Halowy Turniej

       Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

Tabele gier eliminacyjnych sobota 05 marca 2011

 

GRUPA   A - juniorki młodsze  rocznik 95

 

 

 

MUKS Praga Warszawa

TKKF

Grójec

UKS Perła Olsztynek

UKS

Bałagany

Łubianka

UKS Sprinter Gościno

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

PRAGA

X

x

W

 

6:1

3

0:3

0

4:2

3

6

10:6

II

2

GRÓJEC

W

 

X

x

W

 

W

 

W

 

 

 

 

3

PERŁA

1:6

0

W

 

X

x

0:3

0

2:2

1

1

3:11

IV

4

BAŁAGANY

3:0

3

W

 

3:0

3

X

x

3:3

1

7

9:3

I

5

SPRINTER

2:4

0

W

 

2:2

1

3:3

1

X

x

2

7:9

III

 
 
GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 95

 

 

 

MUKS Praga II Warszawa

KS

Zamłynie

Radom

KS

Stomil

Olsztyn

UKS Sprinter Gościno II

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

PRAGA II

X

x

1:4

0

1:0

3

5:0

3

6

7:4

II

 

2

ZAMŁYNIE

4:1

3

X

x

4:1

3

3:0

3

9

11:2

I

 

3

OLSZTYN

0:1

0

1:4

0

X

x

2:0

3

3

3:5

III

 

4

SPRINTER II

0:5

0

0:3

0

0:2

0

X

x

0

0:10

IV

 

 

 

GRUPA   C  - młodziczki  rocznik 99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUKS Praga Warszawa

GOSiR

Piaseczno

MUKS Praga II Warszawa

UKS

Sprinter

Gościno

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

PRAGA

X

x

9:0

3

5:0

3

3:1

3

9

17:1

I

2

Piaseczno

0:9

0

X

x

2:5

0

1:3

0

0

2:14

IV

3

PRAGA II

0:5

0

5:2

3

X

x

0:4

0

3

5:11

III

4

SPRINTER

1:3

0

3:1

3

4:0

3

X

x

6

8:4

II

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne

sobota  05 marca 2011

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-5

95

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Gościno

4:2

  2

09.15

 

2-4

95

A

TKKF Grójec

UKS Bałagany Łubianka

W

  3

09.30

 

1-2

99

C

MUKS Praga Warszawa

GOSiR Piaseczno

9:0

  4

09.45

 

1-2

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

KS Zamłynie Radom

1:4

  5

10.00

 

3-4

 95

B

KS Stomil Olsztyn

UKS Sprinter Gościno II

2:0

  6

10.15

 

4-3

99

C

UKS Sprinter Gościno

MUKS Praga Warszawa II

4:0

  7

10.30

 

1-3

95

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Perły Olsztynek

6:1

  8

10.45

 

4-5

95

A

UKS Bałagany Łubianka

UKS Sprinter Gościno

3:3

  9

11.00

 

1-4

 95

B

MUKS Praga Warszawa  II

UKS Sprinter Gościno II

5:0

10

11.15

 

2-3

 95

B

KS Zamłynie Radom

KS Stomil Olsztyn

4:1

11

11.30

 

2-3

99

C

GOSiR Piaseczno

MUKS Praga Warszawa II

2:5

12

11.45

 

1-2

95

A

MUKS Praga Warszawa

TKKF Grójec

W

13

12.00

 

3-5

95

A

UKS Perły Olsztynek

UKS Sprinter Gościno

2:2

14

12.15

 

2-4

 95

B

KS Zamłynie Radom

UKS Sprinter Gościno II

3:0

15

12.30

 

1-3

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

KS Stomil Olsztyn

1:0

16

12.45

 

1-4

99

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Gościno

3:1

17

13.00

 

3-4

95

A

UKS Perły Olsztynek

UKS Bałagany Łubianka

0:3

18

13.15

 

2-5

95

A

TKKF Grójec

UKS Sprinter Gościno

W

19

13.30

 

1-3

99

C

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

5:0

20

13.45

 

2-3

95

A

TKKF Grójec

UKS Perły Olsztynek

W

21

14.00

 

1-4

95

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Bałagany Łubianka

0:3

22

14.15

 

2-4

99

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Gościno

3:1

 

 

Mecze  półfinałowe 1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

23

14.30

I z A

II z B

UKS Bałagany Łubianka

MUKS Praga Warszawa

3:5

24

14.50

I z B

II z A

KS Zamłynie Radom

MUKS Praga  Warszawa II

0:4

 

 

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek

25

15.10

III C

IV C

MUKS Praga  Warszawa II

GOSiR Piaseczno

4:1

Mecz o 3 miejsce juniorek młodszych

26

15.30

P 23

P 24

UKS Bałagany Łubianka

KS Zamłynie Radom

1:1

K 2:1

Mecz finałowy młodziczek

27

15.50

I C

II C

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Gościno

3:1

Mecz finałowy juniorek młodszych

28

16.10

Z 23

Z 24

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga  Warszawa II

3:3

K 4:3

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

    Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 16.30

Wyniki końcowe młodziczki 1999

 

1

MUKS PRAGA WARSZAWA

2

UKS SPRINTER GOŚCINO

3

MUKS PRAGA WARSZAWA  II

4

GOSiR PIASECZNO

 

 

Najlepsza zawodniczka Weronika Zawistowska MUKS Praga Warszawa

Najlepsza bramkarka     Kalicka Klaudia             MUKS Praga Warszawa

Królowa strzelczyń         Olszowska Natalia        MUKS Praga Warszawa

 

Wyniki końcowe juniorki - młodsze

 

1

MUKS PRAGA WARSZAWA

2

MUKS PRAGA WARSZAWA  II 

3

UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA

4

KS ZAMŁYNIE RADOM

 

 

Najlepsza zawodniczka Weronika Bielecka        MUKS Praga Warszawa

Najlepsza bramkarka     Karolina Kujawska        MUKS Praga Warszawa

Królowa strzelczyń        Weronika Bekker           MUKS Praga Warszawa