X Wiosenny Ogólnopolski Halowy Turniej

       Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

Tabele gier eliminacyjnych niedziela 06 marca 2011

 

 
 
GRUPA   A – młodziczki  rocznik 1998

 

 

 

 

MUKS

Praga

Warszawa

UKS

Czwórka

Radom

UKS

Sprinter

Gościno

UKS

Radzyń

Podlaski

UKS

Dubler

Opole Lub

TKKF

Grójec

MUKS

Praga

Warszawa

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

1

PRAGA

X

x

11:0

3

3:1

3

8:0

3

7:0

3

W

 

7:0

3

2

CZWÓRKA

0:11

0

X

x

0:6

0

0:4

0

1:5

0

W

 

1:3

0

3

SPRINTER

1:3

0

6:0

3

X

x

1:0

3

2:2

1

W

 

1:4

0

4

RADZYŃ

0:8

0

4:0

3

0:1

0

X

x

1:1

1

W

 

1:1

1

5

DUBLER

0:7

0

5:1

3

2:2

1

1:1

1

X

x

W

 

2:3

0

6

GRÓJEC

W

 

W

 

W

 

W

 

W

 

X

x

W

 

7

PRAGA II

0:7

0

3:1

3

4:1

3

1:1

1

3:2

3

W

 

X

x

 

 

 

 
GRUPA   B  - młodziczki  rocznik 2000

 

 

 

 

MUKS Praga Warszawa

MUKS

Dargfil

Tomaszów

UKS

Dubler

Opole Lub.

UKS

Sprinter

Gościno

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

PRAGA

X

x

6:0

3

4:0

3

2:1

3

9

12:1

I

2

DARGFIL

0:6

0

X

x

0:1

0

0:4

0

0

0:11

IV

3

DUBLER

0:4

0

1:0

3

X

x

0:6

0

3

1:10

III

4

SPRINTER

1:2

0

4:0

3

6:0

3

X

x

6

11-2

II

 

 

Gry eliminacyjne

niedziela  06 marca 2011

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

UKS Czwórka Radom

11:0

  2

09.15

 

3-4

1998

A

UKS Sprinter Gościno

UKS Radzyń Podlaski

1:0

  3

09.30

 

5-6

1998

A

UKS Dubler Opole

TKKF Grójec

W

  4

09.45

 

1-2

2000

B

MUKS Praga Warszawa

MUKS Dargifl Tomaszów

6:0

  5

10.00

 

1-3

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

UKS Sprinter Gościno

3:1

  6

10.15

 

2-5

1998

A

UKS Czwórka Radom

UKS Dubler Opole

1:5

  7

10.30

 

4-7

1998

A

UKS Radzyń Podlaski

MUKS Praga Warszawa  II

1:1

  8

10.45

 

3-4

2000

B

UKS Dubler Opole

UKS Sprinter Gościno

0:6

  9

11.00

 

1-4

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

UKS Radzyń Podlaski

8:0

10

11.15

 

2-7

1998

A

UKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa  II

1:3

11

11.30

 

3-6

1998

A

UKS Sprinter Gościno

TKKF Grójec

W

12

11.45

 

1-4

2000

B

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Gościno

2:1

13

12.00

 

1-7

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

MUKS Praga Warszawa  II

7:0

14

12.15

 

4-6

1998

A

UKS Radzyń Podlaski

TKKF Grójec

W

15

12.30

 

3-5

1998

A

UKS Sprinter Gościno

UKS Dubler Opole

2:2

16

12.45

 

2-3

2000

B

MUKS Dargifl Tomaszów

UKS Dubler Opole

0:1

17

13.00

 

5-7

1998

A

UKS Dubler Opole

MUKS Praga Warszawa  II

2:3

18

13.15

 

1-6

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

TKKF Grójec

W

19

13.30

 

2-4

1998

A

UKS Czwórka Radom

UKS Radzyń Podlaski

0:4

20

13.45

 

2-4

2000

B

MUKS Dargifl Tomaszów

UKS Sprinter Gościno

0:4

21

14.00

 

6-7

1998

A

TKKF Grójec

MUKS Praga Warszawa  II

W

22

14.15

 

1-5

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

UKS Dubler Opole

7:0

23

14.30

 

2-3

1998

A

UKS Czwórka Radom

UKS Sprinter Gościno

0:6

24

14.45

 

1-3

2000

 

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole

4:0

25

15.00

 

3-7

1998

A

UKS Sprinter Gościno

MUKS Praga Warszawa  II

1:4

26

15.15

 

2-6

1998

A

UKS Czwórka Radom

TKKF Grójec

W

27

15.30

 

4-5

1998

A

UKS Radzyń Podlaski

UKS Dubler Opole

1:1

 

 

 

 

Mecze  finałowe 1 x 15 minut

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 2000

28

15.50

III B

IV B

UKS Dubler Opole

MUKS Dargifl Tomaszów

1:0

 

Mecz o 3 miejsce młodziczek 1998

29

16.10

III A

IV A

UKS Dubler Opole

UKS Sprinter Gościno

3:6

 

Mecz finałowy młodziczek 2000

30

16.30

I B

II B

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Gościno

4:1

 

Mecz finałowy młodziczek 1998

31

16.50

I A

II A

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

7:0

 

y

 

 

Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 17.20

Wyniki końcowe młodziczki 2000

 

1

MUKS PRAGA WARSZAWA

2

UKS SPRINTER GOŚCINO

3

UKS DUBLER OPOLE LUBELSKIE

4

MUKS DARGFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI

 

 

Najlepsza zawodniczka Oliwia Bałuk                  UKS Sprinter Gościno  

Najlepsza bramkarka    Słoboda Katarzyna        UKS Sprinter Gościno       

Królowa strzelczyń        Olszowska Natalia        MUKS Praga Warszawa

 

Wyniki końcowe młodziczki 1998

 

1

MUKS PRAGA WARSZAWA

2

MUKS PRAGA WARSZAWA  II 

3

UKS SPRINTER GOŚCINO

4

UKS DUBLER OPOLE LUBELSKIE

 

 

Najlepsza zawodniczka Monika Kędzierska        MUKS Praga Warszawa

Najlepsza bramkarka    Oliwia Rapacka              MUKS Praga Warszawa

Królowa strzelczyń        Żmijewska Aleksandra   MUKS Praga Warszawa