X Og鏊nopolski Turniej Halowy Turniej

       Pi趾i No積ej Dziewcz徠

 

 

Tabele gier eliminacyjnych sobota 05 marca 2011

 

GRUPA   A - juniorki m這dsze  rocznik 95

 

 

 

MUKS Praga Warszawa

TKKF

Gr鎩ec

UKS Per豉 Olsztynek

UKS

Ba豉gany

ㄆbianka

UKS Sprinter Go軼ino

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

PRAGA

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

GR粑EC

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

PERx

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

4

BAxGANY

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

5

SPRINTER

 

 

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 
 
GRUPA   B  - juniorki m這dsze  rocznik 95

 

 

 

MUKS Praga II Warszawa

KS

Zam造nie

Radom

KS

Stomil

Olsztyn

UKS

Tygryski

安i皻och這wi

UKS Sprinter Go軼ino II

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA II

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ZAMΧNIE

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

OLSZTYN

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

4

TYGRYSKI

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

5

SPRINTER II

 

 

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

GRUPA   C  - m這dziczki  rocznik 99

 

 

 

MUKS Praga Warszawa

GOSiR

 

Piaseczno

KKS

W堯kniarz

Kalisz

UKS

Tygryski

安i皻och這wice

MUKS Praga II Warszawa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

PIASECZNO

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

KALISZ

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

4

TYGRYSKI

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

5

PRAGA II

 

 

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

Gry eliminacyjne

sobota  05 marca 2011

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRU玆NY

WYNIK

 

gospodarze

go軼ie

 1

09.00

 

1-5

95

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Go軼ino

 

  2

09.15

 

2-4

95

A

TKKF Gr鎩ec

UKS Ba豉gany ㄆbianka

 

  3

09.30

 

1-5

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

UKS Sprinter Go軼ino II

 

  4

09.45

 

2-4

 95

B

KS Zam造nie Radom

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

  5

10.00

 

1-5

99

C

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

 

  6

10.15

 

2-4

99

C

GOSiR Piaseczno

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

  7

10.30

 

1-3

95

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Per造 Olsztynek

 

  8

10.45

 

4-5

95

A

UKS Ba豉gany ㄆbianka

UKS Sprinter Go軼ino

 

  9

11.00

 

1-3

 95

B

MUKS Praga Warszawa  II

Stomil Olsztyn

 

10

11.15

 

4-5

 95

B

UKS Tygryski 安i皻och這wice

UKS Sprinter Go軼ino II

 

11

11.30

 

1-3

99

C

MUKS Praga Warszawa

KKS W堯kniarz1925 Kalisz

 

12

11.45

 

4-5

99

C

UKS Tygryski 安i皻och這wice

MUKS Praga Warszawa II

 

13

12.00

 

1-2

95

A

MUKS Praga Warszawa

TKKF Gr鎩ec

 

14

12.15

 

3-5

95

A

UKS Per造 Olsztynek

UKS Sprinter Go軼ino

 

15

12.30

 

1-2

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

KS Zam造nie Radom

 

16

12.45

 

3-5

 95

B

Stomil Olsztyn

UKS Sprinter Go軼ino II

 

17

13.00

 

1-2

99

C

MUKS Praga Warszawa

GOSiR Piaseczno

 

18

13.15

 

3-5

99

C

KKS W堯kniarz1925 Kalisz

MUKS Praga Warszawa II

 

19

13.30

 

3-4

95

A

UKS Per造 Olsztynek

UKS Ba豉gany ㄆbianka

 

20

13.45

 

2-5

95

A

TKKF Gr鎩ec

UKS Sprinter Go軼ino

 

21

14.00

 

3-4

 95

B

Stomil Olsztyn

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

22

14.15

 

2-5

 95

B

KS Zam造nie Radom

UKS Sprinter Go軼ino II

 

23

14.30

 

3-4

99

C

KKS W堯kniarz1925 Kalisz

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

24

14.45

 

2-5

99

C

GOSiR Piaseczno

MUKS Praga Warszawa II

 

25

 

15.00

 

2-3

95

A

TKKF Gr鎩ec

UKS Per造 Olsztynek

 

26

 

15.15

 

1-4

95

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Ba豉gany ㄆbianka

 

27

 

15.30

 

2-3

 95

B

KS Zam造nie Radom

Stomil Olsztyn

 

28

 

15.45

 

1-4

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

29

 

16.00

 

2-3

99

C

GOSiR Piaseczno

KKS W堯kniarz1925 Kalisz

 

30

 

16.15

 

1-4

99

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

                        

 

 

 

Mecze  p馧fina這we 1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Dru篡ny

Dru篡ny

Wynik

gospodarze

go軼ie

31

16.30

I z A

II z B

 

 

 

32

16.50

I z B

II z A

 

 

 

 

 

 

Mecz o 3 miejsce m這dziczek

33

17.10

III C

IV C

 

 

 

Mecz o 3 miejsce juniorek m這dszych

34

17.30

P 31

P 32

 

 

 

Mecz fina這wy m這dziczek

35

17.50

I C

II C

 

 

 

Mecz fina這wy juniorek m這dszych

36

18.10

Z 31

Z 32

 

 

 

 

Z – zwyci瞛ca

P - przegrany

 

 

              Zako鎍zenie Turnieju i Wr璚zenie Nagr鏚 godz. 18.30

 

 

 

 

Tabele gier eliminacyjnych niedziela 06 marca 2011

 

 
 
GRUPA   A - 1998

 

 

 

MUKS Praga Warszawa

UKS

Czw鏎ka

Radom

UKS

Sprinter

Go軼ino

UKS

Radzy

Podlaski

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga

X

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

CZW紑KA

 

 

X

X

 

 

 

 

 

 

 

3

SPRINTER

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 

4

RADZY

 

 

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 
GRUPA   B  - 1998

 

 

 

UKS

Dubler

Opole Lub

KKS

W堯kniarz

Kalisz

TKKF

Gr鎩ec

UKS

Tygryski

安i皻och這wic

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

DUBLER

X

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

KALISZ

 

 

X

X

 

 

 

 

 

 

 

3

GR粑EC

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 

4

TYGRYSKI

 

 

 

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 

 

 
GRUPA   D  - m這dziczki  rocznik 2000

 

 

MUKS Praga Warszawa

KKS

W堯kniarz

Kalisz

MUKS

Dargfil

Tomasz闚

UKS

Dubler

Opole Lub.

UKS

Sprinter

Go軼ino

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

KALISZ

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

DARGFIL

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

4

DUBLER

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

5

SPRINTER

 

 

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne

niedziela  06 marca 2011

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRU玆NY

WYNIK

 

gospodarze

go軼ie

 1

09.00

 

1-5

2000

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Sprinter Go軼ino

 

  2

09.15

 

2-4

2000

C

KKS W堯kniarz Kalisz

UKS Dubler Opole

 

  3

09.30

 

1-2

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

UKS Czw鏎ka Radom

 

  4

09.45

 

3-4

1998

A

UKS Sprinter Go軼ino

UKS Radzy Podlaski

 

  5

10.00

 

1-2

1998

B

UKS Dubler Opole

KKS W堯kniarz Kalisz

 

  6

10.15

 

3-4

1998

B

TKKF Gr鎩ec

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

  7

10.30

 

1-3

2000

C

MUKS Praga Warszawa

MUKS Dargifl Tomasz闚

 

  8

10.45

 

4-5

2000

C

UKS Dubler Opole

UKS Sprinter Go軼ino

 

  9

11.00

 

2-3

1998

A

UKS Czw鏎ka Radom

UKS Sprinter Go軼ino

 

10

11.15

 

1-4

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

UKS Radzy Podlaski

 

11

11.30

 

2-3

1998

B

KKS W堯kniarz Kalisz

TKKF Gr鎩ec

 

12

11.45

 

1-4

1998

B

UKS Dubler Opole

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

13

12.00

 

1-2

2000

C

MUKS Praga Warszawa

KKS W堯kniarz Kalisz

 

14

12.15

 

3-5

2000

C

MUKS Dargifl Tomasz闚

UKS Sprinter Go軼ino

 

15

12.30

 

2-4

1998

A

UKS Czw鏎ka Radom

UKS Radzy Podlaski

 

16

12.45

 

1-3

1998

A

MUKS Praga Warszawa 

UKS Sprinter Go軼ino

 

17

13.00

 

2-4

1998

B

KKS W堯kniarz Kalisz

UKS Tygryski 安i皻och這wice

 

18

13.15

 

1-3

1998

B

UKS Dubler Opole

TKKF Gr鎩ec

 

19

13.30

 

3-4

2000

C

MUKS Dargifl Tomasz闚

UKS Dubler Opole

 

20

13.45

 

2-5

2000

C

KKS W堯kniarz Kalisz

UKS Sprinter Go軼ino

 

21

14.00

 

1-4

2000

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole

 

22

14.15

 

2-3

2000

C

KKS W堯kniarz Kalisz

MUKS Dargifl Tomasz闚

 

 

 

 

 

Mecze  p馧fina這we 1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Dru篡ny

Dru篡ny

Wynik

gospodarze

go軼ie

23

14.30

I z A

II z B

 

 

 

24

14.50

I z B

II z A

 

 

 

 

 

 

Mecz o 3 miejsce m這dziczek 2000

25

15.10

III C

IV C

 

 

 

Mecz o 3 miejsce m這dziczek 1998

26

15.30

P 23

P 24

 

 

 

Mecz fina這wy m這dziczek 2000

27

15.50

I C

II C

 

 

 

Mecz fina這wy m這dziczek 1998

28

16.10

Z 23

Z 24

 

 

 

 

Z – zwyci瞛ca

P - przegrany

 

 

              Zako鎍zenie Turnieju i Wr璚zenie Nagr鏚 godz. 16.30