Halowe Mistrzostwa Mazowsza

       Piłki Nożnej  Kobiet kat. OPEN

              PIASECZNO  2011

 

 

Tabele gier eliminacyjnych 30.01.2011r

 

 
GRUPA   A

 

 

MUKS Praga Warszawa

AZS Uniwersytet

Warszawski

MKS

Piast

Piastów

MKS

Pogoń

Siedlce

 

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

 

1

PRAGA

X

x

2:2

1

3:1

3

3:0

3

7

8:3

I

2

AZS UW

2:2

1

X

x

0:0

1

1:0

3

5

3:2

II

3

MKS Piast

1:3

0

0:0

1

X

x

1:3

0

1

2:6

IV

4

POGOŃ

0:3

0

0:1

0

3:1

 

X

x

3

3:5

III

 

 
GRUPA   B 

 

 

KS

Zamłynie

Radom

LZS

Sparta

Mochowo

GOSiR

Piaseczno

KS

Raszyn

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

ZAMŁYNIE

X

x

1:0

3

0:2

0

2:0

3

6

3:2

I

2

SPARTA

0:1

0

X

x

2:1

3

1:1

1

4

3:3

II

3

PIASECZNO

2:0

3

1:2

0

X

x

0:0

1

4

3:2

III

4

RASZYN

0:2

0

1:1

1

0:0

1

X

x

2

1:3

IV

 

 

 
GRUPA   C

 

 

UKS

Czwórka

Radom

TKKF

Grójec

MUKS Praga II Warszawa

UKS

Goliat

Leoncin

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

CZWÓRKA

X

x

3:0

3

0:2

0

0:0

1

4

3:2

II

2

GRÓJEC

0:3

0

X

x

1:3

0

0:0

1

1

1:6

IV

3

PRAGA II

2:0

3

3:1

3

X

x

2:0

3

9

7:1

I

4

LEONCIN

0:0

1

0:0

1

0:2

0

X

x

2

0:2

III

 
       Halowe Mistrzostwa Mazowsza

       Piłki Nożnej  Kobiet kat. OPEN

              PIASECZNO  2011

 

Gry eliminacyjne

 24 stycznia 2010

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

 

GODZ

Nr

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

9.00

 

1-2

A

MUKS Praga Warszawa

AZS  Uniwersytet Warszawski

2:2

  2

9.15

 

3-4

A

MKS Piast Piastów

MKS Pogoń Siedlce

1:3

  3

9.30

 

1-2

B

KS Zamłynie Radom

LZS Sparta Mochowo

1:0

  4

9.45

 

3-4

B

GOSiR Piaseczno

KS  Raszyn     

0:0

  5

10.00

 

1-2

C

UKS Czwórka Radom

TKKF Grójec

3:0

  6

10.15

 

3-4

C

MUKS Praga Warszawa II

UKS Goliat  Leoncin

2:0

  7

10.30

 

1-4

A

MUKS Praga Warszawa

MKS Pogoń Siedlce

3:0

  8

10.45

 

2-3

A

AZS  Uniwersytet Warszawski

MKS Piast Piastów

0:0

  9

11.00

 

1-4

B

KS Zamłynie Radom

KS  Raszyn     

2:0

10

11.15

 

2-3

B

LZS Sparta Mochowo

GOSiR Piaseczno

2:1

11

11.30

 

1-4

C

UKS Czwórka Radom

UKS Goliat  Leoncin

0:0

12

11.45

 

2-3

C

TKKF Grójec

MUKS Praga Warszawa II

1:3

13

12.00

 

2-4

A

AZS  Uniwersytet Warszawski

MKS Pogoń Siedlce

1:0

14

12.15

 

1-3

A

MUKS Praga Warszawa

MKS Piast Piastów

3:1

15

12.30

 

2-4

B

LZS Sparta Mochowo

KS  Raszyn     

1:1

16

12.45

 

1-3

B

KS Zamłynie Radom

GOSiR Piaseczno

0:2

17

13.00

 

2-4

C

TKKF Grójec

UKS Goliat  Leoncin

0:0

18

13.15

 

1-3

C

UKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa II

0:2

 

 

        Halowe Mistrzostwa Mazowsza

       Piłki Nożnej  Kobiet kat. OPEN

              PIASECZNO  2011

 

Mecze  pucharowe  1 x 15 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

19

13.40

I z B

II z A

KS Zamłynie Radom

AZS UW Warszawa

3:2

20

14.00

I z A

III z CB

MUKS Praga Warszawa

GOSiR Piaseczno

0:0k(3:2

21

14.20

II z C

II z B

UKS Czwórka Radom

LZS Sparta Mochowo

3:3k(5:4

22

14.40

I z C

III z A

MUKS Praga Warszawa II

MKS Pogoń Siedlce

2:2k(3:1

23

15.00

Z 19

Z 20

KS Zamłynie Radom

MUKS Praga Warszawa

1:0

24

15.20

Z 19

Z 20

UKS Czwórka Radom

MUKS Praga Warszawa II

4:0

 

 

Mecz o 3 miejsce

 

25

15.40

P 23

P 24

MUKS Praga Warszawa

MUKS Praga Warszawa II

3:1

 

 

Mecz finałowy

 

26

16.00

Z 23

Z 24

KS Zamłynie Radom

UKS Czwórka Radom

0:1

               

 

Z – zwycięzca

P - przegrany

 

 

Zakończenie Turnieju i Wręczenie Nagród godz. 16.30

 

 

WYNIKI HMM Kat. OPEN

 

Mistrz Mazowsza     UKS Sportowa Czwórka Radom

 

Wicemistrz                 KS Zamłynie Radom

II Wicemistrz              MUKS Praga Warszawa     

IV miejsce                  MUKS Praga Warszawa  II

 

 

 

Król strzelców -  Zielińska Aleksandra - Czwórka Radom

 

Najlepsza Zawodniczka – Janicka Beata -  KS Zamłynie Radom

 

Najlepsza Bramkarka – Snopczyńska Anita - KS Zamłynie Radom