IX Mikołajkowy Ogólnopolski Halowy Turniej

       Piłki Nożnej Dziewcząt

 

Tabele gier eliminacyjnych niedziela 12 grudnia 2010

 

GRUPA   A – młodziczki 98

 

 

MUKS Praga Warszawa

KS

Sztorm

Gdynia

UKS

Dubler

Opole Lub.

KRS TKKF

Pionier

Tychy

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga A

X

X

3:0

3

1:3

0

4:0

3

6

8:3

II

2

Sztorm

0:3

0

X

X

1:1

1

5:0

3

4

6:4

III

3

Dubler

3:1

3

1:1

1

X

X

3:0

3

7

7:2

I

4

Pionier

0:4

0

0:5

0

0:3

0

X

X

0

0:12

IV

 

GRUPA   B  - młodziczki 98

 

 

UKS

Radzyń

Podlaski

KS

Sztorm

Gdynia

LUKS

Sport

Wydminy

MUKS

Dargfil

Tomaszów

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Radzyń

X

X

0:0

1

2:2

1

1:0

3

5

3:2

II

2

Sztorm B

0:0

1

X

X

3:1

3

0:0

1

5

3:1

I

3

Wydminy

2:2

1

1:3

0

X

X

2:0

3

4

5:5

III

4

Tomaszów

0:1

0

0:0

1

0:2

0

X

X

1

0:3

IV

 
GRUPA   C  - młodziczki  rocznik 98

 

 

MUKS Praga Warszawa

 

UKS

Tygryski

Świętochłowice

LZS Sparta

Mochowo

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga B

X

X

 

 

1:2

0

1:0

3

3

2:2

II

2

 

 

 

X

X

 

 

 

 

 

 

 

3

Tygryski

2:1

3

 

 

X

X

2:0

3

6

4:1

I

4

Mochowo

0:1

0

 

 

0:2

0

X

X

0

0:3

III

 
GRUPA   D  - młodziczki 2000

 

MUKS

Praga A

Warszawa

LKS

Sparta

Mochowo

MUKS

Dargfil

Tomaszów

UKS

Surma

Barczewo

MUKS

Dargfil

Tomaszów B

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga 

X

X

1:3

0

4:0

3

4:0

3

8:0

3

9

17:3

II

2

Ziółka

3:1

3

X

X

4:0

3

4:0

3

5:0

3

12

19:1

I

3

Tomaszów

0:4

0

0:7

0

X

X

0:2

0

1:0

3

3

1:13

IV

4

Dubler

0:4

0

0:4

0

2:0

3

X

X

2:0

3

6

4:8

III

5

TomaszówB

0:8

0

0:5

0

0:1

0

0:2

0

X

x

0

0:16

V

 

 

Gry eliminacyjne

niedziela  12 grudnia 2010

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

 

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-2

98

A

MUKS Praga Warszawa  A

KS Sztorm Gdynia

3:0

  2

09.15

 

3-4

98

A

UKS Dubler Opole Lub.

KRS TKKF Pionier Tychy

3:0

  3

09.30

 

1-2

98

B

UKS Radzyń Podlaski

KS Sztorm Gdynia II

0:0

  4

10.45

 

3-4

98

B

LUKS Sport Wydminy

MUKS Dargfil Tomaszów

2:0

  5

11.00

 

2-5

2000

D

UKS Ziółka Klęka

MUKS Dargfil Tomaszów B

5:0

  6

11.15

 

3-4

98

C

UKS Tygryski Świętochłowice

LZS Sparta Mochowo

3:0

  7

11.30

 

1-2

2000

D

MUKS Praga Warszawa

UKS Ziółka Klęka

1:3

  8

11.45

 

3-4

2000

D

MUKS Dargfil Tomaszów

UKS Dubler Opole Lub.

0:2

  9

12.00

 

2-3

98

A

KS Sztorm Gdynia

UKS Dubler Opole Lub.

1:1

10

12.15

 

1-4

98

A

MUKS Praga Warszawa  A

KRS TKKF Pionier Tychy

4:0

11

12.30

 

2-3

98

B

KS Sztorm Gdynia II

LUKS Sport Wydminy

3:1

12

12.45

 

1-4

98

B

UKS Radzyń Podlaski

MUKS Dargfil Tomaszów

1:0

13

13.00

 

1-5

98

D

MUKS Praga Warszawa

MUKS Dargfil Tomaszów B

8:0

14

13.15

 

1-4

98

C

MUKS Praga Warszawa B

LZS Sparta Mochowo

1:0

15

13.30

 

2-3

2000

D

UKS Ziółka Klęka

MUKS Dargfil Tomaszów

7:0

16

13.45

 

1-4

2000

D

MUKS Praga Warszawa

UKS Dubler Opole Lub.

4:0

17

14.00

 

2-4

98

A

KS Sztorm Gdynia

KRS TKKF Pionier Tychy

5:0

18

14.15

 

3-1

98

A

UKS Dubler Opole Lub.

MUKS Praga Warszawa  A

3:1

19

14.30

 

2-4

98

B

KS Sztorm Gdynia II

MUKS Dargfil Tomaszów

0:0

20

14.45

 

3-1

98

B

LUKS Sport Wydminy

UKS Radzyń Podlaski

2:2

21

15.00

 

3-5

2000

D

MUKS Dargfil Tomaszów

MUKS Dargfil Tomaszów B

1:0

22

15.15

 

3-1

98

C

UKS Tygryski Świętochłowice

MUKS Praga Warszawa B

2:1

23

15.30

 

2-4

2000

D

UKS Ziółka Klęka

UKS Dubler Opole Lub.

4:0

24

15.45

 

3-1

2000

D

MUKS Dargfil Tomaszów

MUKS Praga Warszawa

4:0

25

16.00

 

5-4

2000

D

UKS Dubler Opole Lub.

MUKS Dargfil Tomaszów B

2:0

 

 

 

 

Mecze  pucharowe  1 x 12 minut

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

25

16.00

I z A

III z CB

UKS Dubler Opole Lub.

LUKS Sport Wydminy

4:0

26

16.15

II z B

II z C

UKS Radzyń Podlaski

MUKS Praga Warszawa B

1:0

27

16.30

I z B

II z A

KS Sztorm Gdynia II

MUKS Praga Warszawa  A

0:3

28

16.45

I z C

III z AB

UKS Tygryski

KS Sztorm Gdynia

0:1

29

17.00

Z 25

Z 26

UKS Dubler Opole Lub.

UKS Radzyń Podlaski

1:1k2:1

30

17.15

Z 27

Z 28

MUKS Praga Warszawa  A

KS Sztorm Gdynia

3:1

                  

 

Mecz o trzecie miejsce Młodziczek 2000

 

31

17.30

III D

IVD

UKS Dubler Opole

MUKS Dargfil

2:0

 

Mecz o trzecie miejsce Młodziczek 98

 

32

17.45

P 29

P 30

KS Sztorm Gdynia

UKS Radzyń Podlaski

2:2k2:1

 

 

Mecz finałowy młodziczek 2000

33

18.00

I D

IID

UKS Ziółka Klęka

MUKS Praga Warszawa

3:0

 

 Mecz finałowy młodziczek 98

34

18.15

Z 29

Z 30

UKS Dubler Opole Lub.

MUKS Praga Warszawa 

1:3

 

Wyniki Końcowe

    Młodziczki 98                                                                                Młodziczki 2000

 

1. MUKS Praga Warszawa                                                     1. UKS Ziółka Klęka

 

2. UKS Dubler Opole Lub                                                           2. MUKS Praga Warszawa

3. KS Sztorm Gdynia                                                               3. UKS Dubler Opole Lub

4. UKS Radzyń Podlaski                                                             4. MUKS Dargfil Tomaszów

5.UKS Tygryski Świętochłowice                                              5. MUKS Praga Warszawa B

6.MUKS Praga II

7. KS Sztorm Gdynia II

8. LUKS Sport Wydminy

9. MUKS Dargfil Tomaszów

10. LKS Sparta Mochowo

11. KRS TKKF Pionier Tychy

 

Nagrody indywidualne

 

     Młodziczki 98                                                                               Młodziczki 2000

 

Najlepsza Bramkarka

 

Połczyńska Julia - KS Sztorm Gdynia                          Skoradzka Roksana- UKS Ziółka Klęka

 

Najlepsza Zawodniczka

 

Kinga Kołek  - MUKS Praga Warszawa                        Olszowska Natalia- MUKS Praga Warszawa

 

Królowa Strzelczyń

 

Jendrzejewicz Agnieszka- UKS Dubler Opole Lub            Nogalska Klaudia-  UKS Ziółka Klęka