IX Mikołajkowy Ogólnopolski Halowy Turniej

       Piłki Nożnej Dziewcząt

 

 

Tabele gier eliminacyjnych sobota 11 grudnia 2010
 
 
GRUPA   A- juniorki młodsze  rocznik 95

 

MUKS

Praga B

Warszawa

UKS

Awiator

Mosty

UKS

Tygryski

Świętochłowice

 

UKS Goliat

Leoncin

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga  B

X

x

3:0

3

2:2

1

 

 

2:0

3

7

8:2

I

2

Mosty

0:4

0

X

x

1:2

0

 

 

0:0

1

1

1:6

III

3

Tygryski

2:2

1

2:1

3

X

x

 

 

3:0

3

7

7:3

II

4

 

 

 

 

 

 

 

X

x

 

 

 

 

 

5

Goliat

0:2

0

0:0

1

0:3

0

 

 

X

x

1

0:5

IV

 

 
GRUPA   B  - juniorki –młodsze rocznik 95

 

 

MUKS

Praga A

Warszawa

LKS

Sparta

Mochowo

MUKS

Dargfil

Tomaszów

UKS

Surma

Barczewo

KS Hutnik

Huta

Czechy

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

Praga A

X

x

1:0

3

0:1

0

0:2

0

0:1

0

3

1:4

IV

2

Mochowo

0:1

0

X

x

0:4

0

0:6

0

2:2

1

1

2:13

V

3

Tomaszów

1:0

3

 

3

X

x

1:2

0

2:1

3

9

8:3

II

4

Barczewo

2:0

3

6:0

3

2:1

3

X

x

4:0

3

12

14:1

I

5

Hutnik

1:0

3

2:2

1

1:2

0

0:4

0

X

x

4

4:8

III

 

 

 
GRUPA   C – młodziczki 99 i młodsze

 

 

MUKS Praga Warszawa

S.P

Gójsk

UKS

Ziółka

Klęka

MUKS Praga Warszawa

LUKS

Sport

Wydminy

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

PRAGA

X

x

7:0

3

3:1

3

5:0

3

1:1

1

10

16:2

I

2

S.P Gójsk

0:7

0

X

x

0:5

0

0:4

0

0:3

0

0

0:19

V

3

Klęka

1:3

0

5:0

3

X

x

1:0

3

4:1

3

9

10:4

II

4

PRAGA B

0:5

0

4:0

3

0:1

0

X

x

2:1

3

6

6:7

IV

5

Wydminy

1:1

1

3:0

3

4:1

3

1:2

0

X

x

7

9:4

III

 

 

 

 

 

 

Gry eliminacyjne

sobota  11 grudnia  2010

Mecze eliminacyjne 1 x 12 minut

 

GODZ

Nr

R.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

09.00

 

1-5

95

A

MUKS Praga Warszawa I

UKS  Goliat Leoncin

2:0

  2

09.15

 

2-4

95

A

UKS Awiator Mosty

 

 

  3

09.30

 

1-5

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

KS Hutnik Huta Czechy

0:1

  4

09.45

 

2-4

 95

B

LKS Sparta Mochowo

LUKS Surma Barczewo

0:5

  5

10.00

 

1-5

99

C

MUKS Praga Warszawa

LUKS Sport Wydminy

1:1

  6

10.15

 

2-4

99

C

Szkoła Podstawowa Gójsk

UMKS Zgierz

3:0

  7

10.30

 

3-5

95

A

UKS Tygryski Świętochłowice

UKS  Goliat Leoncin

3:0

  8

10.45

 

1-4

95

A

MUKS Praga Warszawa I

 

 

  9

11.00

 

3-5

 95

B

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

KS Hutnik Huta Czechy

2:1

10

11.15

 

1-4

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

LUKS Surma Barczewo

0:2

11

11.30

 

3-5

99

C

UKS Ziółka Klęka

LUKS Sport Wydminy

4:1

12

11.45

 

1-4

99

C

MUKS Praga Warszawa

UMKS Zgierz

3:0

13

12.00

 

2-3

95

A

UKS Awiator Mosty

UKS Tygryski Świętochłowice

1:2

14

12.15

 

5-4

95

A

UKS Goliat Leoncin

 

 

15

12.30

 

2-3

 95

B

LKS Sparta Mochowo

MUKS Dargfil Tomaszów Maz

0:4

16

12.45

 

5-4

 95

B

KS Hutnik Huta Czechy

LUKS Surma Barczewo

0:4

17

13.00

 

2-3

99

C

Szkoła Podstawowa Gójsk

UKS Ziółka Klęka

 

18

13.15

 

5-4

99

C

LUKS Sport Wydminy

UMKS Zgierz

3:0

19

13.30

 

1-3

95

A

MUKS Praga Warszawa I

UKS Tygryski Świętochłowice

2:2

20

13.45

 

2-5

95

A

UKS Awiator Mosty

UKS Goliat Leoncin

0:0

21

14.00

 

1-3

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

MUKS Dargfil Tomaszów

0:1

22

14.15

 

2-5

 95

B

LKS Sparta Mochowo

KS Hutnik Huta Czechy

2:2

23

14.30

 

1-3

99

C

MUKS Praga Warszawa

UKS Ziółka Klęka

3:1

24

14.45

 

2-5

99

C

Szkoła Podstawowa Gójsk

LUKS Sport Wydminy

0:3

25

 

15.00

 

4-3

95

A

 

UKS Tygryski Świętochłowice

 

26

 

15.15

 

1-2

95

A

MUKS Praga Warszawa I

UKS Awiator Mosty

4:0

27

 

15.30

 

4-3

 95

B

LUKS Surma Barczewo

MUKS Dargfil Tomaszów

2:1

28

 

15.45

 

1-2

 95

B

MUKS Praga Warszawa II

LKS Sparta Mochowo

1:0

29

 

16.00

 

4-3

99

C

UMKS Zgierz

UKS Ziółka Klęka

0:3

30

 

16.15

 

1-2

99

C

MUKS Praga Warszawa

Szkoła Podstawowa Gójsk

0:4

                       

 

Mecze  półfinałowe  1 x 12 minut

 

Nr meczu

Godz.

Drużyny

Drużyny

Wynik

gospodarze

goście

31

16.30

I z A

II z B

MUKS Praga Warszawa I

MUKS Dargfil Tomaszów 

2:0

32

16.45

I z B

II z A

LUKS Surma Barczewo

UKS Tygryski Świętochłowice

1:-0

Mecz o 3 miejsce młodziczek 99

33

17.00

III C

IV C

LUKS Sport Wydminy

MUKS Praga Warszawa B

1:0

Mecz o 3 miejsce juniorek młodszych

34

17.15

P 31

P 32

MUKS Dargfil Tomaszów 

UKS Tygryski Świętochłowice

2:3

Mecz finałowy młodziczek 99

35

17.30

I C

II C

MUKS Praga Warszawa

UKS Ziółka Klęka

3:1

Mecz finałowy juniorek młodszych

36

17.45

Z 31

Z 32

MUKS Praga Warszawa I

LUKS Surma Barczewo

3:1

 

Wyniki Końcowe

 

    Juniorki Młodsze                                                                          Młodziczki 99

 

1. MUKS Praga Warszawa                                                       1. MUKS Praga Warszawa

 

2.UKS Surma Barczewo                                                            2.UKS Ziółka Klęka

3.UKS Tygryski Świętochłowice                                                3.LUKS Sport Wydminy

4.MUKS Dargfil Tomaszów Maz.                                               4.MUKS Praga Warszawa B

5.UKS Hutnik Huta Czechy                                                        5. S.P Gójsk

6.MUKS Praga II

7.UKS Goliat Leoncin

8.UKS Awiator Mosty

9.LKS Sparta Mochowo

 

Nagrody indywidualne

 

      Juniorki Młodsze                                                                           Młodziczki 99

 

Najlepsza Bramkarka

 

Krośnia Justyna - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.              Sowalska Monika- MUKS Praga Warszawa

 

Najlepsza Zawodniczka

 

Dymińska Klaudia- MUKS Praga Warszawa                       Nogalska Klaudia- UKS Ziółka Klęka

 

 

Królowa Strzelczyń

 

Szaj Magdalena- UKS Surma Barczewo                    Zawistowska Weronika- MUKS Praga Warszawa