TURNIEJ  FINAŁOWY   MISTRZOSTW POLSKI   W  RAMACH OOM

w PIŁCE  NOŻNEJ  KOBIET W  KATEGORII   JUNIOREK  MŁODSZYCH  U -  16   w SEZONIE  2010

 


 

Gorzów Wielkopolski 04-11 Lipca 2010 r.

 

 

 

Gry eliminacyjne kolejność meczów

 

Mecze eliminacyjne 2 x 30 minut

 

GRUPA   A  - juniorki młodsze  rocznik 94

 

 

 

GODZ

Dień

Boisko.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

 

09.30

 

05.07

1

A

FC Katowice

KS Zamłynie Radom

2:2

  2

10.00

 

05.07

2

A

Sztorm Gdynia

ECO-REN Ziemia Lubińska

4:1

  3

09.00

 

06.07

1

A

ECO-REN Ziemia Lubińska

FC Katowice

3:1

  4

10.30

07.07

1

A

KS Zamłynie Radom

Sztorm Gdynia

0:3

  5

09.00

 

08.07

1

A

ECO-REN Ziemia Lubińska

KS Zamłynie Radom

2:0

  6

10.30

 

08.07

1

A

Sztorm Gdynia

FC Katowice

1:0

 

 

Tabela Końcowa Eliminacji Turnieju Finałowego

 
GRUPA   A  - juniorki młodsze  rocznik 94

 

 

 

UKS

Sztorm Gdynia

ECO-REN

Ziemia Lubińska

FC

Katowice

KS

Zamłynie Radom

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

 

Sztorm Gdynia

X

X

4:1

3

1:0

3

3:1

3

9

8:2

I

2

 

LUKS ECO-REN Ziemia Lubińska

1:4

0

X

X

3:1

3

2:0

3

6

6:5

II

3

 

FC Katowice

0:1

0

1:3

0

X

X

2:2

1

1

3:6

III

4

 

KS Zamłynie Radom

1:3

0

0:2

 

2:2

1

X

X

1

3:7

IV

 

 

 

 
 
GRUPA  B  - juniorki młodsze  rocznik 94

 

 

 

GODZ

Dień

Boisko.

GR

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

 1

 

16.30

 

05.07

1

A

UMKS  Ostrowia  Ostrówek

MKS Olimpia Szczecin

4:1

  2

18.00

 

05.07

1

A

MUKS Praga Warszawa

UKS Gol Częstochowa

11:1

  3

16.30

 

06.07

1

A

UKS Gol Częstochowa

UMKS  Ostrowia  Ostrówek

0:9

  4

18.00

 

07.07

1

A

MKS Olimpia Szczecin

MUKS Praga Warszawa

0:2

  5

16.30

 

08.07

1

A

UMKS  Ostrowia  Ostrówek

MUKS Praga Warszawa

4:1

  6

18.00

 

08.07

1

A

MKS Olimpia Szczecin

UKS Gol Częstochowa

2:0

 

 

Tabela Końcowa Eliminacji Turnieju Finałowego

 
GRUPA   B  - juniorki młodsze  rocznik 94

 

 

 

UMKS  Ostrowia  Ostrówek

MKS

Olimpia Szczecin

MUKS

Praga Warszawa

UKS

Gol Częstochowa

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

UMKS  Ostrowia  Ostrówek

X

X

4:1

3

4:1

 

9:0

3

9

17:2

I

2

MKS Olimpia Szczecin

1:4

0

X

X

0:2

0

2:0

3

3

3:6

III

3

MUKS Praga Warszawa

1:4

 

2:0

3

X

X

11:1

3

6

14:5

II

4

UKS Gol Częstochowa

0:9

0

0:2

0

1:11

0

X

X

0

1:22

IV

 

MECZE   PÓŁFINAŁOWE

Finał A o miejsca  I –IV

 

UKS Sztorm Gdynia           : MUKS Praga Warszawa           4 : 0

UMKS Ostrowia Ostrówek  : ECO-REN Ziemia Lubińska      4 : 1

 

Finał B o miejsca  V- VIII

          

FC Katowice                        : UKS Gol Częstochowa          6 : 2

MKS Olimpia Szczecin       : KS Zamłynie Radom              4 : 0

 

MECZE   FINAŁOWE

Finał A o miejsca  I

 

UKS Sztorm Gdynia           : UMKS Ostrowia Ostrówek        1 : 0

 

Finał A o miejsca  III

 

MUKS Praga Warszawa     : ECO-REN Ziemia Lubińska      4 : 1

 

Finał B o miejsca  V- VIII

          

FC Katowice                      : MKS Olimpia Szczecin            2 : 0

 

Finał B o miejsca  V- VIII

          

UKS Gol Częstochowa       : KS Zamłynie Radom              4 : 0

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

 

Mistrz  Polski        UMKS Ostrowia Ostrówek          

I Wicemistrz          UKS Sztorm Gdynia          

II Wicemistrz         MUKS Praga Warszawa    

IV                          ECO-REN Ziemia Lubińska     

V                           MKS Olimpia Szczecin           

VI                          FC Katowice                      

VII                         KS Zamłynie Radom             

VIII                        UKS Gol Częstochowa     

 

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

I  Miejsce woj. Mazowieckie
 II Miejsce woj. Łódzkie

             III Miejsce woj. Pomorskie