Kraków02.07.2012 r

 

TURNIEJ  FINAŁOWY  OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADY  MŁODZIEŻY  W  PIŁCE  NOŻNEJ  KOBIET

W  KATEGORII   JUNIOREK  MŁODSZYCH  U -  16   SEZONIE  2011/2012

 

Tabela Gier Eliminacyjnych

Udział biorą drużyny

 

-           A 1 MAŁOPOLSKI ZPN

-           A 2 ŚLĄSKI ZPN

-           A 3WIELKOPOLSKI ZPN

-           A4WARMIŃSKO – MAZURSKI ZPN

 

GRUPA   A  - juniorki młodsze  rocznik 96 – 98

 

 

Małopolski

ZPN

Śląski

ZPN

Wielkopolski

ZPN

Warmińsko

Mazurski

ZPN

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

MAŁOPOLSKI

X

X

2:2

1

1:4

0

9:1

3

4

12:7

 

2

ŚLĄSKI

2:2

1

X

X

2:0

3

6:0

3

7

10:2

 

3

WIELKOPOLSKI

4:1

3

0:2

0

X

X

5:0

3

6

9:3

 

4

WARMIŃSKO

1:9

0

0:6

0

0:5

0

X

X

0

1:20

 

 

 

 

-           B 1 MAZOWIECKI  ZPN

-           B 2 OPOLSKI I ZPN

-           B 3 LUBUSKI  ZPN

-           B 4 LUBELSKI  ZPN

 
GRUPAB- juniorki-młodsze   rocznik 96-98

 

Mazowiecki

ZPN

Opolski

ZPN

Lubuski

ZPN

Lubelski

ZPN

 

 

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Wynik

P

Punkty

Bramki

Miejsce

1

MAZOWIECKI

X

X

5:0

3

1:0

3

4:1

3

9

10:1

 

2

OPOLSKI

0:5

0

X

X

1:1

1

2:5

0

1

3:11

 

3

LUBUSKI

0:1

 

1:1

1

X

X

0:0

1

1

1:2

 

4

LUBELSKI

1:4

0

5:2

 

0:0

1

X

X

4

6:6

 

                         

 

 

Gry eliminacyjne kolejność meczów

Mecze eliminacyjne 2 x 30 minut

GRUPA A

 

 

GODZ

Nr

R.

GRUPA

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

1

10.00

 

1-2

U-16

A

MAŁOPOLSKI  ZPN

ŚLASKI ZPN

2:2

  2

10.00

 

3-4

 U-16

A

WIELKOPOLSKI  ZPN

WARMIŃSKO - MAZURSKI

5:0

  3

11.10

 

2-4

U-16

A

ŚLĄSKI ZPN

WARMIŃSKO - MAZURSKI

6:0

4

11.10

1-3

U-16

A

MAŁOPOLSKI  ZPN

WIELKOPOLSKI  ZPN

1:4

5

12.20

 

1-4

U-16

A

WARMIŃSKO - MAZURSKI

MAŁOPOLSKI  ZPN

1:9

6

12.20

 

2-3

U-16

A

WIELKOPOLSKI  ZPN

ŚLASKI ZPN

0:2

 

 

GRUPA B

 

 

GODZ

Nr

R.

Grupa

DRUŻYNY

WYNIK

 

gospodarze

goście

1

10.00

 

1-2

U-16

B

MAZOWIECKI  ZPN

Bekker 15

Zajączkowska K 28

Grabowska 35, 37

Rędzia 32

OPLSKI ZPN

5:0

  2

10.00

 

3-4

 U-16

B

LUBUSKI ZPN

LUBELSKI ZPN

0:0

  3

11.10

 

2-4

U-16

B

OPOLSKI ZPN

LUBUSKI ZPN

6:0

4

11.10

1-3

U-16

B

MAZOWIECKI  ZPN

Molenda 19

LUBUSKI ZPN

1:4

5

12.20

 

1-4

U-16

B

MAZOWIECKI  ZPN

Rapacka 9

Mostowska 21

Grabowska 28

Rędzia 41

LUBELSKI ZPN

 

4:1

6

12.20

 

2-3

U-16

B

OPOLSKI ZPN

LUBUSKI ZPN

1:1

 

 

Półfinały 07.07.2012  godz. 16.00

 

Wielkopolski ZPN – Mazowiecki ZPN  6:1

Rędzia 31

Śląski ZPN           –  Lubelski  ZPN      1:1

 

 

Finały

 

Mecz  o III miejsce    Lubelski  ZPN   - Mazowiecki ZPN    0:3

                                                                                                                 Grabowska  14

                                                                                                                  Rapacka   52

Rędzia  58   

 

Mecz o I  miejsce       Wielkopolski ZPN – Śląski  ZPN       3:2

 

Końcowe wyniki OOM 2012

 

I    miejsce              WIELKOPOLSKI   ZPN

II   miejsce              Śląski    ZPN

III  miejsce              Mazowiecki ZPN

IV  miejsce              Lubelski     ZPN

V miejsce                Małopolski  ZPN

VI miejsce               Warmińsko –Mazurski   ZPN

VII miejsce              Opolski ZPN

VIII miejsce             Lubuski  ZPN

        

KADRA  MAZOWIECKIEGO  ZPN  WYSTĘPUJE  W  SKŁADZIE

 

Bekker Weronika                         MUKS Praga Warszawa

Bielecka Weronika                      MUKS Praga Warszawa

Dymińska Klaudia                       MUKS Praga Warszawa

Grabowska Dominika                 MUKS Praga Warszawa

Kędzierska Monika                     MUKS Praga Warszawa

Kołek Kinga                                  MUKS Praga Warszawa

Kołodziejczyk Arleta                   MUKS Praga Warszawa

Kownacka Agata                         MUKS Praga Warszawa

Molenda Kinga                             LUKS Sportowa Czwórka Radom

Mostowska Katarzyna                MUKS Praga Warszawa

Rapacka Oliwia                             MUKS Praga Warszawa

Rędzia Anna                                 KS Zamłynie Konsbud  S.A

Witkowska Katarzyna                 KS Zamłynie Konsbud  S.A

Zajączkowska Kinga                    MUKS Praga Warszawa

Zajączkowska Sylwia                  MUKS Praga Warszawa

Żmijewska Aleksandra               MUKS Praga Warszawa