Program Finału VIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Nożnej

 

03.12.2010r. – piątek

18:00 – 19:00 - Przyjazd drużyn Ośrodek Fundusz Wczasów Pracowniczych,

                         Spała ul. Mościckiego 19

19:00 - Kolacja

20:30 - Odprawa techniczna, weryfikacja dokumentów

           – sala konferencyjna Ośrodka

 

04.12.2010r. – sobota

7:15 - Śniadanie  Ośrodek Fundusz Wczasów Pracowniczych -drużyny grupy

A

7.45 - Śniadanie  Ośrodek Fundusz Wczasów Pracowniczych -drużyny grupy

B

8:00 - Wyjazd autokaru do hali sportowej w Tomaszowie Maz.

          (SP1, ul. L.W. Maya 11) -drużyny grupy A

8:45 - Wyjazd autokaru do hali sportowej w Tomaszowie Maz.

          (SP1, ul. L.W. Maya 11) -drużyny grupy B

 

9:00   - 12.30 - mecze eliminacyjne w grupach

12.00 - Obiad drużyny grupy B, stołówka przy hali sportowej ul. L.W. Maya 11

12.30 - Obiad drużyny grupy A, stołówka przy hali sportowej ul. L.W. Maya 11

12:45 - wyjazd autokaru do Spały -drużyny grupy B

13. 00– wyjazd drugiego autokaru do Spały - drużyny grupy A

14:30 – wyjazd dwóch autokarów do hali sportowej w Tomaszowie Maz. drużyny grupy A i B

15:00 – Uroczyste otwarcie

15:45 – 19:10 - Mecze eliminacyjne w grupach

18.45 – wyjazd drużyn  drużyny grupy A

19:30 - wyjazd drużyn   drużyny grupy B

19:00 – 20.30 Kolacja w Ośrodek Fundusz Wczasów Pracowniczych,

                         Spała ul. Mościckiego 19

20.30 - Odprawa techniczna, spotkanie integracyjne trenerów

05.12.2010r. – niedziela

07:00 – 08:30 - Śniadanie

09:30 – 10:40 - Mecze  III A- IV B, III B – IV A

10:50 – 12:10 - Mecze półfinałowe

12:10 – 13.30 – Mecze o miejsca V-VIII

13:30 - Mecz o III miejsce

14:10 – Mecz o I miejsce

15:00 - Uroczyste zakończenie

 

Terminarz spotkań:

 

                         04 grudnia 2010r. /SOBOTA/

 

L.p

 

Godzina

 

Mecz

 

Nazwa zespołu

 

Nazwa zespołu

 

Wynik

 

1.

9.00

A 1-2

KKPK "Medyk" Konin

KKS "Włókniarz" 1925 Kalisz

 

 

2.

9.35

A 3-4

MUKS "Dargfil" Tomaszów Maz.

KŚ AZS Wrocław

 

 

3.

10.10

B 1-2

MUKS "Praga" Warszwa

KS "Wanda" Kraków

 

 

4.

10.45

B 3-4

"Pogoń" Szczecin Women

1 FC AZS AWF Katowice

 

 

5.

11.20

A 4-1

KŚ AZS Wrocław

KKPK "Medyk" Konin

 

 

6.

11.55

A 2-3

KKS "Włókniarz" 1925 Kalisz

MUKS "Dargfil" Tomaszów Maz.

 

 

                                        PRZERWA OBIAGOWA

 

 

15.00                          UROCZYSTE OTWARCIE

          FINAŁU VIII HALOWYCH MISTRZOSTW  POLSKI JUNIOREK

 

 

7.

15.45

B 4-1

1 FC AZS AWF Katowice

MUKS "Praga" Warszwa

 

 

8.

16.20

B 2-3

KS "Wanda" Kraków

"Pogoń" Szczecin Women

 

 

9.

16.55

A 4-2

KŚ AZS Wrocław

KKS "Włókniarz" 1925 Kalisz

 

 

10.

17.30

A 1-3

KKPK "Medyk" Konin

MUKS "Dargfil" Tomaszów Maz.

 

 

11.

18.05

B 4-2

1 FC AZS AWF Katowice

KS "Wanda" Kraków

 

 

12.

18.40

B 1-3

MUKS "Praga" Warszwa

"Pogoń" Szczecin Women

 

 

                       

 

 

 

05.12.2010r. /NIEDZIELA/

 

 

 

 

L.p.

 

Godzina

 

Mecz

 

Nazwa zespołu

 

Nazwa zespołu

 

Wynik

 

A.

 

09.30

 

IIIA - IVB

 

 

 

 

B.

 

10.10

III B- IV A

 

 

 

 

C.

 

10.50

 PÓŁFINAŁ

I A - II B

 

 

 

 

D.

 

11.30

PÓŁFINAŁ

I B - II A

 

 

 

 

E.

12.10

Pokonani z meczu A-B

Grają o miejsce VII

 

 

 

 

F.

12.50

Zwycięscy z meczu A-B

Grają o miejsce V

 

 

 

 

G.

13.30

Pokonani z meczu C-D

Grają o miejsce III

 

 

 

 

H.

FINAŁ

14.10

Zwycięscy  z meczu C-D

Grają o miejsce I

 

 

 

 

 

15.00

UROCZYSTE  ZAKOŃCZENIE