Przed rundą wiosenną

 

 

SENIORKI i juniorki U-19

Trener Grzegorz Machnacki zaplanował cały cykl przygotowań drużyny do sezonu wiosennego. Już 17 stycznia 2009 roku wyjazd na 10 dniowy obóz kondycyjno – szkoleniowy, który odbędzie się w Sztutowie w OW Promyk (zobacz). Prócz zajęć taktyczno - szkoleniowych, drużyna zagra dwa mecze sparingowe. Po powrocie zawodniczki będą trenowały trzy razy w tygodniu na boisku i raz na hali, a od marca tylko na boisku.

W lutym drużyna weźmie udział w Halowych Mistrzostwach Mazowsza oraz rozegra 3 mecz sparingowe z liczącymi się drużynami I-szej ligi.

 

 

Juniorki młodsze U-16

Trener juniorek młodszych Marek Anglart przygotowania do sezonu wiosennego rozpoczyna obozem kondycyjno – szkoleniowym w górach w dniach 16-26 stycznia 2009 roku. W trakcie obozu dziewczęta zagrają dwa mecze sparingowe z drużynami chłopców, a treningi odbywały się będą na boisku i w hali.

Po powrocie z obozu drużyna weźmie udział w Halowych Mistrzostwach Mazowsza. Należy nadmienić, że juniorki młodsze są Mistrzyniami Mazowsza z ubiegłego roku, pokonały wówczas wszystkie seniorskie drużyny naszego regionu. Trener czyni starania, aby jego drużyna rozegrała 2-3 mecze sparingowe z II-go ligowymi drużynami z Mazowsza.

 

 

Młodziczki U-10 i U-11

Trener najmłodszych dziewcząt Maciej Anglart również zaplanował dziesięciodniowy obóz szkoleniowy w górach, w terminie od 16 do 26 stycznia br. Treningi na hali i zabawy z piłką na śniegu, to główne element szkolenia piłkarskiego najmłodszych zawodniczek. Dziewczynki zagrają dwa mecze sparingowe z drużynami chłopców. Po powrocie z obozu drużyna weźmie udział w dwóch turniejach halowych.