MUKS PRAGA WARSZAWA-KS RASZYN 3:1

18.08.2018  zespół seniorek rozegrał pierwsze ligowe spotkanie I Ligi grupy północnej.
Przeciwnikiem była dobrze nam znana drużyna KS Raszyn.
Na pierwszą bramkę długo nie trzeba było czekać bowiem już w 4' min.spotkania w swoim debiutanckim występie gola na 1:0 strzeliła Weronika Szuba. Brawo Szuba!
Tuż przed przerwą zawodniczki z Raszyna wykorzystując stały fragment gry doprowadziły do remisu i tak z wynikiem 1:1 zakończyliśmy pierwszą połowę.
W drugiej odsłonie meczu oglądaliśmy aż 4 bramki jednak 2 z nich dla zespołu Raszyna nie zostały uznane z uwagi na podyktowane dwukrotnie pozycje spalone zawodniczek tego zespołu.
Kolejne 2 trafienia to bramki po rzutach karnych niezawodnej w tym fachu Dominiki Dymitrowicz , która przyzwyczaiła nas w zeszłym sezonie do 100% skuteczności wykorzystanych jedenastek i jak widzimy passa zostaje dalej podtrzymana nawet w nowym sezonie czego Doni gratulujemy  .
Dogodnych sytuacji dla jednego i drugiego zespołu nie brakowało jednak to Praga jako pierwsza wyszła na prowadzenie, podwyższając wynik meczu w ostatniej minucie spotkania na 3:1.

W dzisiejszym meczu udany debiut w zespole seniorek zaliczyła Anna Furmaniak-zawodniczka do tej pory trenująca w zespole juniorskim. Brawo Ania!
Debiutów jednak to nie koniec,gdyż prócz wspomnianych Weroniki Szuby i Ani Furmaniak swoje pierwsze minuty w zespole MUKS Pragi zanotowała także Ania Kowalczyk wchodząc na plac gry w drugiej połowie. Brawo dziewczyny!!!