Seniorki rozpoczynają 06.07.09 r. z nowym trenerem

 

W poniedziałek 06 lipca 2009 roku pod kierunkiem nowego trenera Jerzego Miedzińskiego seniorki MUKS „Praga Warszawa” rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego 2009/2010 – treningiem na stadionie Hutnika, przy ul. Marymonckiej 42 o godz. 17.00.

Szczegółowy plan zajęć zostanie przedstawiony zawodniczkom na tym treningu.  Dziesięciodniowy obóz szkoleniowy odbędzie się w Łukowie, wyjazd nastąpi 25 lipca 2009 r.

Życzymy naszym zawodniczkom i ich nowemu trenerowi wielu sukcesów !!!

Dotychczasowy trener Grzegorz Machnacki, który został odwołany przez Zarząd pozostaje nadal w Klubie, jako Członek Zarządu. Należy podkreślić, że trener Grzegorz Machnacki ma nieocenione zasługi dla naszej drużyny seniorek. Znakomita większość dziewcząt, to Jego wychowanki. Był ich trenerem, kiedy wygrywały Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Ustce, Halowe Mistrzostwa Polski w Koninie i Tomaszowie Mazowieckim, gdy wygrywały II-gą ligę i awansowały do I ligi (wówczas nie było ekstraligi), dwa sezony w I lidze dały awans do ekstraligi, a obecnie drużyna pod jego kierownictwem utrzymała się nadal w ekstralidze. Duża wiedza i fachowość trenera Grzegorza Machnackiego na pewno będzie właściwie spożytkowana, tak, aby przynosiła dobre efekty, radość i zaszczyty dla Klubu.