TURNIEJE – w Łodzi i w Piasecznie

 

Łódź:

W piątek 29.01.09 r. młodziczki wzięły udział w Ogólnopolskim Halowym Turnieju chłopców (rocznik 97) w Łodzi. Turniej organizowany jest po raz pierwszy przez redakcję „Łódzkiego Futbolu pl” i Oratorium Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Łodzi. Mimo tego, że dziewczynki nie wygrały żadnego meczu z chłopcami – swoimi rówieśnikami, to wzbudzały uznanie i duże zainteresowanie wśród organizatorów i licznej publiczności. Otrzymały nagrodę specjalną za udział w turnieju, a wyróżnienie otrzymała Ola Michowska za zdobytą bramkę. Mimo tego, że dziewczynkom nie wyszedł ten turniej, to ich Trener Maciej Anglart i jego asystent nie tracą nadziei, że to niepowodzenie, to tylko mała „wpadka”.

Jesteśmy tego samego zdania – trzymamy kciuki !!!


8 zobacz zdjęcia

 

Piaseczno:

W sobotę 30.01.09 r. seniorki wzięły udział w VI Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o puchar Burmistrza miasta i gminy Piaseczna.

Zawodniczki zmęczone obozową „harówką”( 2 treningi dziennie, siłownia) wygrały wszystkie mecze w grupie wychodząc z 1-go miejsca. W półfinale również wygrały, nie tracąc do tej pory ani jednej bramki. W finale zagrały z drużyną gospodarzy GOSIR Piaseczno I.

Nasze zawodniczki zachowały się „po rycersku” i oddały zwycięstwo gospodarzom i organizatorom Turnieju ( GOSIR Piaseczno I – 2:1 Praga Warszawa).  Najskuteczniejszą zawodniczką Turnieju została Klaudia Grodzka z dorobkiem 8 bramek.


8 zobacz zdjęcia